Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum23.01.2020
Název501DO
RozhodčíSvěchota Richard
Počet hráčů25
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoMagic, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Barva Tomáš [CZE062951]
Böhm Tomáš [CZE052048]
Brouk Petr [CZE034490]
Brouková Eva [CZE043339]
Döme Adolf [CZE051135]
Döme Matěj [CZE000455]
Fabian Pavel [CZE007461]
Frček Václav [CZE060659]
Havlíček Petr [CZE063704]
Helebrant Robert [CZE059715]
Holečková Iveta [CZE024816]
Kalaš Petr [CZE060219]
Moravcová Dagmar [CZE059767]
Moravec František [CZE057517]
Nedó David [CZE049959]
Novák Ivan [CZE025179]
Pospíšil Tomáš [CZE062950]
Ptáček Lukáš [CZE062952]
Rada Jan [CZE051402]
Rennerová Lucie [CZE061172]
Saidl Zbyněk [CZE055711]
Schulte Vít [CZE052090]
Slugeň Jan [CZE051506]
Svěchota Richard [CZE051160]
Tanglová Dominika [CZE060779]
1501DO
Žádné utkání
2501DO
Žádné utkání
3501DO
Žádné utkání
4501DO
Žádné utkání
  •  Novák Ivan0
  • Novák Ivan1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Novák Ivan1
    Frček Václav0
  •  
  • Novák Ivan1
    Moravec František0
  •  
  • Frček Václav1
    Pospíšil Tomáš0
  •  
  • Schulte Vít0
    Novák Ivan1
  •  
  • Frček Václav1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Böhm Tomáš0
    Schulte Vít1
  •  
  • Novák Ivan1
    Brouk Petr0
  •  
  • Frček Václav1
    Rada Jan0
  •  
  • Kalaš Petr0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Böhm Tomáš1
    Havlíček Petr0
  •  
  • Novák Ivan1
    Döme Matěj0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Frček Václav1
  •  
  • Fabian Pavel0
    Kalaš Petr1
  •  
  • Ptáček Lukáš0
    Böhm Tomáš1
  •  
  • Holečková Iveta0
    Havlíček Petr1
  •  
  • Barva Tomáš0
    Novák Ivan1
  •  
  • Moravcová Dagmar0
    Döme Matěj1
  •  
  • Helebrant Robert1
    Rennerová Lucie0
  •  
  • Frček Václav1
    Döme Adolf0
  •  
  • Tanglová Dominika0
    Fabian Pavel1
  •  
  • Kalaš Petr1
    Brouková Eva0
  •  
  • Volný_los0
    Ptáček Lukáš1
  •  
  • Saidl Zbyněk0
    Holečková Iveta1
  •  
  • Volný_los0
    Barva Tomáš1
  •  
  • Moravcová Dagmar1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Helebrant Robert1
  •  
  • Frček Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Tanglová Dominika1
  •  
  • Kalaš Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Brouk Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Brouková Eva1
    Ptáček Lukáš0
  •  
  • Fabian Pavel1
    Saidl Zbyněk0
  •  
  • Nedó David1
    Holečková Iveta0
  •  
  • Pospíšil Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Adolf1
    Barva Tomáš0
  •  
  • Moravcová Dagmar0
    Schulte Vít1
  •  
  • Rennerová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Moravec František1
    Volný_los0
  •  
  • Helebrant Robert0
    Döme Matěj1
  •  
  • Novák Ivan1
    Frček Václav0
  •  
  • Svěchota Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Havlíček Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Tanglová Dominika0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Kalaš Petr0
    Rada Jan1
  •  
  • Böhm Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Brouk Petr1
    Brouková Eva0
  •  
  • Fabian Pavel0
    Nedó David1
  •  
  • Pospíšil Tomáš1
    Döme Adolf0
  •  
  • Schulte Vít1
    Rennerová Lucie0
  •  
  • Moravec František1
    Döme Matěj0
  •  
  • Novák Ivan0
    Svěchota Richard1
  •  
  • Havlíček Petr0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Rada Jan1
    Böhm Tomáš0
  •  
  • Brouk Petr0
    Nedó David1
  •  
  • Pospíšil Tomáš1
    Schulte Vít0
  •  
  • Moravec František1
    Svěchota Richard0
  •  
  • Slugeň Jan1
    Rada Jan0
  •  
  • Nedó David1
    Pospíšil Tomáš0
  •  
  • Moravec František0
    Slugeň Jan1
  •  
  • Nedó David1
    Slugeň Jan0
  •  
  • Nedó David1
    Novák Ivan0
  •  
  •  Nedó David0
#Hráč nebo pár
1.Nedó David [CZE049959]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Slugeň Jan [CZE051506]
4.Frček Václav [CZE060659]
5.Moravec František [CZE057517]
5.Pospíšil Tomáš [CZE062950]
7.Schulte Vít [CZE052090]
7.Svěchota Richard [CZE051160]
9.Kalaš Petr [CZE060219]
9.Rada Jan [CZE051402]
9.Brouk Petr [CZE034490]
9.Böhm Tomáš [CZE052048]
13.Fabian Pavel [CZE007461]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
13.Döme Matěj [CZE000455]
13.Havlíček Petr [CZE063704]
17.Brouková Eva [CZE043339]
17.Tanglová Dominika [CZE060779]
17.Döme Adolf [CZE051135]
17.Rennerová Lucie [CZE061172]
17.Moravcová Dagmar [CZE059767]
17.Barva Tomáš [CZE062951]
17.Holečková Iveta [CZE024816]
17.Ptáček Lukáš [CZE062952]
25.Saidl Zbyněk [CZE055711]
#Hráč nebo pár
1.Nedó David [CZE049959]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Slugeň Jan [CZE051506]
4.Frček Václav [CZE060659]
5.Moravec František [CZE057517]
5.Pospíšil Tomáš [CZE062950]
7.Schulte Vít [CZE052090]
7.Svěchota Richard [CZE051160]
9.Kalaš Petr [CZE060219]
9.Rada Jan [CZE051402]
9.Brouk Petr [CZE034490]
9.Böhm Tomáš [CZE052048]
13.Fabian Pavel [CZE007461]
13.Helebrant Robert [CZE059715]
13.Döme Matěj [CZE000455]
13.Havlíček Petr [CZE063704]
17.Brouková Eva [CZE043339]
17.Tanglová Dominika [CZE060779]
17.Döme Adolf [CZE051135]
17.Rennerová Lucie [CZE061172]
17.Moravcová Dagmar [CZE059767]
17.Barva Tomáš [CZE062951]
17.Holečková Iveta [CZE024816]
17.Ptáček Lukáš [CZE062952]
25.Saidl Zbyněk [CZE055711]


Turnaje


© 2020 Insion.cz