Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
24.11.2019 - RGP dvojice muži - Muži dvojiceOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 15224.11.2019 11:27:03
24.11.2019 - RGP dvojice ženy - Ženy dvojiceOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 6424.11.2019 11:17:41
24.11.2019 - RGP junioři - JuniořiOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 724.11.2019 10:54:45
24.11.2019 - RGP juniorky - JuniorkyOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 624.11.2019 10:55:34
24.11.2019 - RGP žáci - ŽáciOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 1724.11.2019 10:53:40
24.11.2019 - RGP žákyně - ŽákyněOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 1224.11.2019 10:54:20
23.11.2019 - A Pracovní Varan dvojice - 501 OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Pipkin - Praha 4Vlček Jiří / 1023.11.2019 16:22:34
23.11.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Klatovy, Restaurace pod Hůrkou DvojiceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Restaurace pod Hůrkou - Klatovy Klapetek Karel / 4023.11.2019 16:41:04
23.11.2019 - A Pracovní Varan dvojice - openOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Plzeňka - PrahaFaltejsek Libor / 12
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 301SOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Pipkin - Praha 4Vlček Jiří / 723.11.2019 16:08:42
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 D.OOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Chřestýše - PlzeňChromiak Vladimír / 2123.11.2019 14:16:32
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Restaurace pod Hůrkou - Klatovy Klapetek Karel / 4023.11.2019 13:15:50
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivní Bar Vltava - České BudějoviceLinhartová Hana / 8
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Hero 42OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hero - OstravaJanouškovec Tomáš / 16
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot CupOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Mandl - ŽatecMrázek Vladimír / 623.11.2019 18:00:05
23.11.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Středočeský pohár-zvýhodněnýOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Plzeňka - PrahaFaltejsek Libor / 11
23.11.2019 - ČDS Cup Tvorovice - 501 doOdehránoOlomoucký kraj - Hospoda U Holiča - TvoroviceNakládal Milan / 14
23.11.2019 - ČDS Cup Vidnava - ČDS Cup 2019 Vidnava 24OdehránoOlomoucký kraj - 07 Hospoda Modrý jelen - VidnavaPiskacis Ladislav / 2023.11.2019 16:15:36
23.11.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - BernardOdehránoMoravskoslezský kraj - Bernard - Frýdek-MístekŠkrdla Ladislav / 2223.11.2019 14:51:56
23.11.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - MOTOR FINÁLNÍ VERZEOdehránoMoravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-MístekŠpaček Ladislav / 2223.11.2019 18:08:02
23.11.2019 - JC Kadaň Slovan - OpenOdehránoÚstecký kraj - Slovan - KadaňLechan Zdeněk / 923.11.2019 18:45:42
23.11.2019 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka - LitoměřiceSolnařová Martina / 1923.11.2019 19:04:26
23.11.2019 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1223.11.2019 19:01:04
23.11.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - HanzyOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - Ostrava Mík Jiří / 1223.11.2019 18:12:26
23.11.2019 - M. Open KHK jih - jednotlivci - Sobotní SovaOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 19
23.11.2019 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - Vysočina Tour MadeiraOdehránoVysočina - Madeira - JihlavaBílek Radek / 24
23.11.2019 - MO Pardubický kraj - dvojice - cricket dvojceOdehránoPardubický kraj - U skalů - PardubiceVávra David / 1823.11.2019 18:37:31
23.11.2019 - MO Pardubický kraj - jednotl. - cricketOdehránoPardubický kraj - U skalů - PardubiceVávra David / 2323.11.2019 12:11:07
23.11.2019 - Nepoužívat - JC historický - 501 doOdehránoÚstecký kraj - U Dina - DušníkyKutzler Martin / 7
23.11.2019 - Nominační RGP muži - RGP mužiOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 18023.11.2019 11:15:23
23.11.2019 - Nominační RGP ženy - RGP ženyOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 7023.11.2019 12:38:32
23.11.2019 - Open Ústeckého kraje - Open turnaj u Hrušků 23.11.2019OdehránoÚstecký kraj - Restaurace u Hrušků - LitvínovDavid Karel / 4023.11.2019 15:12:34
23.11.2019 - Open Ústeckého kraje - Turnaj u Hrušků - odpadlíci 23.11.2019OdehránoÚstecký kraj - Restaurace u Hrušků - LitvínovDavid Karel / 1623.11.2019 18:56:20
23.11.2019 - Papouškův turnaj (501) - 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Papouška - Dolní BousovHoryl Miloš / 1723.11.2019 14:04:41
23.11.2019 - Papouškův turnaj doplňkový (Cricket) - Cricket dvojicOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Papouška - Dolní BousovHoryl Miloš / 1423.11.2019 16:16:27
23.11.2019 - Rebel Cup jednotlivci (bez ČP) - Rebel mužiOdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 4323.11.2019 16:13:44
23.11.2019 - Rebel Cup jednotlivci (bez ČP) - Rebel smíšený 1OdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 3223.11.2019 12:34:25
23.11.2019 - Rebel Cup jednotlivci (bez ČP) - Rebel smíšený 2OdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 3223.11.2019 12:59:19
23.11.2019 - Rebel Cup jednotlivci (bez ČP) - Rebel smíšený 3OdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 6423.11.2019 14:28:47
23.11.2019 - Rebel Cup jednotlivci (bez ČP) - Rebel ženy 1OdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 3223.11.2019 13:55:47
23.11.2019 - Rebel Cup jednotlivci (bez ČP) - Rebel ženy 2OdehránoUnie šipkových organizací - Dům kultury - Žďár nad SázavouVylíčil Ondřej / 3223.11.2019 16:13:53
23.11.2019 - Roxy BAR HK CUP - ROXY BJELMO OPENOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - ROXY BAR - Hradec KrálovéČerný Josef / 2223.11.2019 18:32:14
23.11.2019 - Středočeský pohár dvojice - Double ´s - dvojice 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 1023.11.2019 18:00:47
23.11.2019 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 3623.11.2019 19:21:03
23.11.2019 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Bunkr - Praha 5Fořt Petr / 7
23.11.2019 - Středočeský pohár zvýhodněný - Double ´s - singl zvýhodněnýOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 1123.11.2019 18:11:11
23.11.2019 - Středočeský pohár zvýhodněný - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 4023.11.2019 21:01:41
23.11.2019 - U Kozatý "20" - U kozatýOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U kozatý - Hradec KrálovéFilipi Lukáš / 1723.11.2019 18:40:31
23.11.2019 - ZNEPOUŽÍVAT-Místní Open Domažlicko jedno - Bar TunelOdehránoPlzeňský kraj - Bar Tunel - DomažliceVeselý Milan / 2123.11.2019 18:30:29
22.11.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Club Kamýk DvojiceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club Kamýk - Praha Štola Ondřej / 1822.11.2019 19:08:33

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9307


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz