Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Zrušit filtry

Od: Do:
Datum - Název

Stav

Kraj / Hrací místo

Rozhodčí / Počet hráčů
Start turnaje
05.06.2020 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581Hraje seKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodLamka Josef / 1105.06.2020 18:05:57
05.06.2020 - O pohár Sokolovny - OpenOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sokolovna - Velké PoříčíPíč Jakub / 505.06.2020 18:30:56
04.06.2020 - Dámská jízda - podskalkouOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 804.06.2020 18:59:10
03.06.2020 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 2203.06.2020 19:13:15
03.06.2020 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 15
03.06.2020 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1403.06.2020 18:33:42
02.06.2020 - Dřevěnka Cup - Open KHK-S jednotlivciOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Dřevěnka - BroumovKousal Zdeněk / 7
02.06.2020 - TruToulka doplňkový - bonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1502.06.2020 20:17:35
02.06.2020 - TruToulka Open - hlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1802.06.2020 18:03:39
02.06.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 1102.06.2020 18:01:36
02.06.2020 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 1102.06.2020 20:51:37
30.05.2020 - O pohár Žacléře zvýhodněný - ŽACLÉŘOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřFronc Jaroslav / 1430.05.2020 16:22:47
29.05.2020 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2020-05-29OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní MaršovKuneš Radomír / 13
29.05.2020 - O pohár Cukrárny - Cukrárna Náchod, Komenského 581OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodLamka Josef / 829.05.2020 18:09:21
29.05.2020 - O Puškvorecký pohár - O Puškvorecký pohárOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceKnap Martin / 6
29.05.2020 - O Puškvorecký pohár doplňkový - O Puškvorecký pohár doplňkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceKnap Martin / 629.05.2020 19:48:29
28.05.2020 - MeVa Cup - 501 DOOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceKejzlar Pavel / 928.05.2020 19:09:11
27.05.2020 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 1127.05.2020 19:04:09
27.05.2020 - Vítězná středa zvýhodněný - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 2127.05.2020 18:35:42
26.05.2020 - O Puškvorecký pohár doplňkový - O Puškvorecký pohár doplňkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceKnap Martin / 5
26.05.2020 - O Puškvorecký pohár zvýhodněný - O Puškvorecký pohár zvýhodněnýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceKnap Martin / 1326.05.2020 18:12:52
26.05.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 1026.05.2020 18:16:57
26.05.2020 - Vagon doplňkový - Vagon doplnkovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 926.05.2020 20:51:35
21.05.2020 - O pohár Sparty - jednotlivci - smíšenéOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceTrdlikát Libor / 11
21.05.2020 - O pohár Sparty doplňkový - jednotlivci - smíšenéOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceTrdlikát Libor / 12
17.05.2020 - O pohár Sparty dvojnásobný - O Pohár Sparty Úpice 2020 dvojnásobnýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 14
12.03.2020 - Dámská jízda - damska jizda annaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 1812.03.2020 18:59:01
12.03.2020 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - dámská jízda doplñkovyOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Skalkou - ÚpiceGoldmannová Anna / 11
12.03.2020 - Orel Dart Open (Maršovák) - MaršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovMervart Martin / 32
11.03.2020 - O pohár Sparty - O Pohár Sparty Úpice 2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 2011.03.2020 19:11:37
11.03.2020 - O pohár Sparty doplňkový - Doplňkový OPSU 2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceDvořáček Aleš / 1111.03.2020 22:02:54
11.03.2020 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1011.03.2020 18:35:43
10.03.2020 - Dřevěnka Cup - Open KHK-S jednotlivciOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Dřevěnka - BroumovKousal Zdeněk / 12
10.03.2020 - TruToulka doplňkový - bonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Družba - TrutnovVylíčil Ondřej / 1310.03.2020 21:36:35
10.03.2020 - TruToulka Open - Hlavní švýcarOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Družba - TrutnovVylíčil Ondřej / 2810.03.2020 18:03:55
10.03.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 610.03.2020 18:45:04
06.03.2020 - Maršovský Scoro turnaj - MST 2020-03-06OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Pod Starou horou - Horní MaršovKuneš Radomír / 8
06.03.2020 - O pohár Cukrárny - Cukrárna NáchodOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Cukrárna - NáchodLamka Josef / 1306.03.2020 18:10:29
06.03.2020 - O Puškvorecký pohár - Puškvorák OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceKnap Martin / 1906.03.2020 19:01:31
06.03.2020 - Open KHK-S doplňkový jednotlivci - Doplňkáč PiškotovéOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Puškvorci - Velké SvatoňoviceKnap Martin / 806.03.2020 22:55:35
04.03.2020 - O pohár Sparty - HlavaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Apríl bar - ÚpiceBedlivý Pavel / 1804.03.2020 19:08:57
04.03.2020 - Orel Dart Open (Maršovák) - maršovákOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sedmička - TrutnovHorák Karel / 27
04.03.2020 - Vítězná středa - StředaOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Sportcentrum - VítěznáHilčík Petr / 1204.03.2020 18:36:32
03.03.2020 - TruToulka doplňkový - bonusovýOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1203.03.2020 18:19:12
03.03.2020 - TruToulka kat. C+ - hlavníOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Kousala - TrutnovKocianová Pavlína / 1203.03.2020 18:04:25
03.03.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 703.03.2020 18:45:29
01.03.2020 - Vagon - VagonOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - U Vagonu - Velký TřebešovFormanová Monika / 901.03.2020 18:26:44
29.02.2020 - O pohár Žacléře - ŽacléřOdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřČerná Marcela / 2029.02.2020 18:18:50
29.02.2020 - O pohár Žacléře doplňkový - ŽACLÉŘ 2OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Bingo bar - ŽacléřFronc Jaroslav / 1429.02.2020 22:59:38
28.02.2020 - Balkán Cup - Balkán cup - hlavní turnaj - 28.2.2020OdehránoKrálovéhradecký kraj sever - Na Balkáně - Velké SvatoňoviceHorká Alena / 1328.02.2020 18:04:29

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Turnajů: 406


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz