Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28.02.2024 - Místní Open - bez ČP - 501do | Odehráno | Ústecký kraj - U kapitána - Duchcov | Novák Milan / 9 | 28.02.2024 18:28:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - 501 | Odehráno | Karlovarský kraj - Republica Bar - Karlovy Vary | Mäsár Milan / 15 | 28.02.2024 19:01:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ Na Zvíkově Písek - 501 double out | Odehráno | Jihočeský kraj - Restaurace na Zvíkově - Písek | Černý Milan / 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ Pod Kletí Holubov - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pod Kletí - Holubov | Červenka Michal / 10 | 28.02.2024 17:06:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ U Švejka ČB - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - U Švejka - České Budějovice | Granovová Eliška / 15 | 28.02.2024 18:33:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ Žabovřesky - MJČ Žabovřesky | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Žabáka - Žabovřesky | Titz Roman / 15 | 28.02.2024 19:01:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Cricket - Topas Club Brno I - Cricket | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club - Brno | Kříž Martin / 9 | 28.02.2024 19:06:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - JS Motobar Brno I - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - JS Motobar - Brno | Keprtová Gabriela / 17 | 28.02.2024 18:04:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - M13 Darts club I - 501 DO | Odehráno | Jihomoravský kraj - m13 darts club - Brno | Kopuletý Michal / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - Pivárna Sloup I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivárna Sloup - Sloup | Kulich Miloš / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - Pivnice U Papáji I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Papáji - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - Rocky sport bar Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Rocky sport bar - Brno | Kulich Miloš / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - Sport bar Třebíč I - MJM Open - Sport bar Třebíč I/7 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Bar - Třebíč | Novotný Dušan / 15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Open - Tatran Kohoutovice I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Tatran Kohoutovice - Brno | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - O pohár Sparty - O pohár Sparty Úpice 2024 | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Apríl bar - Úpice | Dvořáček Aleš / 19 | 28.02.2024 19:06:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Open jednotlivci - Split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 6 | 28.02.2024 19:05:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovák | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportbar Mládežnická - Trutnov | Horák Karel / 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Plzeňka open - Plzeňka open | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 11 | 28.02.2024 18:10:11 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 7 | 28.02.2024 19:56:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 8 | 28.02.2024 19:02:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha | Kroužecká Adéla / 7 | 28.02.2024 18:59:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 28.2.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 4 | 28.02.2024 19:17:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár muži základní - Pivni Jistota Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 6 | 28.02.2024 20:42:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 do | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův Dvůr | Lukáč Roman / 10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501DO Skupina | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Club EF - Mníšek pod Brdy | Leinveber Zdeněk / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 17 | 28.02.2024 19:54:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár základní - Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha | Kroužecká Adéla / 14 | 28.02.2024 19:52:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 28.2. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 7 | 28.02.2024 20:12:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Tour kraje Vysočina - 501DO | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 8 | 28.02.2024 18:59:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - Tour kraje Vysočina - Hi Score | Odehráno | Vysočina - Pivnice - Přibyslav Pivnice | Jenšík Ondřej / 8 | 28.02.2024 18:29:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 17 | 28.02.2024 18:04:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Úterní šipkování v Tunelu - F | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Vítězná středa zvýhodněný - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sportcentrum - Vítězná | Farská Jana / 16 | 28.02.2024 18:04:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Vrchlabský Open - 501DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Sklípek - Vrchlabí | Jirásek Jan / 8 | 28.02.2024 17:59:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO 27.2 | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 14 | 27.02.2024 18:58:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO F | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 11 | 27.02.2024 20:58:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS CUP Komárov | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec na Rychtě - Komárov | Vlha Tomáš / 11 | 27.02.2024 18:01:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Pivnice Knihovna | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Knihovna - Olomouc I. | Trilč Patrik / 8 | 27.02.2024 18:00:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup Senice na Hané 17.kolo | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Sportcentrum Panav - Senice na Hané | Parma Lukáš / 11 | 27.02.2024 18:30:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501 DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - ČDS Cup Přerov - CDS cup Pr | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov | Doudová Šárka / 13 | 27.02.2024 18:05:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS Cup Prostějov I. | Odehráno | Olomoucký kraj - U Jedličky - Prostějov | Mičková Monika / 22 | 27.02.2024 18:03:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - ČDS Cup Šternberk - pivnice u Samsona | Odehráno | Olomoucký kraj - pivnice u Samsona - Šternberk | Všianská Pavlína / 19 | 27.02.2024 18:09:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - ČDS Cup Vidnava & Stará Červená voda - ČDS 501 duble ko | Odehráno | Olomoucký kraj - Hospoda Na Rozcestí - Stará Červená Voda | Frencl Martin / 19 | 27.02.2024 18:04:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - Goldstar open Nové Město pod Smrkem - 501_DO_4 | Odehráno | Liberecký kraj - Klub Šipkárna Nové město pod Smrkem. - Nové Město pod Smrkem | Bechný Libor / 8 | 27.02.2024 18:07:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Hrozen 1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hrozen - Frýdek Místek | Dulava Petr / 14 | 27.02.2024 18:01:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - jackopt CUP MSK Majáček Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Majáček - Karviná | Stadtherr Martin / 21 | 27.02.2024 17:00:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 22 | 27.02.2024 17:32:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27.02.2024 - JC Bílina U Vraha - 501/DO | Odehráno | Ústecký kraj - U vraha - Bílina | Černíková Michaela / 8 | 27.02.2024 18:30:29 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2738 |