Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
23.02.2020 - Open JčŠTJ jednotlivci - MJČ 2019 MužiOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 7523.02.2020 10:56:38
23.02.2020 - Open JčŠTJ jednotlivci - MJČ 2019 OdpadlíciOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 3223.02.2020 13:26:11
23.02.2020 - Open JčŠTJ jednotlivci - MJČ 2019 ŽenyOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 2223.02.2020 10:58:13
23.02.2020 - Pekárna Cup - 501 DOOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 19
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - bar Wagon - LitovelHladinec Jiří / 706.02.2020 16:32:52
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 M.O.OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportcentrum Panav - Senice na HanéNátr Lubomír / 1822.02.2020 09:15:43
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501.D.O.OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Nikola - KrasliceHron Vladimír / 14
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Double KOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Šatlava - OstravaKalaba Peter / 522.02.2020 17:15:10
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Double KOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Šatlava - OstravaKalaba Peter / 522.02.2020 17:26:03
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot cupOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pokratická hospůdka - LitoměřiceBureš Karel / 1222.02.2020 19:02:39
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - O Pohár ASport BaruOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar - Česká VesUlík Josef / 2722.02.2020 13:22:57
22.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Wagon MasterOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - bar Wagon - LitovelHladinec Jiří / 1207.02.2020 17:55:46
22.02.2020 - A Pracovní Varan muži - Wagon DartsOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - bar Wagon - LitovelHladinec Jiří / 512.02.2020 20:13:30
22.02.2020 - Bistro U Štěpánků - dvojice - 30 DO+ cricketOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad OrlicíŠtěpánek Pavel / 922.02.2020 19:50:59
22.02.2020 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad OrlicíŠtěpánek Pavel / 1722.02.2020 16:41:50
22.02.2020 - ČDS Cup Čelčice - 501 DOOdehránoOlomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - ČelčiceČerný Karel / 14
22.02.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - JackpotOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 1722.02.2020 19:10:23
22.02.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - MotorOdehránoMoravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-MístekŠpaček Ladislav / 1722.02.2020 17:36:30
22.02.2020 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 1422.02.2020 18:07:02
22.02.2020 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 1622.02.2020 18:41:41
22.02.2020 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 922.02.2020 19:28:14
22.02.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - HanzyOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - Ostrava Mík Jiří / 1122.02.2020 18:07:41
22.02.2020 - M. Open KHK jih - dvoj. bez ČP - Místní Open KHK-J&S - mládež dvojiceOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec Králové / 822.02.2020 15:18:26
22.02.2020 - M. Open KHK-J&S - mládež - Místní Open KHK-J&S - mládež OdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec Králové / 1622.02.2020 16:39:48
22.02.2020 - Master KHK-S dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2822.02.2020 16:09:45
22.02.2020 - Master KHK-S dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 622.02.2020 16:41:01
22.02.2020 - Master KHK-S junioři & juniorky - Junioři 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 522.02.2020 09:40:36
22.02.2020 - Master KHK-S žáci & žákyně - Žactvo 301 SOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 1422.02.2020 09:33:11
22.02.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT 2020OdehránoVysočina - Tajfun - Havlíčkův BrodBártl David / 16
22.02.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT 2020OdehránoVysočina - Tajfun - Havlíčkův BrodBártl David / 17
22.02.2020 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Bar TunelOdehránoPlzeňský kraj - Bar Tunel - DomažliceŠťastná Alice / 2022.02.2020 18:40:50
22.02.2020 - Nominační Master KHK-S muži - Muži 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 7622.02.2020 11:08:39
22.02.2020 - Nominační Master KHK-S ženy - Ženy 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2022.02.2020 12:16:46
22.02.2020 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži - RM Plzeň muži nominačníOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 5222.02.2020 12:27:32
22.02.2020 - Open bez započítání do žebříčků - 2. RM OdpadlíciOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 823.02.2020 08:14:21
22.02.2020 - Open bez započítání do žebříčků - 2. RM ZahřívákOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 3222.02.2020 08:49:44
22.02.2020 - Open dvojice - 301SOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Pipkin dvojiceVlček Jiří / 722.02.2020 16:48:35
22.02.2020 - Open KHK-S jednotlivci - Open 301 SOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2522.02.2020 14:57:09
22.02.2020 - Open KHK-S jednotlivci - Zahřívák 1 (301 DI)OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2522.02.2020 08:52:39
22.02.2020 - Open KHK-S jednotlivci - Zahřívák 2 (301 DI)OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2522.02.2020 09:09:32
22.02.2020 - Open KHK-S mládež - Mládež HighScoreOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 1822.02.2020 11:53:19
22.02.2020 - Open mládež - 301SOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4Vlček Jiří / 922.02.2020 15:56:22
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - dvojice muži - dvojice MOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 1922.02.2020 10:57:50
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - dvojice ženy - dvojice ŽOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 922.02.2020 10:58:07
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - muži - mužiOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 3922.02.2020 13:31:39
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - ženy - ženyOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 2022.02.2020 13:33:10
22.02.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži - RM Plzeň Dvojice MužiOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 2822.02.2020 17:05:55
22.02.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy - RM Plzeň Dvojice ŽenyOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 922.02.2020 17:42:28
22.02.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - ženy - RM Plzeň ženyOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 2122.02.2020 14:15:33
22.02.2020 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - 2. RM Mládež OdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 1022.02.2020 08:49:18

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 | 284 | 285 | 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 | 304 | 305 | 306 | 307 | 308 | 309 | 310 | 311 | 312 | 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 | 322 | 323 | 324 | 325 | 326 | 327 | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | 342 | 343 | 344 | 345 | 346 | 347 | 348 | 349 | 350 | 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | 399 | 400 | 401 | 402 | 403 | 404 |
Turnajů: 20180


Turnaje ŽIVĚ


GambrinusCup

Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2021 Insion.cz