Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20.04.2024 - Reg.Master MSK dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 7 | 20.04.2024 10:24:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master MSK ženy - ženy | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 15 | 20.04.2024 12:52:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - RM muži dvojice | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 27 | 20.04.2024 10:41:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - RM ženy dvojice | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 12 | 20.04.2024 10:40:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko muži - RM muži jednotlivci | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 48 | 20.04.2024 14:29:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Olomoucko ženy - RM ženy jednotlivci | Odehráno | Olomoucký kraj - Sportovní klub Véska - Dolany | Špička Zdeněk / 20 | 20.04.2024 14:28:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Plzeňska - dv. muži (Švýcar) - Muži dvojice | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 22 | 20.04.2024 13:25:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Plzeňska - dv. ženy (Švýcar) - Ženy dvojice | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 14 | 20.04.2024 14:54:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice muži - III. RM 2024 Muži dvojice | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 24 | 20.04.2024 15:03:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy dvojice ženy - III. RM 2024 Ženy dvojice | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 12 | 20.04.2024 15:03:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - III. RM 2024 Mládež | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 8 | 20.04.2024 08:51:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy ženy - III. RM 2024 Ženy | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 32 | 20.04.2024 11:01:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) - dvojice muži ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 33 | 20.04.2024 14:32:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) - dvojice ženy ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 12 | 20.04.2024 14:32:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - junioři - junioři ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 8 | 20.04.2024 09:34:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Ústecka - žáci - žáci ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 10 | 20.04.2024 09:33:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko dvojice muži - ZK RM dvojice muži | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 8 | 20.04.2024 11:37:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko dvojice ženy - ZK RM dvojice ženy | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 5 | 20.04.2024 11:39:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko muži - ZK RM muži jednotlivci | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 23 | 20.04.2024 15:09:54 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Reg.Master Zlínsko ženy - ZK RM žen jednotlivci | Odehráno | Zlínský kraj - Bar Trávníky - Vsetín | Špička Zdeněk / 7 | 20.04.2024 15:09:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master dvojice muži - dvojice muži | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 21 | 20.04.2024 12:01:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master dvojice ženy - dvojice ženy | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 10 | 20.04.2024 12:01:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master muži - muži | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 42 | 20.04.2024 14:11:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Regionální Master ženy - ženy | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 20 | 20.04.2024 14:10:14 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Sova CUP - Sobotní Sova | Odehráno | Královéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec Králové | Rohr Milan / 9 | 20.04.2024 18:10:26 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bulls - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 6 | 20.04.2024 19:11:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár dvojice - Devítka 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 10 | 20.04.2024 16:06:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 15 | 20.04.2024 19:09:12 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár dvojice - Yondu bar 20.4.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 6 | 20.04.2024 19:26:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár základní - Bulls - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls Restaurant - Praha | Frei Pavel / 11 | 20.04.2024 20:13:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár základní - Devítka 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Devítka - Praha | Kočí Michal / 24 | 20.04.2024 18:17:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 37 | 20.04.2024 20:41:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Středočeský pohár základní - Yondu bar 20.4. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 15 | 20.04.2024 20:41:58 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - SVK - Cricket Open - Cricket | Odehráno | Slovensko - Teniscentrum - Tatranská Lomnica | Kirchner Karol / 211 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM MSK - muži - muži TOP | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Kulturní dům - Ostrava-Bártovice | Obluk Ladislav / 16 | 20.04.2024 08:48:43 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM Plzeňska - muži - TOP M 16 | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 16 | 20.04.2024 11:01:01 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM Plzeňska - ženy - TOP Ž 8 | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 8 | 20.04.2024 11:01:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM UŠO Jižní Čechy muži - III. RM 2024 TOP muži | Odehráno | Jihočeský kraj - Chotýčany - Chotýčany | Hudák Radek / 16 | 20.04.2024 08:51:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM Ústecka - muži - Top muži ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 16 | 20.04.2024 09:27:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - TOP RM Ústecka - ženy - TOP ženy ULK | Odehráno | Ústecký kraj - KD - Dobroměřice | Baráková Markéta / 8 | 20.04.2024 09:24:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Vierer Jaromír / 22 | 20.04.2024 20:21:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20.04.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Madeira - Jihlava | Vierer Jaromír / 22 | 20.04.2024 18:38:56 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DO 19.4. | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 10 | 19.04.2024 19:02:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 F | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 8 | 19.04.2024 20:54:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - Benešovský medvěd - DKO 501 jednotlivci | Odehráno | Ústecký kraj - MSK - Benešov nad Ploučnicí | Jahodová Monika / 17 | 19.04.2024 18:31:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - Bullšit Open - 501 DO a CricketCutThroat | Odehráno | Pardubický kraj - Udánská hospoda - Moravská Třebová | Kolář David / 14 | 19.04.2024 18:05:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - ČDS Cup Čelčice - D.O.501 Čelčice | Odehráno | Olomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - Čelčice | Černý Karel / 11 | 19.04.2024 19:09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - ČDS Cup Ivanovice na Hané - Ivanovice na Hané - Klub Centrum Bar | Odehráno | Olomoucký kraj - Klub centrum bar - Ivanovice na Hané | Ševčík Martin / 21 | 19.04.2024 18:57:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - ČDS Cup Počenice - 24 | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Počenice - Počenice | Čechová Ariana / 12 | 19.04.2024 19:02:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19.04.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Nevada Bar | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Nevada Bar - Frýdek-Místek | Dujka Tomáš / 24 | 19.04.2024 17:31:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2007 |