Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
22.02.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - JackpotOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 1722.02.2020 19:10:23
22.02.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - MotorOdehránoMoravskoslezský kraj - Motor - Frýdek-MístekŠpaček Ladislav / 1722.02.2020 17:36:30
22.02.2020 - JC Most Bar Na Pekárně - JPCOdehránoÚstecký kraj - Na pekárně - MostVéghová Miluše / 1422.02.2020 18:07:02
22.02.2020 - JC Most Fénix - 501DOOdehránoÚstecký kraj - Fénix - MostDolejší Dana / 1622.02.2020 18:41:41
22.02.2020 - JC Žatec Tulipán - jednotlivciOdehránoÚstecký kraj - Tulipán - ŽatecHlavatá Zdena / 922.02.2020 19:28:14
22.02.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - HanzyOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - Ostrava Mík Jiří / 1122.02.2020 18:07:41
22.02.2020 - M. Open KHK jih - dvoj. bez ČP - Místní Open KHK-J&S - mládež dvojiceOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec KrálovéDouda Petr / 1622.02.2020 15:18:26
22.02.2020 - M. Open KHK-J&S - mládež - Místní Open KHK-J&S - mládež OdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec KrálovéDouda Petr / 1622.02.2020 16:39:48
22.02.2020 - Master KHK-S dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 5622.02.2020 16:09:45
22.02.2020 - Master KHK-S dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 1222.02.2020 16:41:01
22.02.2020 - Master KHK-S junioři & juniorky - Junioři 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 522.02.2020 09:40:36
22.02.2020 - Master KHK-S žáci & žákyně - Žactvo 301 SOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 1422.02.2020 09:33:11
22.02.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT 2020OdehránoVysočina - Tajfun - Havlíčkův BrodBártl David / 16
22.02.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT 2020OdehránoVysočina - Tajfun - Havlíčkův BrodBártl David / 17
22.02.2020 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Bar TunelOdehránoPlzeňský kraj - Bar Tunel - DomažliceŠťastná Alice / 2022.02.2020 18:40:50
22.02.2020 - Nominační Master KHK-S muži - Muži 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 7622.02.2020 11:08:39
22.02.2020 - Nominační Master KHK-S ženy - Ženy 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2022.02.2020 12:16:46
22.02.2020 - Nominační RM Plzeňska (s TOP) - muži - RM Plzeň muži nominačníOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 5222.02.2020 12:27:32
22.02.2020 - Open bez započítání do žebříčků - 2. RM OdpadlíciOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 823.02.2020 08:14:21
22.02.2020 - Open bez započítání do žebříčků - 2. RM ZahřívákOdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 3222.02.2020 08:49:44
22.02.2020 - Open dvojice - 301SOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Pipkin dvojiceVlček Jiří / 1422.02.2020 16:48:35
22.02.2020 - Open KHK-S jednotlivci - Open 301 SOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2522.02.2020 14:57:09
22.02.2020 - Open KHK-S jednotlivci - Zahřívák 1 (301 DI)OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2522.02.2020 08:52:39
22.02.2020 - Open KHK-S jednotlivci - Zahřívák 2 (301 DI)OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 2522.02.2020 09:09:32
22.02.2020 - Open KHK-S mládež - Mládež HighScoreOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - KD Střelnice - VrchlabíVylíčil Ondřej / 1822.02.2020 11:53:19
22.02.2020 - Open mládež - 301SOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Pipkin - Praha 4Vlček Jiří / 922.02.2020 15:56:22
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - dvojice muži - dvojice MOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 3822.02.2020 10:57:50
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - dvojice ženy - dvojice ŽOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 1822.02.2020 10:58:07
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - muži - mužiOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 3922.02.2020 13:31:39
22.02.2020 - Reg.Master Liberecka - ženy - ženyOdehránoLiberecký kraj - U Péci-Jablonec - Jablonec n.N.Kozák Lubor ml. / 2022.02.2020 13:33:10
22.02.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. muži - RM Plzeň Dvojice MužiOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 5622.02.2020 17:05:55
22.02.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy - RM Plzeň Dvojice ŽenyOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 1822.02.2020 17:42:28
22.02.2020 - Reg.Master Plzeňského kraje - ženy - RM Plzeň ženyOdehránoPlzeňský kraj - Klub OKO Plzeň - PlzeňŠmrha Jan / 2122.02.2020 14:15:33
22.02.2020 - Reg.Master UŠO Jižní Čechy MLÁDEŽ - 2. RM Mládež OdehránoJihočeský kraj - Hospoda U Žabáka - ŽabovřeskyHudák Radek / 1022.02.2020 08:49:18
22.02.2020 - Reg.Master Ústecka - dv. muži (švýcar) - Dvojice mužiOdehránoÚstecký kraj - Travčice - Travčice Baráková Markéta / 8422.02.2020 14:09:04
22.02.2020 - Reg.Master Ústecka - dv. ženy (švýcar) - Dvojice ženyOdehránoÚstecký kraj - Travčice - Travčice Baráková Markéta / 3222.02.2020 14:09:17
22.02.2020 - Reg.Master Ústecka - junioři - Junioři 2OdehránoÚstecký kraj - Travčice - Travčice Baráková Markéta / 922.02.2020 09:30:14
22.02.2020 - Reg.Master Ústecka - muži - mužiOdehránoÚstecký kraj - Travčice - Travčice Baráková Markéta / 10222.02.2020 10:39:08
22.02.2020 - Reg.Master Ústecka - ženy - ženyOdehránoÚstecký kraj - Travčice - Travčice Baráková Markéta / 2922.02.2020 10:40:21
22.02.2020 - Regionální Master dvojice muži - Dvojice mužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 5022.02.2020 11:05:11
22.02.2020 - Regionální Master dvojice ženy - Dvojice ženyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 1022.02.2020 11:06:12
22.02.2020 - Regionální Master muži - MužiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 5422.02.2020 13:01:58
22.02.2020 - Regionální Master ženy - ŽenyOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaŠulc Petr / 1122.02.2020 13:00:40
22.02.2020 - Roxy BAR HK CUP (bez ČP) - Roxy Bar HK CAPOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - ROXY BAR - Hradec KrálovéČerný Josef / 1222.02.2020 19:07:47
22.02.2020 - Staropramen cup Slávie - Staropramen CUPOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - pivnice Slavie - Věkoše - Hradec KrálovéPilař Marcel / 3222.02.2020 17:13:44
22.02.2020 - Středočeský pohár dvojice - double´s dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - PrahaRoubalová Lucie / 3622.02.2020 18:06:38
22.02.2020 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 4622.02.2020 19:14:42
22.02.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - double´s jednotlivciOdehránoPraha a Středočeský kraj - Doubles - PrahaRoubalová Lucie / 3822.02.2020 19:14:50
22.02.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Na hřištiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Na hřišti - PečkyJeřala Petr / 2122.02.2020 14:02:31
22.02.2020 - Středočeský pohár zvýhodněný - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 5022.02.2020 20:42:56

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9312


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz