Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
19.10.2019 - Master KHK-S dvojice muži - Dvojice MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 5819.10.2019 16:24:16
19.10.2019 - Master KHK-S dvojice ženy - Dvojice ŽenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2419.10.2019 16:22:40
19.10.2019 - Master KHK-S mládež - RM dívkyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1119.10.2019 09:35:56
19.10.2019 - Master KHK-S mládež - RM chlapciOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 519.10.2019 09:40:52
19.10.2019 - Master KHK-S mládež - STORNOHraje seKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 519.10.2019 09:36:12
19.10.2019 - Nominační Master KHK-S muži - NM MužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 6719.10.2019 11:20:03
19.10.2019 - Nominační Master KHK-S ženy - NM ŽenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 3119.10.2019 12:13:47
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - 1. Zahřívák 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2519.10.2019 08:48:58
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - 2. Zahřívák 301 MOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2119.10.2019 09:47:46
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Open 301 SOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 2619.10.2019 15:10:11
19.10.2019 - Open KHK-S jednotlivci - Open High ScoreOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1219.10.2019 19:33:51
19.10.2019 - Open KHK-S mládež - Open mládežeOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Důstojnická beseda - JaroměřVylíčil Ondřej / 1419.10.2019 11:31:22
19.10.2019 - Papouškův turnaj (501) - 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Papouška - Dolní BousovHoryl Miloš / 1619.10.2019 14:14:21
19.10.2019 - Papouškův turnaj doplňkový (Cricket) - Crocket dvojic 1 terčOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Papouška - Dolní BousovHoryl Miloš / 1219.10.2019 17:39:12
18.10.2019 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581Připravuje seKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodSemerák Tomáš / 0
18.10.2019 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodSemerák Tomáš / 17
18.10.2019 - O Puškvorecký pohár - HlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceSvoboda Libor / 1618.10.2019 18:59:43
18.10.2019 - O Puškvorecký pohár - O Puskvorecky pohar doplnkovyHraje seKrálovéhradecký kraj sever - Na Puskvorci - Velke SvatoňoviceKnap Martin / 718.10.2019 21:44:29
18.10.2019 - O Puškvorecký pohár - O Puskvorecky pohar doplnkovyHraje seKrálovéhradecký kraj sever - Na Puskvorci - Velke SvatoňoviceKnap Martin / 718.10.2019 21:47:53
17.10.2019 - Skalka Cup - podskalkouOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 817.10.2019 19:02:05
17.10.2019 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 917.10.2019 18:11:36
17.10.2019 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 817.10.2019 20:13:07
16.10.2019 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2019OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 2116.10.2019 19:12:02
16.10.2019 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2019OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 716.10.2019 21:40:57
16.10.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 24
16.10.2019 - Pirátský Open - WolfOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vlčků - Rtyně v PodkrkonošíVlk Martin / 916.10.2019 17:59:09
16.10.2019 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1616.10.2019 18:36:05
15.10.2019 - TruToulka doplňkový - BonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Pražské - TrutnovVylíčil Ondřej / 1815.10.2019 20:19:19
15.10.2019 - TruToulka kat. C+ - HlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Pražské - TrutnovVylíčil Ondřej / 1815.10.2019 18:07:31
12.10.2019 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Podivné šipkohraní - doplňkový - 12.10.OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceHorká Alena / 11
12.10.2019 - Open KHK-S dvojice - Dřevěnka OpenOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Dřevěnka - BroumovKousal Zdeněk / 12
12.10.2019 - Podivné šipkohraní základní - podivné šipkohraní 12.10.2019 - hlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceHorká Alena / 10
11.10.2019 - Balkán Cup - JackOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Balkáně - Velké SvatoňoviceBedlivý Pavel / 19
11.10.2019 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2019-10-11OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní MaršovKuneš Radomír / 12
11.10.2019 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodSemerák Tomáš / 18
10.10.2019 - Dámská jízda - damska jizda annaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 910.10.2019 19:00:32
10.10.2019 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - dámská jízda doplñkovyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 910.10.2019 20:59:06
10.10.2019 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 810.10.2019 18:22:34
10.10.2019 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 610.10.2019 20:08:40
09.10.2019 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2019OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceBedlivý Pavel / 1709.10.2019 19:10:18
09.10.2019 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 24
09.10.2019 - Pirátský Open - Pirátský open 9.10.2019OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vlčků - Rtyně v PodkrkonošíPullmann Lukáš / 609.10.2019 18:01:23
09.10.2019 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 2209.10.2019 18:35:23
08.10.2019 - Dřevěnka Cup - Místní openOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Dřevěnka - BroumovKousal Zdeněk / 11
08.10.2019 - TruToulka doplňkový - BonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Národní dům - TrutnovVylíčil Ondřej / 808.10.2019 21:01:09
08.10.2019 - TruToulka Open - HlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Národní dům - TrutnovVylíčil Ondřej / 2608.10.2019 18:03:38
05.10.2019 - Double Open MSVČ muži - Double Open MSVČ mužiOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovKomárková Eliška / 3805.10.2019 11:05:46
05.10.2019 - Double Open MSVČ ženy - Double Open ŽenyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovKomárková Eliška / 2205.10.2019 11:39:18
05.10.2019 - Double Open PWS dvojic - Double Open PWS dvojicOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovKomárková Eliška / 5005.10.2019 15:26:34
05.10.2019 - O pohár Žacléře - O pohár žacléřeOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřFronc Jaroslav / 1805.10.2019 18:12:28

1 | 2 | 3 |
Turnajů: 105


Turnaje


© 2019 Insion.cz