Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
28.02.2020 - JC Litvínov U Hrušků - Jackpot U Hrušků 28.2.2020OdehránoÚstecký kraj - U Hrušků - LitvínovBučková Kateřina / 1228.02.2020 18:30:07
28.02.2020 - JC Most Česká pivnice - Most,CeskaOdehránoÚstecký kraj - Česká - MostZajíc Martin / 1328.02.2020 18:10:44
28.02.2020 - JC Most Metro Music Pub - JC Most MetroOdehránoÚstecký kraj - Metro Music Club - MostJeřábek Jiří / 14
28.02.2020 - JC Nový Bor Asterix Bar - jackpot Asterix barOdehránoLiberecký kraj - Asterix bar - Nový BorHusáková Alžběta / 8
28.02.2020 - JC Třeboutice U Kapličky - Jackpot Cup č.58OdehránoÚstecký kraj - Pivnice u kapličky - TřebouticeHofmanová Jitka / 1028.02.2020 18:41:56
28.02.2020 - JC Žatec Jahoda - Jacpot Cup JahodaOdehránoÚstecký kraj - Jahoda - ZatecHála Jan / 1128.02.2020 18:00:23
28.02.2020 - Klokaní šipkování - 501 DKOOdehránoPlzeňský kraj - Bělá nad Radbuzou - Bělá nad RadbuzouPetrželka Miloš / 2728.02.2020 18:00:22
28.02.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 DOOdehránoMoravskoslezský kraj - Herna Ural - OstravaDobrík Petr / 1328.02.2020 19:17:07
28.02.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Klubový open MSK - Řízkárna u OrlaOdehránoMoravskoslezský kraj - Řízkárna u Orla - OstravaPlevová Jana / 2328.02.2020 19:00:55
28.02.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - miaprOdehránoMoravskoslezský kraj - restaurace Havránek - Ostrava Vontor Miroslav / 1828.02.2020 19:04:29
28.02.2020 - Mandl Cup - Mandl CUPOdehránoÚstecký kraj - Mandl - ŽatecMrázek Vladimír / 1128.02.2020 19:30:43
28.02.2020 - Mandl Cup - Mandl CUPOdehránoÚstecký kraj - Mandl - ŽatecMrázek Vladimír / 1128.02.2020 22:02:36
28.02.2020 - MeVa Cup - MeVa cupOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceKejzlar Pavel / 7
28.02.2020 - Mikuleč Cup - 501 DO 2xKO - 28.2.2020OdehránoPardubický kraj - Pivnice Mikuleč - MikulečSodomková Nikola / 1328.02.2020 18:13:01
28.02.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Double KOOdehránoKarlovarský kraj - U kahanu - Vintířov Fabián Václav / 1328.02.2020 19:04:23
28.02.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - Severka 501DOOdehránoKarlovarský kraj - Severka - ChebHamáček Jiří / 1128.02.2020 18:43:45
28.02.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT 2020OdehránoVysočina - Tajfun - Havlíčkův BrodBártl David / 18
28.02.2020 - MJČ Budvarka JH - j501DOOdehránoJihočeský kraj - Budvarka - Jindřichův HradecPitrová Ivana / 1828.02.2020 19:01:44
28.02.2020 - MJČ Hotel Hobit ČB - MJČ Hotel Hobit OdehránoJihočeský kraj - Hotel Hobit - České BudějoviceLukš Josef / 1028.02.2020 19:02:45
28.02.2020 - MO Plzeňského kraje - smíšený jednotl. - Bolevecká šipka 4. dílOdehránoPlzeňský kraj - Bistro Tachovská - PlzeňTroníčková Eva / 1128.02.2020 20:10:07
28.02.2020 - O pohár Cukrárny - Cukrárna NáchodOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodLamka Josef / 1228.02.2020 18:18:39
28.02.2020 - O pohár Sokolovny - OpenOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké PoříčíPíč Jakub / 728.02.2020 18:04:10
28.02.2020 - O pohár Sokolovny - Open doplňkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké PoříčíPíč Jakub / 628.02.2020 20:05:43
28.02.2020 - Open Cup - Klub 44 - Open cupOdehránoLiberecký kraj - Klub 44 - LiberecKain Roman / 828.02.2020 18:46:40
28.02.2020 - Open KHK-S dvojice - Balkán dvojice - doplňkový 28.2.2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Balkáně - Velké SvatoňoviceHorká Alena / 1428.02.2020 21:03:03
28.02.2020 - Open Ústeckého kraje - 501 D.O.OdehránoÚstecký kraj - Penzion u Havlů - TřebeniceFidler František / 1028.02.2020 18:28:16
