Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
19.10.2019 - Master KHK-S mládež - RM chlapciOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 519.10.2019 09:40:52
19.10.2019 - Místní Open KHK jih - jednotlivci - Sobotní SovaOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 26
19.10.2019 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Tunel 1OdehránoPlzeňský kraj - Bar Tunel - DomažliceVeselý Milan / 1719.10.2019 18:49:47
19.10.2019 - Nominační Master KHK-S muži - NM MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 6719.10.2019 11:20:03
19.10.2019 - Nominační Master KHK-S ženy - NM ŽenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 3119.10.2019 12:13:47
19.10.2019 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - muži - NMR Travčice MUŽIOdehránoÚstecký kraj - KD Travčice - TravčiceBaráková Markéta / 7919.10.2019 10:38:23
19.10.2019 - Nominační RM Ústecka (s TOP) - ženy - NMR Travčice ŽENYOdehránoÚstecký kraj - KD Travčice - TravčiceBaráková Markéta / 3019.10.2019 10:48:46
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - 1. Zahřívák 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2519.10.2019 08:48:58
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - 2. Zahřívák 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2119.10.2019 09:47:46
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Open 301 SOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2619.10.2019 15:10:11
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Open High ScoreOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1219.10.2019 19:33:51
19.10.2019 - Open KHK-S mládež - Open mládežeOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1419.10.2019 11:31:22
19.10.2019 - Open Olomoucko smíšený - Open I.OdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 2019.10.2019 18:40:39
19.10.2019 - Open Ústeckého kraje - OdpadlíciOdehránoÚstecký kraj - KD Travčice - TravčiceBaráková Markéta / 2319.10.2019 17:09:50
19.10.2019 - Papouškův turnaj (501) - 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Papouška - Dolní BousovHoryl Miloš / 1619.10.2019 14:14:21
19.10.2019 - Papouškův turnaj doplňkový (Cricket) - Crocket dvojic 1 terčOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Papouška - Dolní BousovHoryl Miloš / 1219.10.2019 17:39:12
19.10.2019 - Reg.Master MSK dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 4019.10.2019 10:04:20
19.10.2019 - Reg.Master MSK dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 8
19.10.2019 - Reg.Master MSK muži - MužiOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 3919.10.2019 12:39:45
19.10.2019 - Reg.Master MSK ženy - ŽenyOdehránoMoravskoslezský kraj - Rubín - OstravaObluk Ladislav / 919.10.2019 12:34:15
19.10.2019 - Reg.Master Olomoucko dvojice muži - Dv. mužiOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 7019.10.2019 10:57:30
19.10.2019 - Reg.Master Olomoucko dvojice ženy - Dv ženyOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 2219.10.2019 10:59:07
19.10.2019 - Reg.Master Olomoucko muži - MužiOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 6619.10.2019 15:05:43
19.10.2019 - Reg.Master Olomoucko ženy - ŽenyOdehránoOlomoucký kraj - SK Véska - Dolany - VéskaSmékal Roman / 2419.10.2019 15:06:09
19.10.2019 - Reg.Master StČ dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 5219.10.2019 11:07:02
19.10.2019 - Reg.Master StČ dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 2619.10.2019 11:06:19
19.10.2019 - Reg.Master StČ muži - MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 5819.10.2019 13:27:27
19.10.2019 - Reg.Master StČ ženy - ŽenyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3019.10.2019 13:15:44
19.10.2019 - Reg.Master Ústecka - dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoÚstecký kraj - KD Travčice - TravčiceBaráková Markéta / 8219.10.2019 13:21:32
19.10.2019 - Reg.Master Ústecka - dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoÚstecký kraj - KD Travčice - TravčiceBaráková Markéta / 2619.10.2019 13:21:19
19.10.2019 - Reg.Master Ústecka - žáci - RM žáciOdehránoÚstecký kraj - KD - TravčiceMinařík Jiří / 719.10.2019 10:00:46
19.10.2019 - Roxy Bjelmo CUP - ROXY BJELMO OPENOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - ROXY BAR - Hradec KrálovéČerný Josef / 1019.10.2019 18:55:48
19.10.2019 - StČ pohár dvojice - Double ´s - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 2019.10.2019 18:59:17
19.10.2019 - StČ pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 3419.10.2019 19:20:45
19.10.2019 - StČ pohár základní - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Bunkr - Praha 5Fořt Petr / 26
19.10.2019 - StČ pohár základní - Double ´s - singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - Praha Michálková Michaela / 2119.10.2019 19:24:25
19.10.2019 - StČ pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 3519.10.2019 21:22:42
19.10.2019 - TOP Master muži - 501.D.O.OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Nikola - KrasliceHron Vladimír / 15
18.10.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Club Kamýk DvojiceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club Kamýk - Praha Štola Ondřej / 1618.10.2019 19:08:42
18.10.2019 - A Pracovní Varan dvojice - PIVNICE U ŠVEHLYOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Švehly - Praha - ZáběhliceHojsák Jan / 14
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 18.kolo ČDS Cup OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club501 - HraniceVysloužil Radim / 16
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 19. ČDS Cup Ivanovice na HanéOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Klub centrum Bar - Ivanovice na HanéPitner Martin / 1418.10.2019 19:04:56
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 19.kolo ČDS Cup OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club501 - HraniceVysloužil Radim / 11
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Bendovka OpenOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hospudka v Bendovce - PlzenRybka Václav / 1118.10.2019 18:05:19
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Bolevecká šipka 14OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bistro Tachovská - PlzeňTroníčková Eva / 2018.10.2019 20:14:01
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Club Kamýk Jednotlivci OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club Kamýk - Praha Štola Ondřej / 1618.10.2019 20:30:04
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jackpot 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Beránka - LitoměřiceKohutková Dana / 518.10.2019 18:14:17
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - JC Liberec Bakalářská hospůdkaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bakalářská hospůdkka - LiberecBobková Jana / 818.10.2019 18:39:15
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - KobraOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 2418.10.2019 20:04:35
18.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - MJČ Hotel Hobit OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hotel Hobit - České BudějoviceLukš Josef / 2718.10.2019 19:00:00

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 |
Turnajů: 5847


Turnaje


© 2019 Insion.cz