Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
22.07.2020 - Open Cup - Klub 44 - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1722.07.2020 20:18:04
22.07.2020 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - letní házeníOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1722.07.2020 18:38:39
22.07.2020 - Orel Dart Open trojnásobný - Maršovák OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovMervart Martin / 31
22.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4Menšík Radek / 822.07.2020 18:38:46
22.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - DVOJICEOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Švehly - PrahaHojsák Jan / 1422.07.2020 19:13:17
22.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pod lesem - Králův DvůrLukáč Roman / 10
22.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4Menšík Radek / 1422.07.2020 19:51:36
22.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - JEDNOTLIVCIOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Švehly - Praha - ZáběhliceHojsák Jan / 2922.07.2020 20:21:28
22.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - NaNoMí 22.7.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 1122.07.2020 19:39:11
22.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - SoftOdehránoPraha a Středočeský kraj - K2 - ŘíčanyKaška Zdeněk / 6
22.07.2020 - Teplický Pohár - TP BesedaOdehránoÚstecký kraj - Beseda - HrobHolý Michael / 6
22.07.2020 - TP Teplice U Šlenců - 501 DO, MOOdehránoÚstecký kraj - U Šlenců - TepliceMasopustová Jana / 622.07.2020 20:50:36
22.07.2020 - TP U Kapitána Duchcov - 501do/moOdehránoÚstecký kraj - Kapitán Duchcov - DuchcovNovák Milan / 1722.07.2020 18:31:39
22.07.2020 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1322.07.2020 18:33:48
21.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - cds cup 2020 samsonOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - SAMSON - śternberkKrňavek Ondřej / 1821.07.2020 17:59:30
21.07.2020 - Buldoc Cup Moravská Třebová - 501DoOdehránoPardubický kraj - Na Růžku - Moravská Třebová Schuster Dominik / 13
21.07.2020 - ČDS Cup Komárov - 9.ČDS Cup KomárovOdehránoOlomoucký kraj - Komárov Hostinec Na Rychtě - ŠternberkPatka Josef / 1021.07.2020 18:00:00
21.07.2020 - ČDS Cup Olomouc I. - ČDS Cup 2020OdehránoOlomoucký kraj - Pivnice Knihovna - OlomoucSobotková Eva / 8
21.07.2020 - ČDS Cup Prostějov I. - ČDS CUP Prostejov I. 9.koloOdehránoOlomoucký kraj - LaPutica - ProstějovMalíšková Veronika / 2121.07.2020 18:12:52
21.07.2020 - ČDS Cup Vidnava - ČDS Cup 2020 Vidnava 09OdehránoOlomoucký kraj - Modrý jelen - VidnavaPiskacis Ladislav / 1321.07.2020 18:32:13
21.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - GustlíčekOdehránoMoravskoslezský kraj - Gustliček - Frýdek -MístekŠkrdla Ladislav / 721.07.2020 18:05:34
21.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Gustlíček 1- opravaOdehránoMoravskoslezský kraj - Gustliček - Frýdek -MístekŠkrdla Ladislav / 621.07.2020 19:28:42
21.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - hrozen 1OdehránoMoravskoslezský kraj - U Hroznu - Frýdek - MístekSvětelský Pavel / 1021.07.2020 18:05:55
21.07.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501DOOdehránoMoravskoslezský kraj - Autobar - HavířovMetz Jan / 1121.07.2020 17:02:13
21.07.2020 - MC Most Špunt bar - ŠpuntcupOdehránoÚstecký kraj - Špunt Bar - MostMikolášek Jiří / 821.07.2020 18:37:15
21.07.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Sportbar AlexOdehránoKarlovarský kraj - Sportbar Alex - SokolovKaňa Jan / 1121.07.2020 18:44:54
21.07.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Žíla Open - 2020OdehránoKarlovarský kraj - Club-Bar U ŽÍLY - ChodovŠimůnek Milan / 1521.07.2020 18:32:51
21.07.2020 - MJČ Pivní bar Vltava ČB - 501DOOdehránoJihočeský kraj - Pivní Bar Vltava - České BudějoviceLinhartová Hana / 3521.07.2020 19:08:12
21.07.2020 - Open JčŠTJ jednotlivci - 501DOOdehránoJihočeský kraj - Konibar - Jindřichův HradecAdamec Miroslav / 1721.07.2020 18:07:23
21.07.2020 - Open jednotlivci - FraJaOdehránoPraha a Středočeský kraj - FraJa - NeratoviceZácha Vladimír / 1021.07.2020 19:11:48
21.07.2020 - Rosická šipka - MOOdehránoPardubický kraj - Green - PardubiceVávra David / 1821.07.2020 18:33:38
21.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - 21072020dvojOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1021.07.2020 19:08:33
21.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Praha - El ClasicoMarval Petr / 4
21.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Pyrat bar dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pyrát Bar - Praha Michálková Michaela / 1521.07.2020 18:30:06
21.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 1021.07.2020 19:10:31
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - 21072020singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 2121.07.2020 19:08:51
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - BeruškaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Beruška - Praha - HájeBlahník Pavel / 7
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Praha - El ClasicoMarval Petr / 6
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Na Cibulkách 21.7.2020OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Cibulkách - PrahaSlabý Jaroslav / 2021.07.2020 19:05:59
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Pyrat bar singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pyrát Bar - Praha Michálková Michaela / 3021.07.2020 19:31:13
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2121.07.2020 20:29:06
21.07.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Středočeský pohár Pivnice za řekou OdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice za řekou - ŘíčanyPeřina Ivan / 1321.07.2020 18:01:44
21.07.2020 - Summer DARTs 2020 - 301 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 4321.07.2020 18:45:44
21.07.2020 - TP Hrob Beseda - 501 KKOdehránoÚstecký kraj - Beseda - HrobHolý Michael / 6
21.07.2020 - TruToulka doplňkový - BonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1921.07.2020 20:39:47
21.07.2020 - TruToulka kat. C+ - HlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 2221.07.2020 18:02:07
21.07.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 1321.07.2020 18:08:39
20.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - ČDS Cup 501OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club501 - HraniceVysloužil Radim / 1220.07.2020 17:59:10
20.07.2020 - ČDS Cup Pivín - 9. ČDS Cup PivínOdehránoOlomoucký kraj - Hostinec Nad hřištěm - PivínVašina Martin / 12
20.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - CrossOdehránoMoravskoslezský kraj - Cross - Frýdek-MístekSkopalová Marcela / 1520.07.2020 17:32:01

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 |
Turnajů: 14143


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz