Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.03.2019
NázevČDS Cup 2019 Vidnava 06
RozhodčíPiskacis Ladislav
Počet hráčů16
Typ turnajeČDS Cup Vidnava
Místo07 Hospoda Modrý jelen, Vidnava
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Doušek Jakub [CZE002291]
Hladký František ml. [CZE058120]
Loubal Evžen [CZE048532]
Lukáč Kamil [CZE005944]
Maceček Michal [CZE048240]
Maceček Milan [CZE033116]
Macečková Markéta [CZE048239]
Malaník Marek [CZE020012]
Malaníková Slavomíra [CZE020013]
Piskacis Ladislav [CZE002118]
Pluhařík Marcel [CZE026113]
Prčíková Alena [CZE004856]
Strnka Tomáš [CZE058123]
Ulík Josef [CZE060337]
Ungermann Lubomír [CZE001673]
Žabka Petr [CZE033069]
1ČDS Cup 2019 Vidnava 06
Žádné utkání
2ČDS Cup 2019 Vidnava 06
Žádné utkání
  •  Doušek Jakub0
  • Hladký František ml.0
    Doušek Jakub1
  •  
  • Piskacis Ladislav0
    Hladký František ml.1
  •  
  • Piskacis Ladislav1
    Prčíková Alena0
  •  
  • Hladký František ml.1
    Ungermann Lubomír0
  •  
  • Pluhařík Marcel0
    Piskacis Ladislav1
  •  
  • Hladký František ml.1
    Ulík Josef0
  •  
  • Pluhařík Marcel1
    Žabka Petr0
  •  
  • Piskacis Ladislav1
    Malaníková Slavomíra0
  •  
  • Hladký František ml.1
    Malaník Marek0
  •  
  • Strnka Tomáš0
    Ulík Josef1
  •  
  • Pluhařík Marcel1
    Loubal Evžen0
  •  
  • Macečková Markéta0
    Piskacis Ladislav1
  •  
  • Hladký František ml.1
    Maceček Milan0
  •  
  • Strnka Tomáš1
    Maceček Michal0
  •  
  • Pluhařík Marcel0
    Ulík Josef1
  •  
  • Loubal Evžen0
    Prčíková Alena1
  •  
  • Macečková Markéta0
    Malaník Marek1
  •  
  • Doušek Jakub1
    Piskacis Ladislav0
  •  
  • Hladký František ml.0
    Lukáč Kamil1
  •  
  • Malaníková Slavomíra1
    Maceček Milan0
  •  
  • Strnka Tomáš0
    Ungermann Lubomír1
  •  
  • Maceček Michal0
    Žabka Petr1
  •  
  • Ulík Josef0
    Prčíková Alena1
  •  
  • Malaník Marek0
    Doušek Jakub1
  •  
  • Lukáč Kamil1
    Malaníková Slavomíra0
  •  
  • Ungermann Lubomír1
    Žabka Petr0
  •  
  • Prčíková Alena0
    Doušek Jakub1
  •  
  • Lukáč Kamil1
    Ungermann Lubomír0
  •  
  • Doušek Jakub0
    Lukáč Kamil1
  •  
  • Lukáč Kamil1
    Doušek Jakub0
  •  
  •  Lukáč Kamil0
#Hráč nebo pár
1.Lukáč Kamil [CZE005944]
2.Doušek Jakub [CZE002291]
3.Hladký František ml. [CZE058120]
4.Piskacis Ladislav [CZE002118]
5.Prčíková Alena [CZE004856]
5.Ungermann Lubomír [CZE001673]
7.Pluhařík Marcel [CZE026113]
7.Ulík Josef [CZE060337]
9.Strnka Tomáš [CZE058123]
9.Malaník Marek [CZE020012]
9.Malaníková Slavomíra [CZE020013]
9.Žabka Petr [CZE033069]
13.Loubal Evžen [CZE048532]
13.Macečková Markéta [CZE048239]
13.Maceček Milan [CZE033116]
13.Maceček Michal [CZE048240]
#Hráč nebo pár
1.Lukáč Kamil [CZE005944]
2.Doušek Jakub [CZE002291]
3.Hladký František ml. [CZE058120]
4.Piskacis Ladislav [CZE002118]
5.Prčíková Alena [CZE004856]
5.Ungermann Lubomír [CZE001673]
7.Pluhařík Marcel [CZE026113]
7.Ulík Josef [CZE060337]
9.Strnka Tomáš [CZE058123]
9.Malaník Marek [CZE020012]
9.Malaníková Slavomíra [CZE020013]
9.Žabka Petr [CZE033069]
13.Loubal Evžen [CZE048532]
13.Macečková Markéta [CZE048239]
13.Maceček Milan [CZE033116]
13.Maceček Michal [CZE048240]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz