Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Stav | Kraj / Hrací místo | Rozhodčí / Počet hráčů | Start turnaje | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06.05.2024 - Open dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 6 | 06.05.2024 19:01:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open dvojice - dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 13 | 06.05.2024 19:03:17 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open dvojice - Dvojice | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 6 | 06.05.2024 19:07:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open dvojice - Yondu bar 6.5.p | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 4 | 06.05.2024 19:14:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open jednotlivci - Bar Chrpa jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - Praha | Bečková Kateřina / 14 | 06.05.2024 20:34:23 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open jednotlivci - DO501 | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - Praha | Zajíčková Adéla / 8 | 06.05.2024 18:33:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open jednotlivci - jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - Praha | Šulc Petr / 28 | 06.05.2024 20:00:57 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open jednotlivci - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4 | Menšík Radek / 15 | 06.05.2024 21:22:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open jednotlivci - Jednotlivci | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Bulls - Praha | Dostál Radim / 12 | 06.05.2024 20:57:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Open jednotlivci - Yondu bar 6.5. | Odehráno | Praha a Středočeský kraj - Yondu bar - Praha | Zahradníková Michaela / 8 | 06.05.2024 20:21:33 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - PP Tour - 17.kolo, DKO/501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Bowling Dubina - Pardubice | Goláň Radek / 23 | 06.05.2024 18:31:24 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Tour kraje Vysočina - TKV 501 DO | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 13 | 06.05.2024 19:23:27 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
06.05.2024 - Tour kraje Vysočina - Hi Score - TKV Hi Score | Odehráno | Vysočina - Demlovka - Jihlava | Novák Radek / 13 | 06.05.2024 18:38:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Vozihnoj Marek / 40 | 05.05.2024 13:14:07 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - ČDS Cup Olomouc IV. - ČDS Cup Olomouc IV. | Odehráno | Olomoucký kraj - Pivnice Zenit - Olomouc | Doubravová Tereza / 12 | 05.05.2024 16:00:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - ČDS Cup Prostějov II. - Hlavní turnaj | Odehráno | Olomoucký kraj - Bar Plzeň - Prostějov | Šmudla Roman / 19 | 05.05.2024 16:43:31 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501DKO | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Hospůdka Meteor - Vratimov | Mališ Ondřej / 11 | 05.05.2024 15:02:08 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Filipek | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Sport bar Miapr - Ostrava | Perutková Radka / 6 | 05.05.2024 15:02:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - JC Varnsdorf Pivnice Kovárna - Jackpot cup Kovárna místní finále | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 25 | 05.05.2024 12:59:21 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Windson-Miapr Cup 33/35 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - Ostrava | Vajdíková Ivana / 14 | 05.05.2024 17:38:04 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Bardejov - 501 DO - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Bardejov - cricket - Cricket | Připravuje se | Slovensko - Garžoľ - Bardejov | Štefaňák Milan / 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Bardejov - ženy - 501 D.O. | Odehráno | Slovensko - Extreme Music Club - Prešov | Štefaňák Milan / 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Vrútky - 31.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 17 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Lokálna liga Vrútky - ženy - 28.kolo 501DO | Odehráno | Slovensko - RC Mlyn - Vrútky | Bartoš Stanislav / 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Jackpot cup Kovárna finále playoff | Odehráno | Liberecký kraj - Kovárna - Varnsdorf | Míka Lukáš / 16 | 05.05.2024 17:03:44 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - MJM Open - Pivní bar Lidická IV - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Pivní bar Lidická - Brno | Kulich Miloš / 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - MJM Open - Restaurace Fako II - 501 | Odehráno | Jihomoravský kraj - Restaurace Fako - Brno | Kulich Miloš / 9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Šipkování v Papiňáku - 501DO | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 16 | 05.05.2024 17:23:28 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
05.05.2024 - Šipkování v Papiňáku Lucky Looser - 501LL | Odehráno | Plzeňský kraj - DcMcPuppin - Plzeň | Doubrava Miloslav / 12 | 05.05.2024 19:56:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan dvojice - 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Haltrava - Haltrava | Schröder Tomáš / 6 | 04.05.2024 21:05:36 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan dvojice - Párovky 301/DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Hostinec u Martínků - Besednice | Kytka František / 9 | 04.05.2024 10:25:55 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Šitner Martin / 34 | 04.05.2024 19:51:02 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Šitner Martin / 6 | 04.05.2024 20:16:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci 501 DO | Odehráno | Pracovní pro turnaje VARAN - Respekt Klub - Tábor | Vozihnoj Marek / 17 | 04.05.2024 19:05:20 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - absolutní finále - BDC FINÁLE | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 101 | 04.05.2024 17:34:09 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. A - M-A | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 86 | 04.05.2024 09:54:41 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. B - M-B | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 95 | 04.05.2024 09:56:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. C - M-C | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 72 | 04.05.2024 10:19:40 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - muži kat. D+ - M-D | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 80 | 04.05.2024 10:20:42 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - ženy kat. A & B - Ž-A&B | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 31 | 04.05.2024 10:57:49 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Bohemia Dart Cup - ženy kat. C & D+ - Ž-C&D | Odehráno | Unie šipkových organizací - KD - Králíky | Uhříček Břetislav / 46 | 04.05.2024 10:59:51 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501DO | Odehráno | Pardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová | Bádal Ludvík / 16 | 04.05.2024 18:53:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Šikmá | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Šikmá plocha - Nový Jičín | Cahel Jaromír / 12 | 04.05.2024 18:08:06 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hero cup 2024 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Restaurace Hero - Ostrava | Folvarčný Patrik / 24 | 04.05.2024 19:04:53 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Maipr 4.5 | Odehráno | Moravskoslezský kraj - Miapr - Ostrava | Schneider Petr / 8 | 04.05.2024 16:24:50 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Lokálna liga Zlaté Moravce - ženy - 501 DO ZENY | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 6 | 04.05.2024 18:37:48 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Miestny open bez rebričku - 501 DO | Odehráno | Slovensko - ŠK ZM - Zlaté Moravce | Molnár Róbert / 17 | 04.05.2024 17:39:03 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
04.05.2024 - Místní Open - bez ČP - Amaterský grandslam | Odehráno | Liberecký kraj - Sportbar Balon - Liberec | Novák Jan / 16 | 04.05.2024 15:31:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
první | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | poslední | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Turnajů: 2548 |