Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
18.01.2020 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1018.01.2020 19:00:39
18.01.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Autobar OpenOdehránoMoravskoslezský kraj - Autobar - HavířovValenta Lukáš / 1218.01.2020 15:31:09
18.01.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - HanzyOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - Ostrava Mík Jiří / 1718.01.2020 17:59:08
18.01.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - Vysočina Tour MadeiraOdehránoVysočina - Madeira - JihlavaBílek Radek / 23
18.01.2020 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži - RM Plzeň mužiOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 5718.01.2020 12:39:14
18.01.2020 - O pohár Žacléře - O pohár žacléřeOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřFronc Jaroslav / 2518.01.2020 18:13:28
18.01.2020 - Open - Double KOOdehránoUnie šipkových organizací - U Žáby - DubičnéMasař Petr / 618.01.2020 11:36:56
18.01.2020 - Open bez započítání do žebříčků - 1. RM OdpadlíciOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 1618.01.2020 18:06:56
18.01.2020 - Open bez započítání do žebříčků - 1. RM ZahřívákOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 3218.01.2020 08:42:02
18.01.2020 - Open dvojice - 501SOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Pipkin dvojiceVlček Jiří / 1618.01.2020 16:46:35
18.01.2020 - Open KHK-S dvojice - AninaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 2218.01.2020 19:09:59
18.01.2020 - Open KHK-S dvojice - Dřevěnka openOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Dřevěnka - BroumovKousal Zdeněk / 14
18.01.2020 - Open mládež - 301SOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4Vlček Jiří / 918.01.2020 16:08:19
18.01.2020 - Open Olomoucko smíšený - OpenOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 1318.01.2020 21:22:45
18.01.2020 - Reg.Master KHK-J dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Bajerů - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 3218.01.2020 14:00:16
18.01.2020 - Reg.Master KHK-J dvojice ženy - RM ženy dvojiceOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Bajerů - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 1818.01.2020 14:00:48
18.01.2020 - Reg.Master KHK-J muži - RM muži jednotlivciOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Bajerů - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 3918.01.2020 10:59:35
18.01.2020 - Reg.Master KHK-J ženy - RM ženy jednotlivciOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Bajerů - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 1918.01.2020 10:59:50
18.01.2020 - Reg.Master Liberecka - dvojice muži - dvojice mužiOdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKozák Lubor ml. / 5218.01.2020 11:05:24
18.01.2020 - Reg.Master Liberecka - dvojice ženy - dvoj ženyOdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKozák Lubor ml. / 1218.01.2020 11:59:10
18.01.2020 - Reg.Master Liberecka - muži - 501 D.O.OdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKozák Lubor ml. / 5218.01.2020 13:44:57
18.01.2020 - Reg.Master Liberecka - ženy - ženyOdehránoLiberecký kraj - U Martina - LiberecKozák Lubor ml. / 1318.01.2020 13:45:10
18.01.2020 - Reg.Master MSK dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 4018.01.2020 10:10:27
18.01.2020 - Reg.Master MSK muži - MužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 4618.01.2020 12:52:13
18.01.2020 - Reg.Master MSK ženy - ŽenyOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 1318.01.2020 12:39:27
18.01.2020 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - Dvojce mužiOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 10018.01.2020 10:46:07
18.01.2020 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - Dvojce ženyOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 2618.01.2020 10:46:24
18.01.2020 - Reg.Master Olomoucko muži - Jedn. mužiOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 8118.01.2020 15:29:54
18.01.2020 - Reg.Master Olomoucko ženy - Jedn. ženyOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 3218.01.2020 15:30:26
18.01.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži - RM Plzeň dvojice MužiOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 5818.01.2020 17:29:06
18.01.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy - RM Plzeň dvojice ženyOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 2018.01.2020 18:38:51
18.01.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - ženy - RM Plzeň ženyOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 2218.01.2020 12:30:03
18.01.2020 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - 1. RM mládežOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 918.01.2020 08:59:14
18.01.2020 - Reg.Master Ústecka - dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoÚstecký kraj - KD - Dobroměřice Baráková Markéta / 12418.01.2020 14:26:03
18.01.2020 - Reg.Master Ústecka - dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoÚstecký kraj - KD - Dobroměřice Baráková Markéta / 4018.01.2020 13:23:51
18.01.2020 - Reg.Master Ústecka - junioři - JuniořiOdehránoÚstecký kraj - KD - Dobroměřice Baráková Markéta / 518.01.2020 14:00:29
18.01.2020 - Reg.Master Ústecka - muži - NMR Dobroměřice mužiOdehránoÚstecký kraj - KD - Dobroměřice Baráková Markéta / 11818.01.2020 10:54:25
18.01.2020 - Reg.Master Ústecka - žáci - ŽáciOdehránoÚstecký kraj - KD - Dobroměřice Baráková Markéta / 1018.01.2020 09:38:30
18.01.2020 - Reg.Master Ústecka - ženy - NMR Dobroměřice ženyOdehránoÚstecký kraj - KD - Dobroměřice Baráková Markéta / 3918.01.2020 11:09:01
18.01.2020 - Regionální Master dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 7818.01.2020 11:03:32
18.01.2020 - Regionální Master dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3418.01.2020 11:02:44
18.01.2020 - Regionální Master muži - MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 8118.01.2020 14:22:44
18.01.2020 - Regionální Master ženy - ŽenyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3518.01.2020 14:21:40
18.01.2020 - Roxy BAR HK CUP (bez ČP) - ROXY BAR HK OPENOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - ROXY BAR - Hradec KrálovéČerný Josef / 818.01.2020 18:59:18
18.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - double´s dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - PrahaKočí Jakub / 1218.01.2020 18:01:35
18.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 3818.01.2020 19:33:03
18.01.2020 - Středočeský pohár základní - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Horymíra - NeumětelyBeran Jiří / 1418.01.2020 19:10:42
18.01.2020 - Středočeský pohár základní - double´s singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - PrahaKočí Jakub / 1218.01.2020 18:49:09
18.01.2020 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 4518.01.2020 21:43:09
18.01.2020 - U Kozatý "20" - bez ČP - 501 DoOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U kozatý - Hradec KrálovéFilipi Lukáš / 2218.01.2020 18:54:20

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9307


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz