Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.03.2019
NázevČDS CUP, Olomouc I. 6. Kolo
RozhodčíKrálík Martin
Počet hráčů18
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPivnice Knihovna, Olomouc
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Benda Lukáš [CZE043587]
Beníček Jakub [CZE024566]
Čaník Marek [CZE059320]
Havelka Tomáš [CZE063526]
Holub Juraj [CZE026733]
Králík Martin [CZE053579]
Matiáš Jiří [CZE061535]
Přidal Petr [CZE024692]
Revťák Ladislav [CZE056944]
Schejbal Martin [CZE052815]
Sobotková Eva [CZE035591]
Šurkal Martin [CZE060062]
Tichý Antonín [CZE049595]
Tomík Marek [CZE060482]
Vala Kamil [CZE056053]
Veselý Pavel [CZE057565]
Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2ČDS CUP, Olomouc I. 6. Kolo
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Holub Juraj0
  • Holub Juraj1
    Přidal Petr0
  •  
  • Benda Lukáš0
    Holub Juraj1
  •  
  • Králík Martin0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Beníček Jakub0
    Holub Juraj1
  •  
  • Veselý Pavel0
    Králík Martin1
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk0
    Beníček Jakub1
  •  
  • Veselý Pavel1
    Čaník Marek0
  •  
  • Králík Martin1
    Matiáš Jiří0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Vala Kamil0
  •  
  • Sobotková Eva0
    Beníček Jakub1
  •  
  • Šurkal Martin0
    Veselý Pavel1
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Králík Martin1
  •  
  • Havelka Tomáš0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Sobotková Eva1
    Tomík Marek0
  •  
  • Tichý Antonín0
    Šurkal Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Veselý Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Vyhlídalová Müllerová Dana1
  •  
  • Volný_los0
    Králík Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Havelka Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Vyhlídal Zbyněk1
  •  
  • Volný_los0
    Sobotková Eva1
  •  
  • Revťák Ladislav0
    Tomík Marek1
  •  
  • Volný_los0
    Tichý Antonín1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Revťák Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Matiáš Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Tichý Antonín0
    Tomík Marek1
  •  
  • Holub Juraj1
    Volný_los0
  •  
  • Sobotková Eva1
    Volný_los0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk1
    Volný_los0
  •  
  • Čaník Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Schejbal Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Havelka Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Králík Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Benda Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana1
    Volný_los0
  •  
  • Beníček Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Vala Kamil1
    Volný_los0
  •  
  • Veselý Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Revťák Ladislav0
    Přidal Petr1
  •  
  • Šurkal Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Matiáš Jiří1
    Tomík Marek0
  •  
  • Holub Juraj1
    Sobotková Eva0
  •  
  • Vyhlídal Zbyněk0
    Čaník Marek1
  •  
  • Schejbal Martin1
    Havelka Tomáš0
  •  
  • Králík Martin0
    Benda Lukáš1
  •  
  • Vyhlídalová Müllerová Dana0
    Beníček Jakub1
  •  
  • Vala Kamil1
    Veselý Pavel0
  •  
  • Přidal Petr1
    Šurkal Martin0
  •  
  • Matiáš Jiří0
    Holub Juraj1
  •  
  • Čaník Marek0
    Schejbal Martin1
  •  
  • Benda Lukáš1
    Beníček Jakub0
  •  
  • Vala Kamil0
    Přidal Petr1
  •  
  • Holub Juraj1
    Schejbal Martin0
  •  
  • Benda Lukáš0
    Přidal Petr1
  •  
  • Schejbal Martin1
    Přidal Petr0
  •  
  • Schejbal Martin0
    Holub Juraj1
  •  
  •  Holub Juraj0
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Schejbal Martin [CZE052815]
3.Přidal Petr [CZE024692]
4.Benda Lukáš [CZE043587]
5.Králík Martin [CZE053579]
5.Beníček Jakub [CZE024566]
7.Veselý Pavel [CZE057565]
7.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
9.Sobotková Eva [CZE035591]
9.Vala Kamil [CZE056053]
9.Matiáš Jiří [CZE061535]
9.Čaník Marek [CZE059320]
13.Tomík Marek [CZE060482]
13.Havelka Tomáš [CZE063526]
13.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
13.Šurkal Martin [CZE060062]
17.Revťák Ladislav [CZE056944]
17.Tichý Antonín [CZE049595]
#Hráč nebo pár
1.Holub Juraj [CZE026733]
2.Schejbal Martin [CZE052815]
3.Přidal Petr [CZE024692]
4.Benda Lukáš [CZE043587]
5.Králík Martin [CZE053579]
5.Beníček Jakub [CZE024566]
7.Veselý Pavel [CZE057565]
7.Vyhlídal Zbyněk [CZE038994]
9.Sobotková Eva [CZE035591]
9.Vala Kamil [CZE056053]
9.Matiáš Jiří [CZE061535]
9.Čaník Marek [CZE059320]
13.Tomík Marek [CZE060482]
13.Havelka Tomáš [CZE063526]
13.Vyhlídalová Müllerová Dana [CZE035023]
13.Šurkal Martin [CZE060062]
17.Revťák Ladislav [CZE056944]
17.Tichý Antonín [CZE049595]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz