Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
13.07.2020 - PP Tour - PP Tour 2020 - 14. koloOdehránoPardubický kraj - Bowling Dubina - PardubiceGoláň Radek / 2013.07.2020 18:32:50
13.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - dvojice 501 DKOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaPavlát Radek / 1813.07.2020 19:07:01
13.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Dvojice pipkinOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - PrahaMarval Petr / 2413.07.2020 18:50:25
13.07.2020 - Středočeský pohár základní - 501 DOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Pivnice Chabařovická - PrahaZajíčková Adéla / 1113.07.2020 19:03:00
13.07.2020 - Středočeský pohár základní - Cricket cuthroutOdehránoPraha a Středočeský kraj - Kobra - Praha 9- BěchoviceMatušíková Jana / 7
13.07.2020 - Středočeský pohár základní - jednotlivci 501 DKOOdehránoPraha a Středočeský kraj - Bar Chrpa - PrahaPavlát Radek / 1813.07.2020 20:14:42
13.07.2020 - Středočeský pohár základní - Pipkin - singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - U Pipkina - PrahaMarval Petr / 2513.07.2020 20:19:35
13.07.2020 - TP Duchcov Na Tribuně - teplický pohár 501 DO/MOOdehránoÚstecký kraj - Klubovna Duchcov - DuchcovKropáček Jindřich / 1013.07.2020 18:28:15
13.07.2020 - TP Herna 999 Krupka - 501 DO, MOOdehránoÚstecký kraj - Herna 999 - KrupkaMasopustová Jana / 513.07.2020 19:01:56
13.07.2020 - Za Vodojemem Tour - základní - MOOdehránoPardubický kraj - Za Vodojemem - ChrudimSvoboda Radek / 2313.07.2020 18:10:27
12.07.2020 - ČDS Cup Olomouc IV. - smíšenýOdehránoOlomoucký kraj - Zenit Pivnice - OlomoucŠpička Zdeněk / 1312.07.2020 16:05:53
12.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Bulls-eye Sportbar Riviéra, F-M 2OdehránoMoravskoslezský kraj - Bulls-eye - Frýdek - MístekDulava Petr / 1112.07.2020 18:14:38
12.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - Bulls-eye Sportbar Riviéra, F-M 3OdehránoMoravskoslezský kraj - Bulls-eye - Frýdek - MístekDulava Petr / 912.07.2020 19:56:05
12.07.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - 501 Double KOOdehránoMoravskoslezský kraj - Eso Bar - OstravaKučák David / 912.07.2020 14:08:24
12.07.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - Šatlava CupOdehránoMoravskoslezský kraj - šatlava - OstravaKočí Jana / 2312.07.2020 18:03:24
12.07.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - U HanzyhoOdehránoMoravskoslezský kraj - U Hanzyho - OstravaVontor Miroslav / 1512.07.2020 17:08:22
12.07.2020 - Místní Open Karlovarsko jednotlivci - 501 DOOdehránoKarlovarský kraj - Bar Alex - ChebRedl Vlastimil / 712.07.2020 15:21:51
12.07.2020 - O pohár Sparty dvojnásobný - O Pohár Sparty Úpice 2020 dvojnásobnýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 1612.07.2020 17:10:06
12.07.2020 - Open JčŠTJ dvojice - páry 501 DOOdehránoJihočeský kraj - Pivnice Hobit - České BudějoviceLukš Josef / 1612.07.2020 16:02:28
11.07.2020 - A Pracovní Varan dvojice - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U pěti Věček - Hradec KrálovéVraštil Otakar / 1011.07.2020 18:55:29
11.07.2020 - A Pracovní Varan jednotlivci - 501 DOOdehránoPracovní pro turnaje VARAN - U 5 Véček - Hradec KrálovéVraštilová Lenka / 1211.07.2020 15:37:39
11.07.2020 - Bistro U Štěpánků - dvojice - 301 MO+ CricketOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad OrlicíŠtěpánek Pavel / 1411.07.2020 18:54:42
11.07.2020 - Bistro U Štěpánků - základ. - 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Štěpánků - Běleč nad OrlicíŠtěpánek Pavel / 1411.07.2020 16:37:33
11.07.2020 - Double Open MSVČ muži - MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 4611.07.2020 11:19:02
11.07.2020 - Double Open MSVČ ženy - ŽenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1411.07.2020 11:19:10
11.07.2020 - Double Open PWS dvojic - DvojiceOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 4011.07.2020 15:47:46