28.02.2020 - Páteční DARTs PUB - Páteční DARTS PUB u MatyhoOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Darts Pub - Hradec KrálovéDouda Petr / 2128.02.2020 18:59:14
28.02.2020 - Šipkování U Husy - DKOOdehránoPlzeňský kraj - Hostinec U zlaté husy - PřešticeKrieglstein Radim / 1128.02.2020 20:41:40
28.02.2020 - SKORI TOUR Dušejov - SKORI TOUR DušejovOdehránoVysočina - Na hřišti - DušejovKrejčí Bohumil / 19
28.02.2020 - SKORI TOUR Dušejov - SKORI TOUR DušejovOdehránoVysočina - Na hřišti - DušejovKrejčí Bohumil / 10
28.02.2020 - SKORI TOUR Dušejov - High Score - SKORI TOUR Dušejov - High ScoreOdehránoVysočina - Na hřišti - DušejovKrejčí Bohumil / 30
28.02.2020 - Středočeský pohár dvojice - Club Kamýk DvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Club Kamýk - Praha Štola Ondřej / 1628.02.2020 19:12:59
28.02.2020 - Středočeský pohár dvojice - dvojice 501 tabulkaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaBečková Kateřina / 1028.02.2020 19:14:54
28.02.2020 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice AjetoOdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaGrätzová Monika / 2828.02.2020 19:02:00
28.02.2020 - Středočeský pohár dvojice - PIVNICE U ŠVEHLYOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Švehly - Praha - ZáběhliceHojsák Jan / 16
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Santa bar - SedlecTauš Václav / 19
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - Club Kamýk Jednotlivci OdehránoPraha a Středočeský kraj - Club Kamýk - Praha Štola Ondřej / 1828.02.2020 20:09:12
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - jednotlivci 501 DKOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaBečková Kateřina / 1028.02.2020 20:09:27
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - Jednotlivci Ajeto OdehránoPraha a Středočeský kraj - Klub Ajeto - PrahaGrätzová Monika / 3228.02.2020 20:01:27
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - Pátek 501OdehránoPraha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 2928.02.2020 20:10:01
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - Pečky TourOdehránoPraha a Středočeský kraj - Siňorita - PečkyMikoláš Jindřich / 1428.02.2020 19:08:58
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - PIVNICE U ŠVEHLYOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Švehly - Praha - ZáběhliceHojsák Jan / 17
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - SázavaOdehránoPraha a Středočeský kraj - Sázavská Kozlovna - SázavaVáňa Robert / 15
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - stredocechOdehránoPraha a Středočeský kraj - Tetínska hospoda - TetínRajmon Patrik / 1628.02.2020 19:01:08
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - Středočeský pohár-základníOdehránoPraha a Středočeský kraj - Plzeňka - PrahaFaltejsek Libor / 14
28.02.2020 - Středočeský pohár základní - tehovOdehránoPraha a Středočeský kraj - Tehov - TehovProcházka Jaroslav / 6
28.02.2020 - TP Duchcov Forbes - 501DO/MOOdehránoÚstecký kraj - Forbes - DuchcovPech Jaroslav / 1828.02.2020 18:32:24
28.02.2020 - TP Ohníč Sport klub - 501 Master outOdehránoÚstecký kraj - Sportklub Ohníč - OhníčŠponiar Jiří / 728.02.2020 18:59:25
28.02.2020 - TP Osek Caffe Bar Divočina - 501 DOOdehránoÚstecký kraj - Cafee Bar Divočina - OsekJandoš Jiří / 528.02.2020 17:58:44
27.02.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - Sportcentrum LA - LanškrounKovářová Lenka / 827.02.2020 17:00:12

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 |
Turnajů: 9312


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz