Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
22.10.2019 - TruToulka Open - HlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovVylíčil Ondřej / 3122.10.2019 18:09:31
22.10.2019 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 722.10.2019 18:13:50
21.10.2019 - A Pracovní Varan dvojice - Bar ChrpaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 9
21.10.2019 - A Pracovní Varan dvojice - DvojiceOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Pipkina - Praha 4Velev Stanislav / 1021.10.2019 19:02:54
21.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 20.kolo ČDS CupOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Club501 - HraniceVysloužil Radim / 9
21.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Pivnice Chabařovická - PrahaJiroušek Petr / 1321.10.2019 19:10:26
21.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Bar ChrpaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Bar Chrpa - PrahaMurín Milan / 17
21.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - jednotlivciOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Pipkina - Praha 4Velev Stanislav / 1921.10.2019 20:08:17
21.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Restaurece PoloOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Polo - PrahaŠimáček Petr / 821.10.2019 19:45:50
21.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - CrossOdehránoMoravskoslezský kraj - Cross - Frýdek-MístekSkopalová Marcela / 821.10.2019 17:34:43
21.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 1OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 921.10.2019 18:03:37
21.10.2019 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Ranec 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Ranec sportbar - Frýdek-MístekOpěla Robin / 721.10.2019 19:51:36
21.10.2019 - JC Liberec Klub 44 - Jackpot CupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1321.10.2019 18:44:43
21.10.2019 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň - mužiOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 5
21.10.2019 - JC Mimoň Český Lev - Jackpot cup Český Lev Mimoň - ženyOdehránoÚstecký kraj - Mimoň - Český LevPekař Zdeněk / 5
21.10.2019 - JC Most Caffe Bar Duo - JC Caffe bar Duo MostOdehránoÚstecký kraj - Caffe Bar Duo - MostZajíc Roman / 14
21.10.2019 - Místní Open 501 DO - Open JMOŠS jednotlivciOdehránoJihomoravský kraj - Hospůdka na hřišti - BrnoCuřínová Kristýna / 1521.10.2019 19:05:47
21.10.2019 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT Kozlovna 2020OdehránoVysočina - Kozlovna - JihlavaZána Oldřich / 21
21.10.2019 - Open Cup - Klub 44 - openOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 1021.10.2019 20:06:11
21.10.2019 - PP Tour - 42. koloOdehránoPardubický kraj - Bowling Dubina - PardubiceGoláň Radek / 3021.10.2019 18:30:16
21.10.2019 - Středočeský pohár dvojice - DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 1221.10.2019 20:02:48
21.10.2019 - Středočeský pohár zvýhodněný - JednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 2621.10.2019 20:53:13
20.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Kobra staršíOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 1020.10.2019 15:04:32
20.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - mladšíOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 820.10.2019 15:04:36
20.10.2019 - JC Chomutov Ježek - Jackpot CupOdehránoÚstecký kraj - Sportbar Ježek - ChomutovHartman Jan / 5
20.10.2019 - Klubový Open MSK - jednotlivci - U HanzyhoOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - OstravaVontor Miroslav / 1520.10.2019 17:03:33
20.10.2019 - Reg.Master Zlínsko dvojice muži - Dv. mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 620.10.2019 11:12:45
20.10.2019 - Reg.Master Zlínsko dvojice ženy - Dv. ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 420.10.2019 11:13:01
20.10.2019 - Reg.Master Zlínsko muži - mužiOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 1420.10.2019 14:11:26
20.10.2019 - Reg.Master Zlínsko ženy - ženyOdehránoZlínský kraj - Bar Trávníky - VsetínŠpička Zdeněk / 720.10.2019 14:13:02
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - pivnice Slavie - Věkoše - Hradec KrálovéPilař Marcel / 3319.10.2019 17:20:13
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501DO HeroOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Hero - OstravaJanouškovec Tomáš / 22
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - Autobar OpenOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Autobar - HavířovValenta Lukáš / 1019.10.2019 15:43:52
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - O Pohár Sport Baru Česká VesOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar Česká Ves - Česká VesŠoltys Zdenek / 2619.10.2019 13:12:52
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - OpenOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sport Bar Česká Ves - Česká VesŠoltys Zdenek / 619.10.2019 10:03:19
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - u dinaOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U Dina - DušníkyKutzler Martin / 5
19.10.2019 - A Pracovní Varan jednotlivci - U kozatýOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U kozatý - Hradec KrálovéFilipi Lukáš / 1119.10.2019 18:31:17
19.10.2019 - ČDS Cup Čelčice - 501 DOOdehránoOlomoucký kraj - Pohostinství Čelčice - ČelčiceČerný Karel / 12
19.10.2019 - ČDS Cup Tvorovice - 501 DOOdehránoOlomoucký kraj - Hospoda U Holiča - TvoroviceNakládal Milan / 9
19.10.2019 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Jackpot cupOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka - LitoměřiceSolnařová Martina / 20
19.10.2019 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 1219.10.2019 18:10:53
19.10.2019 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 1419.10.2019 18:36:39
19.10.2019 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 1819.10.2019 19:03:11
19.10.2019 - M. Open KHK jih - jednotlivci - Sobotní SovaOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 26
19.10.2019 - Master KHK-S dvojice muži - Dvojice MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2919.10.2019 16:24:16
19.10.2019 - Master KHK-S dvojice ženy - Dvojice ŽenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1219.10.2019 16:22:40
19.10.2019 - Master KHK-S mládež - RM dívkyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1119.10.2019 09:35:56
19.10.2019 - Master KHK-S mládež - RM chlapciOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 519.10.2019 09:40:52
19.10.2019 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Tunel 1OdehránoPlzeňský kraj - Bar Tunel - DomažliceVeselý Milan / 1719.10.2019 18:49:47
19.10.2019 - Nominační Master KHK-S muži - NM MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 6719.10.2019 11:20:03

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 | 241 | 242 | 243 | 244 | 245 | 246 | 247 | 248 | 249 | 250 | 251 | 252 | 253 | 254 | 255 | 256 | 257 | 258 | 259 | 260 | 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 | 270 | 271 | 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 | 281 | 282 | 283 |
Turnajů: 14143


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz