Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05.03.2024 - Myslivec Tour - Myslivec Tour | Odehráno | Pardubický kraj - Myslivec Tour - Pardubice | Pešek Tomáš / 20 | 05.03.2024 18:34:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - NáChodka - Play off | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 13 | 05.03.2024 21:26:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - NáChodka - Švýcar X | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 12 | 05.03.2024 18:04:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - NáChodka doplňkový - Švýcar Y | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Obecní hostinec - Provodov-Šonov | Vylíčil Ondřej / 12 | 05.03.2024 18:09:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Open jednotlivci - FraJa | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - FraJa - Neratovice | Zácha Vladimír / 16 | 05.03.2024 19:09:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Alfa - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Michálková Michaela / 11 | 05.03.2024 18:59:35 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - 501 dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pod Lipamy Hrdliv - Hrdliv | Pávek Jakub / 6 | 05.03.2024 18:42:18 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - SPORTBAR HOSTIVAŘ 2 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 9 | 05.03.2024 19:10:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Středočeský pohár základní - 501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pod Lipamy Hrdliv - Hrdliv | Pávek Jakub / 12 | 05.03.2024 18:47:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Středočeský pohár základní - ALFA-Singl | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Restaurace Alfa - Praha | Michálková Michaela / 21 | 05.03.2024 20:12:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Středočeský pohár základní - SPORTBAR HOSTIVAŘ 1 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - Praha | Šlehofr David / 21 | 05.03.2024 20:29:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - TruToulka doplňkový - Doplňkový | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Úsvit - Trutnov | Adámková Arleta / 10 | 05.03.2024 20:43:19 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - TruToulka Open - Hlavní Švýcar | Odehráno | Královéhradecký kraj sever - Úsvit - Trutnov | Adámková Arleta / 20 | 05.03.2024 18:01:32 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Úterní šipkování v OKU - Hlavní turnaj | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Úterní šipkování v OKU Lucky Looser - Lucky Looser | Odehráno | Plzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - Plzeň | Šmrha Jan / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Úterní šipkování v Tunelu - 501 DO | Odehráno | Plzeňský kraj - Bar Tunel - Domažlice | Veselý Milan / 21 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.03.2024 - Winter Bull´s cup - winter bulls cup | Odehráno | Liberecký kraj - Klub 44 - Liberec | Kain Aleš / 10 | 05.03.2024 18:39:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Blue Star Cup - 501 Mo | Odehráno | Olomoucký kraj - Blue Star Bowling - Šumperk | Krestýn Roman / 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - ČDS Cup Hranice - ČDS Cup 23/24 | Odehráno | Olomoucký kraj - SportBar Hromůvka - Hranice | Vysloužil Radim / 23 | 04.03.2024 18:03:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - ČDS Cup Litovel - 17. Turnaj 4.3.2024 | Odehráno | Olomoucký kraj - Myslivna - Litovel | Smékal Roman / 25 | 04.03.2024 18:35:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - ČDS Cup Pivín - 18. ČDS Cup Pivín | Odehráno | Olomoucký kraj - Hostinec Nad hřištěm - Pivín | Ševčík Martin / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Autobar - Haviřov | Bahula Libor / 15 | 04.03.2024 17:00:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Cross | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Cross bar - Frýdek-Místek | Vávrová Jana / 20 | 04.03.2024 18:00:37 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Krupka Na Střelnici - Jackpot na Střeláku 4.3.2024 | Odehráno | Ústecký kraj - Na Střelnici - Krupka | Chára Richard / 13 | 04.03.2024 19:00:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Liberec Sportbar Balón - JC 18:15 | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 14 | 04.03.2024 18:19:46 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Liberec Sportbar Kolečko - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Sport Bar Kolečko - Liberec | Vunderer Milan / 16 | 04.03.2024 18:35:05 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Ludvíkovice Starý Šenk - Jc Ludvíkovice | Odehráno | Ústecký kraj - Starý Šenk - Ludvíkovice | Kreidl Petr / 15 | 04.03.2024 18:00:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Mimoň Český Lev - JC Mimoň Český Lev | Odehráno | Liberecký kraj - Mimoň - Český Lev | Pekař Zdeněk / 7 | 04.03.2024 18:01:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 | Odehráno | Ústecký kraj - Caffe Bar Duo - Most | Zajíc Roman / 19 | 04.03.2024 18:01:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Nový Bor Fair Play - Jc | Odehráno | Liberecký kraj - Fair Play - Nový Bor | Schlenkerová Nikola / 7 | 04.03.2024 18:03:39 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - JC Rumburk Boston Bistro Bar - 501 DO | Odehráno | Liberecký kraj - Boston Bistro - Rumburk | Skramužská Jana / 14 | 04.03.2024 18:00:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - U Dejva - Orlová | Stadtherr Martin / 10 | 04.03.2024 17:00:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson Miapr Cup 25/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Meteor - Vratimov | Leváková Andrea / 14 | 04.03.2024 18:01:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Lokálna liga Handlová - MLH 26 | Odehráno | Slovensko - Vibe Club - Handlová | Papp Peter / 22 | 04.03.2024 17:31:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Místní Open - bez ČP - Odpadlící | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 12 | 04.03.2024 20:09:52 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Místní Open 501 DO - Jarní Turnaj Brno-Jundrov | Odehráno | Jihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - Brno | Hladík Jiří / 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DO | Odehráno | Karlovarský kraj - U Gardnera - Loket | Sieglová Lucie / 15 | 04.03.2024 18:00:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501DO | Odehráno | Karlovarský kraj - Zámecká restaurace - Kaceřov | Hanák Patrik / 18 | 04.03.2024 18:31:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Stará Chodovská Joky | Odehráno | Karlovarský kraj - JOKY - Stará Chodovská | Zazvonil Stanislav / 16 | 04.03.2024 17:56:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - MJČ U Žáby Dubičné - 501 D.O | Odehráno | Jihočeský kraj - U Žáby DUbičné - Dubičné | Masař Petr / 28 | 04.03.2024 19:00:13 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - MJM Open - Pivnice Kalinka Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivnice Kalinka - Brno | Bičan Robert / 16 | 04.03.2024 18:30:34 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - MJM Open - Yellou Fish Brno I - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Yellow fish - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - PP Tour - 8.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 34 | 04.03.2024 18:30:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Bar Chrpa dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 7 | 04.03.2024 19:07:10 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 5 | 04.03.2024 19:04:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 5 | 04.03.2024 19:12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 12 | 04.03.2024 19:02:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár dvojice - Pivní Jistota dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivní Jistota - Praha | Eigl Marian / 5 | 04.03.2024 19:29:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár základní - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 16 | 04.03.2024 20:19:22 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.03.2024 - Středočeský pohár základní - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 20 | 04.03.2024 18:36:16 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2741 |