Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 23.01.2020 |
Název | Omega 1 |
Rozhodčí | Opěla Robin |
Počet hráčů | 13 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Omega, Frýdek Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bocko Petr [CZE023664] | |
Bojda Rudolf [CZE057812] | |
Brychlec Lukáš [CZE060192] | |
Dunaj Milan [CZE054131] | |
Dunajová Helena Ing. [CZE064153] | |
Helvín Jiří [CZE051796] | |
Kollár Jan [CZE001028] | |
Koval Jiří [CZE051931] | |
Kozel Petr [CZE007220] | |
Miczko Jaroslav [CZE052323] | |
Opěla Robin [CZE057429] | |
Pokorný Pavel [CZE001035] | |
Vnenk Rostislav [CZE061930] |
- Vnenk Rostislav0
Vnenk Rostislav 1 Dunaj Milan 0
Vnenk Rostislav 1 Helvín Jiří 0
Vnenk Rostislav 1 Kollár Jan 0 Helvín Jiří 1 Opěla Robin 0
Vnenk Rostislav 1 Kozel Petr 0 Helvín Jiří 1 Koval Jiří 0
Vnenk Rostislav 1 Bojda Rudolf 0 Pokorný Pavel 0 Kozel Petr 1 Dunajová Helena Ing. 0 Helvín Jiří 1 Brychlec Lukáš 0 Koval Jiří 1
Volný_los 0 Vnenk Rostislav 1 Miczko Jaroslav 0 Pokorný Pavel 1 Volný_los 0 Dunajová Helena Ing. 1 Brychlec Lukáš 1 Volný_los 0
Koval Jiří 1 Volný_los 0 Kollár Jan 1 Vnenk Rostislav 0 Miczko Jaroslav 0 Bocko Petr 1 Pokorný Pavel 0 Helvín Jiří 1 Kozel Petr 1 Volný_los 0 Dunaj Milan 1 Dunajová Helena Ing. 0 Brychlec Lukáš 0 Opěla Robin 1 Bojda Rudolf 1 Volný_los 0
Koval Jiří 0 Kollár Jan 1 Bocko Petr 1 Helvín Jiří 0 Kozel Petr 0 Dunaj Milan 1 Opěla Robin 1 Bojda Rudolf 0
Kollár Jan 0 Bocko Petr 1 Dunaj Milan 1 Opěla Robin 0
Bocko Petr 1 Dunaj Milan 0
Bocko Petr 1 Vnenk Rostislav 0
- Bocko Petr0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Dunaj Milan [CZE054131] |
4. | Helvín Jiří [CZE051796] |
5. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Kozel Petr [CZE007220] |
7. | Koval Jiří [CZE051931] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
13. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Bocko Petr [CZE023664] |
2. | Vnenk Rostislav [CZE061930] |
3. | Dunaj Milan [CZE054131] |
4. | Helvín Jiří [CZE051796] |
5. | Kollár Jan [CZE001028] |
5. | Opěla Robin [CZE057429] |
7. | Kozel Petr [CZE007220] |
7. | Koval Jiří [CZE051931] |
9. | Brychlec Lukáš [CZE060192] |
9. | Dunajová Helena Ing. [CZE064153] |
9. | Pokorný Pavel [CZE001035] |
9. | Bojda Rudolf [CZE057812] |
13. | Miczko Jaroslav [CZE052323] |
Tento turnaj nemá přihlášky online