Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15.09.2023 - JC Žatec Jahoda - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Jahoda - Žatec | Středulová Alice / 13 | 15.09.2023 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Herna Ural - Ostrava | Dobrík Petr / 16 | 15.09.2023 18:04:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Řízkárna u Orla | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 12 | 15.09.2023 18:10:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 2/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - MIAPR - Ostrava | Herda Tomáš / 22 | 15.09.2023 18:32:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Lokálna liga Brezno - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Lokálna liga Brezno - ženy - 501 DO | Odehráno | Slovensko - Dart club - Brezno | Pocklan Peter / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Lokálna liga Považská Bystrica - MLJ PB Jesen 1.kolo | Odehráno | Slovensko - Piváreň Junior, SNP - Považská Bystrica | Pastorek Zdenko / 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Lokálna liga Prievidza - ML PD 3 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 25 | 15.09.2023 18:33:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Lokálna liga Prievidza - ženy - ML PD Ž 3 | Odehráno | Slovensko - Dart club PD - Prievidza | Pavlovič Roman / 8 | 15.09.2023 20:01:25 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Lokálna liga Žilina - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Kolkáreň Tulák - Žilina | Gráč Dušan / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - M. Open KHK jih - jednotlivci - OPEN 301DoubleKO PALETÁRNA5 | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - PALETÁRNA - HRADEC KRALOVE | Dolénková Soňa / 21 | 15.09.2023 20:49:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Místní Open - bez ČP - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Forbes - Duchcov | Pech Jaroslav / 14 | 15.09.2023 18:28:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Sport bar Alex - Sokolov | Mucha Miroslav / 18 | 15.09.2023 18:47:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Krusty bar - Cheb | Redl Vlastimil / 12 | 15.09.2023 18:47:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Nikola | Odehráno | Karlovarský kraj - Nikola - Kraslice | Hron Vladimír / 18 | 15.09.2023 18:28:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJČ Hexpool ČB - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Kulečníková herna Hexpool - České Budějovice | Mrázková Lucie / 11 | 15.09.2023 19:14:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJČ Na Piketě JH - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Na Piketě - Jindřichův Hradec | Pitrová Ivana / 23 | 15.09.2023 18:35:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501 DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 33 | 15.09.2023 21:28:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJČ U Martínků Besednice - 501/DO | Odehráno | Jihočeský kraj - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJM Open - Pivnice Osmička IV - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Osmička - Brno | Dočkal Jakub / 14 | 15.09.2023 19:24:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJM Open - Pivnice U Ričího Brno IV - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice U Ričího - Brno | Bezůšek Pavel / 15 | 15.09.2023 18:41:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJM Open - Pohostinství Deštná III - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Deštná - Deštná | Kulhavý František / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MJM Open - Sport Arena Třebíč IV - MJM Open - Sport Arena Třebíč IV/6 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Sport Aréna - Třebíč | Novotný Dušan / 13 | 15.09.2023 18:00:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 12 | 15.09.2023 19:12:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501 DO F | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Hostinec U zlaté husy - Přeštice | Krieglstein Radim / 7 | 15.09.2023 20:38:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - O pohár Cukrárny - Doble out | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Cukrárna - Náchod | Lamka Josef / 12 | 15.09.2023 18:13:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Open bez započítání do žebříčků - odpadlíci 301 MO | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 12 | 15.09.2023 23:44:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Open JčŠTJ dvojice - 501 DO párovky | Odehráno | Jihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České Budějovice | Linhartová Hana / 19 | 15.09.2023 19:05:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Open jednotlivci - Split | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Open Teplicko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pivnice Legenda - Teplice | Masopustová Jana / 18 | 16.09.2023 13:02:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Open Ústeckého kraje - 501DO | Odehráno | Ústecký kraj - Pšov - Pšov | Tomov Ladislav / 7 | 15.09.2023 20:20:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Paletáři OPEN - OPEN 501DoubleKO PALETÁRNA5 | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - PALETÁRNA - HRADEC KRALOVE | Dolénková Soňa / 37 | 15.09.2023 18:01:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Pitbull Cup Hrádek nad Nisou - Pitbull | Odehráno | Liberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad Nisou | Doležal Pavel / 13 | 15.09.2023 20:12:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Šipkování U Husy - 501DKO | Odehráno | Plzeňský kraj - Hostinec U zlaté husy - Přeštice | Krieglstein Radim / 16 | 15.09.2023 18:06:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár dvojice - 501 DO - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Vaňková Martina / 9 | 15.09.2023 19:02:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 11 | 15.09.2023 19:01:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slavík Tomáš / 8 | 15.09.2023 19:00:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Santa bar - Sedlec | Tauš Václav / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Plzeňka - Praha | Faltejsek Libor / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - 501 DO - Alfa - singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Vaňková Martina / 17 | 15.09.2023 20:16:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - 501DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9 | Matušíková Jana / 12 | 15.09.2023 20:11:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 24 | 15.09.2023 20:03:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - Pečky tour | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Siňorita - Pečky | Bulgr Josef / 28 | 15.09.2023 19:04:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - Středočeský pohár základní - Singl 501 DO | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - Praha | Slavík Tomáš / 16 | 15.09.2023 20:03:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15.09.2023 - U pěti véček - 501 DO | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - U pěti Věček - Hradec Králové | Vraštil Otakar / 23 | 15.09.2023 18:01:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2023 - A Pracovní Varan dvojice muži - Dvojice zkouška | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 7 | 14.09.2023 22:23:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2023 - A Pracovní Varan jednotlivci - MUŽIzkouška | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 10 | 14.09.2023 22:25:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2023 - A Pracovní Varan jednotlivci - Pečky tour | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Restaurace Siňorita - Pečky | Bulgr Josef / 12 | 14.09.2023 17:05:38 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14.09.2023 - Bulls Cup 2023 - bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 7 | 14.09.2023 18:34:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 55447 |