Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
11.12.2019 - JC Žatec Jahoda - Jacpot Cup JahodaOdehránoÚstecký kraj - Jahoda - ZatecHála Jan / 1011.12.2019 17:59:12
11.12.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - pizzerie HonzíkOdehránoMoravskoslezský kraj - pizzerie Honzík - OstravaVontor Miroslav / 811.12.2019 19:05:07
11.12.2019 - La Putica Cup - Vyber si a hraj 3.koloOdehránoOlomoucký kraj - LaPutica - ProstějovMalíšková Veronika / 12
11.12.2019 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Karlovy Vary u PrůšůOdehránoKarlovarský kraj - U Průšů - Karlovy VaryBauer Lukáš / 1611.12.2019 19:04:10
11.12.2019 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - Vysočina Tour 2020 - Přibyslav (9/30)OdehránoVysočina - Pivnice u Jakuba - PřibyslavJenšík Ondřej / 1311.12.2019 18:25:20
11.12.2019 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 1311.12.2019 19:10:41
11.12.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 711.12.2019 21:21:45
11.12.2019 - Open Cup - Klub 44 - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1011.12.2019 20:05:18
11.12.2019 - Open KHK-S dvojice - Dřevěnka OpenOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Dřevěnka - BroumovKousal Zdeněk / 10
11.12.2019 - Open Stč jednotlivci - NaNoMí 11.12.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 9
11.12.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 23
11.12.2019 - Pirátský Open - Wolf 3OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vlčků - Rtyně v PodkrkonošíVlk Martin / 711.12.2019 19:02:48
11.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4Menšík Radek / 1611.12.2019 19:12:02
11.12.2019 - Středočeský pohár základní - 501OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Žižkově - Malý ChlumecPávek Jakub / 11
11.12.2019 - Středočeský pohár základní - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - Praha 4Menšík Radek / 1711.12.2019 20:09:41
11.12.2019 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 911.12.2019 18:35:47
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Dart´s Pub 501 D.O.OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Dart´s Pub - ŘíčanyPeřina Ivan / 1510.12.2019 18:00:54
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Taverna Terasa - JáchymovPospíšil Jiří / 910.12.2019 18:08:34
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Městská kavárna - Jindřichův HradecZeman Petr / 11
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Česká Hospůdka - BerounBálková Jana / 13
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivní Bar Vltava - České BudějoviceLinhartová Hana / 2210.12.2019 19:06:38
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - hrozen 1OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Hroznu - Frýdek - MístekSvětelský Pavel / 810.12.2019 18:04:03
10.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - hrozen 2OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Hroznu - Frýdek - MístekSvětelský Pavel / 510.12.2019 18:59:27
10.12.2019 - Jackpot Cup - Jackpot Cup Penzion Na Konci DobranovOdehránoÚstecký kraj - Penzion Na Konci - Dobranov 22Kubín Milan / 6
10.12.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - GustlíčekOdehránoMoravskoslezský kraj - Gustliček - Frýdek -MístekŠkrdla Ladislav / 1510.12.2019 18:09:08
10.12.2019 - JC Děčín Na Kopečku - JC Děčín Na KopečkuOdehránoÚstecký kraj - Na Kopečku - DěčínKolář Libor / 1010.12.2019 17:31:53
10.12.2019 - JC Jablonec nad Nisou Sportbar Nica - Jackpot cupOdehránoLiberecký kraj - Sport bar Nika - Jablonec nad NisouNový Petr / 610.12.2019 19:00:59
10.12.2019 - JC Jirkov Dream Bar - Jackpotcup Dream Bar OdehránoÚstecký kraj - Dream Bar - JirkovBláhová Monika / 1710.12.2019 18:31:41
10.12.2019 - JC Liberec Bakalářská Hospůdka - JC Liberec Bakalářská HospůdkaOdehránoLiberecký kraj - Bakalářská hospůdkka - LiberecBobková Jana / 1010.12.2019 18:37:52
10.12.2019 - JC Liberec Sportbar Kolečko - JC Sportbar KolečkoOdehránoLiberecký kraj - Sportbar Kolečko - LiberecIndra Petr / 1010.12.2019 18:30:03
10.12.2019 - JC Litvínov Fotbalová hospůdka - JPC BARÁČEKOdehránoÚstecký kraj - Baráček - LitvínovPomahač Lukáš / 1210.12.2019 18:22:43
10.12.2019 - JC Most Metro Music Pub - JC Most MetroOdehránoÚstecký kraj - Metro Music Club - MostJeřábek Jiří / 13
10.12.2019 - JC Most Špunt Bar - Špuntbar jcOdehránoÚstecký kraj - Špunt Bar - MostMikolášek Jiří / 810.12.2019 18:32:23
10.12.2019 - JC Most U Charlieho - 501DOOdehránoÚstecký kraj - U Charlieho - Most Faltín Jaroslav / 14
10.12.2019 - JC Ročov Šipkový klub - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - ŠK Karakal Ročov - RočovŠevčíková Libuše / 9
10.12.2019 - JC Semily Netovka Bar 2 - JC Netovka Bar 29.koloOdehránoLiberecký kraj - Netovka bar - SemilyMašek Martin / 1910.12.2019 18:30:34
10.12.2019 - JC Žatec Mandl Club - Jackpot CupOdehránoÚstecký kraj - Mandl - ŽatecMrázek Vladimír / 710.12.2019 17:59:33
10.12.2019 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DOOdehránoKarlovarský kraj - Taverna Open - JáchymovMrenica Jan / 9
10.12.2019 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Chodov Happy Activity 2019OdehránoKarlovarský kraj - Club bar u Žíly - ChodovDvorský Bronislav / 1410.12.2019 18:36:21
10.12.2019 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - sport Alex Chemco cupOdehránoKarlovarský kraj - Sportbar Alex - SokolovKaňa Jan / 1910.12.2019 18:10:13
10.12.2019 - Open Stč jednotlivci - FraJaOdehránoPraha a Středočeský kraj - FraJa - NeratoviceZácha Vladimír / 1210.12.2019 22:06:05
10.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - 10122019dvojOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1410.12.2019 19:18:47
10.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2210.12.2019 19:20:55
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - 10122019singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1310.12.2019 20:08:21
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Cibulkách - Praha 3Labantová Radka / 1510.12.2019 19:10:06
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - El Clasico - PrahaMenšík Radek / 7
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - pivnice stodulky singl 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - PrahaMichálková Michaela / 710.12.2019 19:57:52
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2310.12.2019 20:42:58
10.12.2019 - TP Hrob Beseda - 501DO OdehránoÚstecký kraj - Beseda - HrobTichá Blanka / 1110.12.2019 17:56:20
09.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - teplický pohár 501 DO/MOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Klubovna Duchcov - DuchcovKropáček Jindřich / 1609.12.2019 18:36:57

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 |
Turnajů: 7532


Turnaje


© 2020 Insion.cz