Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29.02.2024 - MJM Open - Snack Bar Jerry I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Snack bar Jerry - Brno | Kulich Miloš / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Skalka - doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 8 | 29.02.2024 21:19:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Seven tour - Damníkovský sedmiboj - Sedmiboj | Odehráno | Pardubický kraj - KD Damníkov - Damníkov | Fotr Pavel / 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Skalka Cup - dabl | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - Úpice | Goldmannová Anna / 12 | 29.02.2024 19:05:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 11 | 29.02.2024 19:05:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 8 | 29.02.2024 19:09:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bowbar Magic 2 - Praha | Slabý Jaroslav / 12 | 29.02.2024 19:18:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 23 | 29.02.2024 20:06:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Středočeský pohár základní - Řipska 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Řipská - Praha | Tesárek Michal / 16 | 29.02.2024 19:00:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 16 | 29.02.2024 20:19:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DKO | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 18 | 29.02.2024 19:11:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV High Score | Odehráno | Vysočina - hospůdka u Dejva - Velký Beranov | Vrzáček Josef / 18 | 29.02.2024 18:31:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 11 | 29.02.2024 18:45:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
29.02.2024 - WS2024 - 501 DKO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - CC Lucie - Hradec Králové | Kujal Josef / 20 | 29.02.2024 18:08:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Plzenka smíšený | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Plzeňka - Prostějov | Špička Zdeněk / 9 | 28.02.2024 20:25:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Bučina Cup - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - hvězda - bučina | Sedliská Adriena / 25 | 28.02.2024 18:01:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - ČDS Cup Lipník nad Bečvou - CDS Lipník n.B. - 28.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Prodarts club - Lipník nad Bečvou | Olšanský Milan / 21 | 28.02.2024 18:02:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - ČDS Cup Ludslavice - 17. kolo | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec U studny - Ludslavice | Dobrovolný Vratislav / 13 | 28.02.2024 18:15:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - ČDS Cup Olomouc II. - ČDS OL 2 | Odehráno | Olomoucký kraj - PIVNICE U KOVÁRNY - OLOMOUC | Blažek Martin / 16 | 28.02.2024 18:00:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - ČDS Cup Šumperk - Šumperk ČDS | Odehráno | Olomoucký kraj - Šipkový klub - Šumperk | Krestýn Roman / 18 | 28.02.2024 18:09:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - ČDS Cup Tážaly - 17. Turnaj 28.2.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - U kupce - Tážaly | Smékal Roman / 15 | 28.02.2024 18:31:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Havířov | Doseděl Adam / 17 | 28.02.2024 17:00:59 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Motor 1 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-Místek | Špaček Ladislav / 12 | 28.02.2024 17:32:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - PEREX Orlová 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Perex - Orlová | Markovič Peter / 24 | 28.02.2024 17:30:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 8 | 28.02.2024 18:05:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Česká Lípa Březňačka Centrál - Jackpot Cup Ceská Lípa 28.02.24 | Odehráno | Liberecký kraj - Herna bar Centrál - Česká Lípa | Kolářová Jana / 14 | 28.02.2024 18:00:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Charvatce pohostinství - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pohostinství Charvatce - Charvatce | Vokoun Martin / 15 | 28.02.2024 19:02:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Děčín Corso - JC Děčín Corso | Odehráno | Ústecký kraj - Corso - Děčín | Čáp Milan / 14 | 28.02.2024 18:02:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Frýdlant Bowling club & bar - jednotlivci | Odehráno | Liberecký kraj - Bowling - Frýdlant | Zavadil Lukáš / 20 | 28.02.2024 18:02:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Hrádek nad Nisou Bažiny restaurace - Jackpot | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 9 | 28.02.2024 18:30:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Jablonec U Nás - JC u Nás | Odehráno | Liberecký kraj - U Nas - Jablonec nad Nisou | Nový Petr / 25 | 28.02.2024 18:32:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18 15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 19 | 28.02.2024 18:15:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 19 | 28.02.2024 18:00:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Mimoň - Český Lev | Pekař Zdeněk / 8 | 28.02.2024 18:04:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Most Bar Na Pekárně - JPC | Odehráno | Ústecký kraj - Na pekárně - Most | Véghová Miluše / 12 | 28.02.2024 18:01:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 11 | 28.02.2024 18:12:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Most Na Náměstíčku - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Na Náměstíčku - Most | Mach Jakub / 13 | 28.02.2024 18:33:47 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Smržovka Kino Klub - 501DO | Odehráno | Liberecký kraj - Kino klub - Smržovka | Vágner Jan / 12 | 28.02.2024 18:34:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Třeboutice U Kapličky - Jacpot č 50 | Odehráno | Ústecký kraj - U kapličky - Třeboutice | Hlavnička Jaroslav / 6 | 28.02.2024 19:20:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - JC Žatec Jahoda - jackpot CUP | Odehráno | Ústecký kraj - Darts Klub Jahoda - Žatec | Steppan Miroslav / 14 | 28.02.2024 18:31:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK Pedro Karviná | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Pedro - Karviná | Stolá Stanislava / 13 | 28.02.2024 17:03:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson - Miapr cup - Krocan 24/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Modrý Krocan - Ostrava | Vontor Miroslav / 16 | 28.02.2024 18:02:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Lokálna liga Kaleráb Prievidza - MLKPD 25 | Odehráno | Slovensko - Kaleráb - Prievidza | Šmátralová Zuzana / 22 | 28.02.2024 18:31:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Místní Open - bez ČP - 501do | Odehráno | Ústecký kraj - U kapitána - Duchcov | Novák Milan / 9 | 28.02.2024 18:28:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - Místní Open Karlovarsko dvojice - 501 | Odehráno | Karlovarský kraj - Republica Bar - Karlovy Vary | Mäsár Milan / 15 | 28.02.2024 19:01:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ Na Zvíkově Písek - 501 double out | Odehráno | Jihočeský kraj - Restaurace na Zvíkově - Písek | Černý Milan / 20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ Pod Kletí Holubov - 501DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pod Kletí - Holubov | Červenka Michal / 10 | 28.02.2024 17:06:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ U Švejka ČB - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - U Švejka - České Budějovice | Granovová Eliška / 15 | 28.02.2024 18:33:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJČ Žabovřesky - MJČ Žabovřesky | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Žabáka - Žabovřesky | Titz Roman / 15 | 28.02.2024 19:01:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
28.02.2024 - MJM Cricket - Topas Club Brno I - Cricket | Odehráno | Jihomoravský kraj - Topas Club - Brno | Kříž Martin / 9 | 28.02.2024 19:06:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2731 |