Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
27.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - klubový openOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaOzdinec Jiří / 9
27.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 1OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 727.01.2020 18:08:03
27.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 727.01.2020 18:53:17
27.01.2020 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot CupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 827.01.2020 18:45:17
27.01.2020 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň - mužiOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 11
27.01.2020 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň - ženyOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 6
27.01.2020 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Caffe Bar Duo - MostZajíc Roman / 14
27.01.2020 - Místní Open 501 DO - PŠT o cenyOdehránoJihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - BrnoCuřínová Kristýna / 2527.01.2020 19:01:58
27.01.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT Kozlovna 2020OdehránoVysočina - Kozlovna - JihlavaZána Oldřich / 13
27.01.2020 - MJČ U Žáby Dubičné - Double KOOdehránoJihočeský kraj - U Žáby - DubičnéMasař Petr / 1627.01.2020 19:01:34
27.01.2020 - Open Cup - Klub 44 - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 827.01.2020 19:42:09
27.01.2020 - PP Tour - PP Tour 2029 - 3. koloOdehránoPardubický kraj - Bowling Dubina - PardubiceGoláň Radek / 1527.01.2020 18:33:47
27.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3227.01.2020 19:58:22
27.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - dvojice 501 DKOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaPavlát Radek / 1827.01.2020 19:03:51
27.01.2020 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice pipkinOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pipkin - PrahaRoubalová Lucie / 2427.01.2020 19:03:28
27.01.2020 - Středočeský pohár základní - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3327.01.2020 21:04:37
27.01.2020 - Středočeský pohár základní - jednotlivci 501 DKOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaPavlát Radek / 1727.01.2020 20:36:17
27.01.2020 - Středočeský pohár základní - Pipkin - singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pipkin - PrahaRoubalová Lucie / 2427.01.2020 20:10:02
27.01.2020 - Středočeský pohár základní - Polo 27.1.2020OdehránoPraha a Středočeský kraj - Polo - PrahaSlabý Jaroslav / 4
27.01.2020 - TP Herna 999 Krupka - 501 DO, MOOdehránoÚstecký kraj - Herna 999 - KrupkaMasopustová Jana / 1027.01.2020 19:01:09
26.01.2020 - JC Kadaň Slovan - openOdehránoÚstecký kraj - Slovan - KadaňLechan Zdeněk / 10
26.01.2020 - JC Nový Bor Asterix Bar - 501 DO jednotlivciOdehránoLiberecký kraj - Asterix bar - Nový BorHusáková Alžběta / 23
26.01.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - U HanzyhoOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - OstravaVontor Miroslav / 1726.01.2020 17:01:40
26.01.2020 - Open mládež - kobra mladšíOdehránoPraha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 926.01.2020 15:05:57
26.01.2020 - Open mládež - Kobra staršíOdehránoPraha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 1126.01.2020 15:06:46
26.01.2020 - Pekárna Cup - 501 DOOdehránoZlínský kraj - Herna Bar Trávníky - VsetínBayerová Jana / 24
25.01.2020 - A Pracovní Varan dvojice - DvojiceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Vavřince - ObědoviceŽďárský Martin / 26
25.01.2020 - A Pracovní Varan dvojice - MO Dvojice SlepoticeOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Slepotice - SlepoticeKučerová Olga / 6025.01.2020 11:15:40
25.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501.D.O.OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Nikola - KrasliceHron Vladimír / 17
25.01.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - jednotlivciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Vavřince - ObědoviceŽďárský Martin / 2525.01.2020 19:51:09
25.01.2020 - A Pracovní Varan muži - MO Muži SlepoticeOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Slepotice - SlepoticeKučerová Olga / 4625.01.2020 15:18:20
25.01.2020 - A Pracovní Varan ženy - MO Ženy SlepoticeOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Slepotice - SlepoticeKučerová Olga / 1225.01.2020 15:18:41
25.01.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - JackpotOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 9
25.01.2020 - JC Liberec Pivnice v Zátiší - JCOdehránoLiberecký kraj - Pivnice v Zátiší - LiberecMatys Pavel / 11
25.01.2020 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka - LitoměřiceSolnařová Martina / 19
25.01.2020 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 2025.01.2020 18:05:59
25.01.2020 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 1325.01.2020 18:41:13
25.01.2020 - JC Most Mamut - Jp mamutOdehránoÚstecký kraj - Mamut - MostKubík Petr / 7
25.01.2020 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1825.01.2020 19:02:24
25.01.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Hanzy OdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - Ostrava Mík Jiří / 1825.01.2020 18:06:36
25.01.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - Vysočina Tour MadeiraOdehránoVysočina - Madeira - JihlavaBílek Radek / 12
25.01.2020 - Open Ústeckého kraje - odpadlici Korbel 2OdehránoÚstecký kraj - Korbel2 - LitvínovDavid Karel / 1325.01.2020 18:05:07
25.01.2020 - Open Ústeckého kraje - Open Korbel 2OdehránoÚstecký kraj - Korbel2 - LitvínovDavid Karel / 2525.01.2020 14:09:11
25.01.2020 - Páteční DARTs PUB - Junior Cup zahřívacíOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec KrálovéDouda Petr / 1125.01.2020 15:27:58
25.01.2020 - Páteční DARTs PUB - Darts Pub Junior CupOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec KrálovéDouda Petr / 1125.01.2020 16:46:54
25.01.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - DVOJICE - KvíčoviceOdehránoPlzeňský kraj - Kul.sál - Kvíčovice Veselý Milan / 2825.01.2020 12:21:47
25.01.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje-smíšený JEDN - Kvíčovice-jednotlivciOdehránoPlzeňský kraj - Kul.sál - Kvíčovice Veselý Milan / 3225.01.2020 14:50:14
25.01.2020 - Regionální Master dvojice muži - Dvojice MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Chlumecká - PrahaZikmund Petr / 7425.01.2020 11:56:53
25.01.2020 - Regionální Master dvojice ženy - dvojice ženyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Chlumecká - PrahaZikmund Petr / 2825.01.2020 11:56:52
25.01.2020 - Regionální Master muži - 501 MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Chlumecká - PrahaZikmund Petr / 8225.01.2020 14:56:15

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9307


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz