Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
21.01.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2521.01.2020 20:40:33
21.01.2020 - TP Hrob Beseda - TP 501DOOdehránoÚstecký kraj - Beseda - HrobTichá Blanka / 921.01.2020 18:00:09
21.01.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 721.01.2020 19:03:40
20.01.2020 - A Pracovní Varan dvojice - dvojiceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Slepotice - SlepoticeKučerová Olga / 1420.01.2020 20:52:50
20.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - teplický pohár 501 DO/MOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Klubovna Duchcov - DuchcovKropáček Jindřich / 1520.01.2020 18:29:54
20.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Zkouška VOnOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Testovací malý - TestovacíVylíčil Ondřej / 620.01.2020 13:43:46
20.01.2020 - A Pracovní Varan muži - mužiOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Slepotice - SlepoticeKučerová Olga / 820.01.2020 20:57:12
20.01.2020 - A Pracovní Varan ženy - ženyOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Slepotice - SlepoticeKučerová Olga / 720.01.2020 20:54:34
20.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - CrossOdehránoMoravskoslezský kraj - Cross - Frýdek-MístekSkopalová Marcela / 1020.01.2020 17:36:01
20.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - JackpotOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 15
20.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 1OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 720.01.2020 18:00:33
20.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 820.01.2020 19:11:29
20.01.2020 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot CupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1320.01.2020 18:44:56
20.01.2020 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev MimoňOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 12
20.01.2020 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Caffe Bar Duo - MostZajíc Roman / 12
20.01.2020 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 14
20.01.2020 - Místní Open 501 DO - PŠT o cenyOdehránoJihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - BrnoCuřínová Kristýna / 1920.01.2020 19:05:32
20.01.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT Kozlovna 2020OdehránoVysočina - Kozlovna - JihlavaZána Oldřich / 21
20.01.2020 - MJČ U Žáby Dubičné - Double KOOdehránoJihočeský kraj - U Žáby - DubičnéMasař Petr / 1920.01.2020 19:03:16
20.01.2020 - Open Libereckého kraje - jednotlivci - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1220.01.2020 20:03:27
20.01.2020 - PP Tour - PP Tour 2020 - 2. koloOdehránoPardubický kraj - Bowling Dubina - PardubiceGoláň Radek / 1320.01.2020 18:31:38
20.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 1420.01.2020 19:14:24
20.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3820.01.2020 19:57:35
20.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice pipkinOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pipkin - PrahaGrätzová Monika / 3020.01.2020 19:02:49
20.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - NaNoMí 20.1.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 1020.01.2020 19:52:01
20.01.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Chabařovická - Praha 8Labantová Radka / 1120.01.2020 18:59:51
20.01.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 1520.01.2020 20:22:35
20.01.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3620.01.2020 20:06:00
20.01.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Jednotlivci pipkinOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pipkin - PrahaGrätzová Monika / 2920.01.2020 20:09:52
20.01.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Polo 20.1.2020OdehránoPraha a Středočeský kraj - Polo - PrahaSlabý Jaroslav / 1020.01.2020 19:45:16
20.01.2020 - TP Herna 999 Krupka - 501 MO, D0OdehránoÚstecký kraj - Herna 999 - KrupkaMasopustová Jana / 1020.01.2020 19:00:27
19.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Česká Hospůdka - BerounSkřičík Miroslav / 9
19.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Saint Tropez - PlzeňMilka Pavel / 10
19.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Saint Tropez - PlzeňMilka Pavel / 7
19.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501.D.O.OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Nikola - KrasliceHron Vladimír / 9
19.01.2020 - JC Kadaň Slovan - openOdehránoÚstecký kraj - Slovan - KadaňLechan Zdeněk / 10
19.01.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - U hanzyhoOdehránoMoravskoslezský kraj - U hanzyho - OstravaAppel Kamil / 2119.01.2020 17:02:21
19.01.2020 - Místní Open Jižní Čechy jednotlivci - Double KOOdehránoJihočeský kraj - U Žáby - DubičnéMasař Petr / 719.01.2020 17:35:20
19.01.2020 - Reg.Master Zlínsko dvojice muži - dv. mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 3019.01.2020 11:19:06
19.01.2020 - Reg.Master Zlínsko dvojice ženy - dv. ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 1019.01.2020 11:18:39
19.01.2020 - Reg.Master Zlínsko muži - mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 2519.01.2020 14:50:33
19.01.2020 - Reg.Master Zlínsko ženy - ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 919.01.2020 14:50:53
18.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Bar TunelOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bar Tunel - DomažliceŠťastná Alice / 2418.01.2020 18:31:59
18.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - O Pohár Sport Baru Česká Ves 5OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar Česká Ves - Česká VesŠoltys Zdenek / 2018.01.2020 13:16:40
18.01.2020 - Botswana Cup muži - 501 DOOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 17
18.01.2020 - Botswana Cup ženy - 501 DOOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 8
18.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DOOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 16
18.01.2020 - JC Liberec Pivnice v Zátiší - JCOdehránoLiberecký kraj - Pivnice v Zátiší - LiberecMatys Pavel / 16
18.01.2020 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka - LitoměřiceSolnařová Martina / 15
18.01.2020 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 1218.01.2020 18:02:17

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9307


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz