Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
02.06.2020 - Open bez žebříčku - 501DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Cibulkách - Praha 3Labantová Radka / 1902.06.2020 19:06:43
02.06.2020 - Open dvojice - dvojceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Praha - El ClasicoMarval Petr / 1402.06.2020 18:02:02
02.06.2020 - Open dvojice - 501 double outOdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Beruška - Praha - HájeBlahník Pavel / 802.06.2020 18:34:56
02.06.2020 - Open jednotlivci - 501 double outOdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Beruška - Praha - HájeBlahník Pavel / 902.06.2020 19:24:31
02.06.2020 - Open jednotlivci - Cricket cuthroutOdehránoPraha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 10
02.06.2020 - Open jednotlivci - FraJaOdehránoPraha a Středočeský kraj - FraJa - NeratoviceZácha Vladimír / 802.06.2020 19:05:04
02.06.2020 - Open jednotlivci - jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Praha - El ClasicoMarval Petr / 1402.06.2020 18:55:38
02.06.2020 - Open jednotlivci - Open Pivnice za řekou 501 D.O.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice za řekou - ŘíčanyPeřina Ivan / 802.06.2020 18:01:31
02.06.2020 - TP Hrob Beseda - 501DO KKOdehránoÚstecký kraj - Beseda - HrobTichá Blanka / 6
02.06.2020 - TruToulka doplňkový - bonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1502.06.2020 20:17:35
02.06.2020 - TruToulka Open - hlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1802.06.2020 18:03:39
02.06.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 1102.06.2020 18:01:36
02.06.2020 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 1102.06.2020 20:51:37
01.06.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Chabařovická - PrahaZajíčková Adéla / 1301.06.2020 19:01:27
01.06.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Cross 1 OdehránoMoravskoslezský kraj - Cross bar 1 - Frýdek-MístekVávrová Jana / 1201.06.2020 17:35:49
01.06.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Cross 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Cross Bar 2 - Frýdek-MístekVávrová Jana / 801.06.2020 19:30:49
01.06.2020 - JC Děčín Na Kopečku - Na Kopečku, DěčínOdehránoÚstecký kraj - Na Kopečku - DěčínŠtěpánek Martin / 1101.06.2020 17:31:37
01.06.2020 - JC Liberec Hvězdička - JC HvězdickaOdehránoLiberecký kraj - U Bakalaře(Hvězdička) - liberecIndra Petr / 601.06.2020 18:29:01
01.06.2020 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot CupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 801.06.2020 19:12:37
01.06.2020 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň - mužiOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 7
01.06.2020 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň - ženyOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 6
01.06.2020 - JC Most Caffe Bar Duo - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Caffe Bar Duo - MostZajíc Roman / 13
01.06.2020 - MJČ U Žáby Dubičné - 501OdehránoJihočeský kraj - U Žáby - DubičnéMasař Petr / 1301.06.2020 19:01:37
01.06.2020 - Open Cup - Klub 44 - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 801.06.2020 21:02:57
01.06.2020 - Open dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 2401.06.2020 18:58:30
01.06.2020 - Open dvojice - pipky dvojceOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - PrahaMarval Petr / 1001.06.2020 18:14:15
01.06.2020 - Open jednotlivci - Bar ChrpaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 1901.06.2020 19:04:33
01.06.2020 - Open jednotlivci - jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - PrahaMarval Petr / 1101.06.2020 19:37:39
01.06.2020 - Open jednotlivci - OpenOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 2701.06.2020 19:18:32
01.06.2020 - Open jednotlivci - Polo 1.6.2020OdehránoPraha a Středočeský kraj - Polo - PrahaSlabý Jaroslav / 901.06.2020 19:39:36
01.06.2020 - Teplický Pohár - 501 DO, MOOdehránoÚstecký kraj - Herna 999 - KrupkaMasopustová Jana / 1001.06.2020 19:02:09
01.06.2020 - TP Duchcov Na Tribuně - teplický pohár 501 DO/MOOdehránoÚstecký kraj - Klubovna Duchcov - DuchcovKropáček Jindřich / 1601.06.2020 18:31:08
01.06.2020 - Za Vodojemem Tour - zvýhodněný - MOOdehránoPardubický kraj - Za Vodojemem - ChrudimSvoboda Radek / 2201.06.2020 18:05:41
31.05.2020 - A Pracovní Varan dvojice - OpenOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Vavřince - ObědoviceŽďárský Martin / 32
31.05.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - OmegaOdehránoMoravskoslezský kraj - Bar Omega - Frýdek-MístekVnenk Rostislav / 831.05.2020 18:02:18
31.05.2020 - JC Kadaň Slovan - openOdehránoÚstecký kraj - Slovan - KadaňLechan Zdeněk / 5
31.05.2020 - Klubový open MSK - dvojice - DvojičkyOdehránoMoravskoslezský kraj - Satlava-Fifejdy - OstravaKočí Jana / 1231.05.2020 18:35:56
31.05.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - double KOOdehránoMoravskoslezský kraj - Šatlava - OstravaKalaba Peter / 1231.05.2020 16:16:08
31.05.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - U HanzyhoOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - OstravaVontor Miroslav / 2131.05.2020 17:02:04
31.05.2020 - Open dvojice - NaNoMí 27.5.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 14
31.05.2020 - Open dvojice - pipky dvojceOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - PrahaMarval Petr / 2031.05.2020 14:59:57
31.05.2020 - Open jednotlivci - jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - PrahaMarval Petr / 1931.05.2020 16:14:00
30.05.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - Jednotlivci ObědoviceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Vavřince - ObědoviceŽďárský Martin / 2330.05.2020 20:29:26
30.05.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - JackpotOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 1030.05.2020 19:07:04
30.05.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - MotorOdehránoMoravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-MístekŠpaček Ladislav / 1730.05.2020 17:03:54
30.05.2020 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka, U kapličky 443/1 - LitoměřiceBureš Karel / 1330.05.2020 19:01:14
30.05.2020 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 1530.05.2020 18:05:59
30.05.2020 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1630.05.2020 18:00:36
30.05.2020 - M. Open KHK jih - jednotlivci - Sobotní SovaOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 9
30.05.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Májová ŠipkaOdehránoKarlovarský kraj - Pivnice Kolečko - OstrovMrenica Jan / 24

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 |
Turnajů: 10740


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz