Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
10.12.2019 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Chodov Happy Activity 2019OdehránoKarlovarský kraj - Club bar u Žíly - ChodovDvorský Bronislav / 1410.12.2019 18:36:21
10.12.2019 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - sport Alex Chemco cupOdehránoKarlovarský kraj - Sportbar Alex - SokolovKaňa Jan / 1910.12.2019 18:10:13
10.12.2019 - Open Stč jednotlivci - FraJaOdehránoPraha a Středočeský kraj - FraJa - NeratoviceZácha Vladimír / 1210.12.2019 22:06:05
10.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - 10122019dvojOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1410.12.2019 19:18:47
10.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2210.12.2019 19:20:55
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - 10122019singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Jána - KolínMichalková Ilona / 1310.12.2019 20:08:21
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Cibulkách - Praha 3Labantová Radka / 1510.12.2019 19:10:06
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - El Clasico - PrahaMenšík Radek / 7
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - pivnice stodulky singl 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Stodůlky - PrahaMichálková Michaela / 710.12.2019 19:57:52
10.12.2019 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2310.12.2019 20:42:58
10.12.2019 - TP Hrob Beseda - 501DO OdehránoÚstecký kraj - Beseda - HrobTichá Blanka / 1110.12.2019 17:56:20
09.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - teplický pohár 501 DO/MOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Klubovna Duchcov - DuchcovKropáček Jindřich / 1609.12.2019 18:36:57
09.12.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - CrossOdehránoMoravskoslezský kraj - Cross - Frýdek-MístekSkopalová Marcela / 809.12.2019 17:35:15
09.12.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 1OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 809.12.2019 18:12:33
09.12.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 809.12.2019 19:06:52
09.12.2019 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot CupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1109.12.2019 18:48:14
09.12.2019 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev MimoňOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 14
09.12.2019 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Caffe Bar Duo - MostZajíc Roman / 12
09.12.2019 - Místní Open 501 MO - PŠT o cenyOdehránoJihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - BrnoCuřínová Kristýna / 1809.12.2019 19:05:10
09.12.2019 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT Kozlovna 2020OdehránoVysočina - Kozlovna - JihlavaZána Oldřich / 14
09.12.2019 - Open Cup - Klub 44 - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1009.12.2019 20:05:55
09.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - Bar ChrpaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 2209.12.2019 19:04:28
09.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3409.12.2019 20:00:10
09.12.2019 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice pipkinOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pipkin - PrahaRoubalová Lucie / 2009.12.2019 19:07:04
09.12.2019 - Středočeský pohár základní - Bar ChrpaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 1909.12.2019 20:36:31
09.12.2019 - Středočeský pohár základní - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 3209.12.2019 20:39:54
09.12.2019 - Středočeský pohár základní - Pipkin - singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pipkin - PrahaRoubalová Lucie / 1809.12.2019 20:17:15
09.12.2019 - Středočeský pohár základní - Polo 9.12.2019OdehránoPraha a Středočeský kraj - Polo - PrahaSlabý Jaroslav / 909.12.2019 19:36:37
08.12.2019 - JC Kadaň Slovan - openOdehránoÚstecký kraj - Slovan - KadaňLechan Zdeněk / 13
08.12.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - U hanzyhoOdehránoMoravskoslezský kraj - U hanzyho - OstravaAppel Kamil / 1508.12.2019 17:02:09
07.12.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Středočeský pohárOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Chlumecká - PrahaKrasanovská Žaneta / 2807.12.2019 19:09:22
07.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501/DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivnice herna Bunkr - Praha 13Mikulík Jaroslav / 1007.12.2019 18:02:31
07.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - jednotlivci ChlumeckaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Chlumecká - PrahaKrasanovská Žaneta / 3007.12.2019 20:21:25
07.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Středočeský pohár OdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Chlumecká - PrahaBrettschneiderová Simona / 507.12.2019 11:55:41
07.12.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Středočeský pohár-základníOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Plzeňka - PrahaFaltejsek Libor / 18
07.12.2019 - BJC Dušníky U Dina - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - U Dina - DušníkyKutzler Martin / 1107.12.2019 20:19:44
07.12.2019 - G&M Darts Series - 501 DOOdehránoPardubický kraj - Hospůdka u Gabči - Moravská TřebováŠvichký Pavel / 8
07.12.2019 - Jackpot Cup - JC OsadaOdehránoÚstecký kraj - Osada - JirkovMichalíková Andrea / 1207.12.2019 16:31:27
07.12.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - 501 DOOdehránoMoravskoslezský kraj - Hospůdka Lenin - Havířov MěstoSurma Stanislav / 12
07.12.2019 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka - LitoměřiceSolnařová Martina / 1907.12.2019 19:02:33
07.12.2019 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Bar Na Pekárně - MostSměja Radek / 807.12.2019 18:00:03
07.12.2019 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 807.12.2019 18:39:05
07.12.2019 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1607.12.2019 19:15:10
07.12.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DO HeroOdehránoMoravskoslezský kraj - Hero - OstravaJanouškovec Tomáš / 21
07.12.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - hanzyOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - Ostrava Mík Jiří / 8
07.12.2019 - Minimaster Plzeňského kraje - Oprechtice-MužiOdehránoPlzeňský kraj - Kul.sál Oprechtice - kul.sál Oprechtice-6 terčůVeselý Milan / 4507.12.2019 17:09:24
07.12.2019 - Minimaster Plzeňského kraje - Oprechtice-ženyOdehránoPlzeňský kraj - Kul.sál Oprechtice - kul.sál Oprechtice-6 terčůVeselý Milan / 1107.12.2019 16:32:24
07.12.2019 - Místní Open KHK jih - jednotlivci - Sobotní SovaOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 17
07.12.2019 - Mistrovství KHK jih - finále MUŽI - Finále muži VROdehránoKrálovéhradecký kraj jih - CC Lucie Hradec Králové - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 5807.12.2019 11:06:01
07.12.2019 - Mistrovství KHK jih - finále ŽENY - Finále ženy VROdehránoKrálovéhradecký kraj jih - CC Lucie Hradec Králové - Hradec KrálovéBernard Vladimír / 2207.12.2019 11:06:26

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 |
Turnajů: 7444


Turnaje


© 2020 Insion.cz