11.07.2020 - Jackpot Cup MSK - rozhodčí - JackpotOdehránoMoravskoslezský kraj - U Lenina - HavířovSurma Stanislav / 7
11.07.2020 - JC Liberec Resturace Na Kopečku - Místní finále jc cupOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Na Kopečku - LiberecToman Jaromír st. / 2011.07.2020 18:11:29
11.07.2020 - JC Litoměřice Pohratická Hospůdka - Místní finále JCOdehránoÚstecký kraj - Pokratická hospůdka, U kapličky 443/1 - LitoměřiceBureš Karel / 1611.07.2020 19:01:08
11.07.2020 - Klubový Open MSK - jednotlivci - AutobarOdehránoMoravskoslezský kraj - Autobar - HavířovValenta Lukáš / 1111.07.2020 17:22:48
11.07.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - VT Netín 2020OdehránoVysočina - Hospoda na 11 - NetínKunčar Leopold / 12
11.07.2020 - Místní Open Vysočiny jednotlivci - Vysočina Tour MadeiraOdehránoVysočina - Madeira - JihlavaBílek Radek / 22
11.07.2020 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní-11.7.2020-doplňkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceHorká Alena / 811.07.2020 21:12:40
11.07.2020 - Open Libereckého kraje - dvojice muži - dvojice mužiOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad NisouDoležal Pavel / 5011.07.2020 10:56:24
11.07.2020 - Open Libereckého kraje - dvojice ženy - dvojice ženyOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad NisouDoležal Pavel / 1411.07.2020 10:56:35
11.07.2020 - Open Libereckého kraje - muži - mužiOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad NisouDoležal Pavel / 5011.07.2020 13:16:59
11.07.2020 - Open Libereckého kraje - ženy - ženyOdehránoLiberecký kraj - Restaurace Bažiny - Hrádek nad NisouDoležal Pavel / 1511.07.2020 13:16:49
11.07.2020 - Open Olomoucko smíšený - Sobotní série Atláč PřerovOdehránoOlomoucký kraj - Sportbar Atláč - Přerov Doudová Šárka / 1511.07.2020 17:01:29
11.07.2020 - Podivné šipkohraní - Podivné šipkohraní-11.7.2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceHorká Alena / 12
11.07.2020 - Sova CUP - 301 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - Hospůdka Sova - Hradec KrálovéMacháček Josef / 16
11.07.2020 - Staropramen cup Slávie - Staropramen CUPOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - pivnice Slavie - Věkoše - Hradec KrálovéPilař Marcel / 3511.07.2020 17:21:15
11.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Double ´s - dvojiceOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 3211.07.2020 18:01:20
11.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - NaNoMí páry 11.7.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 811.07.2020 22:13:52
11.07.2020 - Středočeský pohár dvojice - Sportbar Hostivař 2OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 3011.07.2020 19:17:00
11.07.2020 - Středočeský pohár základní - Double ´s - singlOdehránoPraha a Středočeský kraj - Double´s - PrahaMichálková Michaela / 3311.07.2020 19:06:55
11.07.2020 - Středočeský pohár základní - Na hřištiOdehránoPraha a Středočeský kraj - Na hřišti - PečkyJeřala Petr / 1811.07.2020 16:03:03
11.07.2020 - Středočeský pohár základní - NaNoMí 11.7.OdehránoPraha a Středočeský kraj - Na Novym miste - PrahaZahradníková Michaela / 1011.07.2020 19:44:18
11.07.2020 - Středočeský pohár základní - Sportbar Hostivař 1OdehránoPraha a Středočeský kraj - Sportbar Hostivař - PrahaŠlehofr David / 2811.07.2020 20:58:42
11.07.2020 - U Kozatý "20" - 501DOOdehránoKrálovéhradecký kraj jih - U Kozatý - Hradec KrálovéFilipi Lukáš / 2311.07.2020 18:45:55
10.07.2020 - Bobr Cup - Bobr CupOdehránoOlomoucký kraj - U Janka - OlomoucSobotková Eva / 13

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 | 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 | 186 | 187 | 188 | 189 | 190 | 191 | 192 | 193 | 194 | 195 | 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 |
Turnajů: 10962


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz