Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum19.03.2019
NázevČerná voda muži
RozhodčíSmékal Roman
Počet hráčů41
Typ turnajeOpen Jesenicko jednotlivci
MístoHospoda, Černá Voda
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bul Marek [POLOP0063]
Čožík Karel [CZE000526]
Doušek Jakub [CZE002291]
Hanzlík Antonín [CZE055423]
Host muž II [HOST_20]
Host muž III [HOST_21]
Host muž IV [HOST_22]
Host muž V [HOST_23]
Host muž VI [HOST_24]
Host muž VII [HOST_25]
Juřík Jaroslav [CZE051913]
Juřík Martin [CZE052029]
Juřík Tomáš [CZE055415]
Kolomar Ondřej [CZE012758]
Kuběna Lubomír [CZE035506]
Loubal Evžen [CZE048532]
Lukáč Kamil [CZE005944]
Maceček Milan [CZE033116]
Málek Ivo [CZE060336]
Mikláš Jakub [CZE056092]
Minarčík David [CZE056903]
Nečesal Lukáš [CZE062191]
Obšil Roman [CZE023652]
Pastyřík Roman [CZE002600]
Pavelek Michal [CZE030278]
Plášek Vlastimil [CZE033115]
Pluhařík Marcel [CZE026113]
Polanský Petr [CZE053058]
Poljanský Albín [CZE001939]
Přerovský Vítězslav [CZE064193]
Příhoda Ladislav [CZE061559]
Sedláček Jaromír [CZE000129]
Skopalík Zbyněk [CZE004213]
Steyer Sebastian [POLOP0079]
Strnka Tomáš [CZE058123]
Tirala Radim ml. [CZE038982]
Ulík Josef [CZE060337]
Vala Kamil [CZE056053]
Válek Dalimil [CZE027730]
Válek Miroslav [CZE019861]
Yeghiazaryan Vachik [CZE058208]
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Steyer Sebastian [POLOP0079]
2.Skopalík Zbyněk [CZE004213]
3.Lukáč Kamil [CZE005944]
4.Yeghiazaryan Vachik [CZE058208]
5.Bul Marek [POLOP0063]
6.Válek Miroslav [CZE019861]
7.Mikláš Jakub [CZE056092]
8.Juřík Jaroslav [CZE051913]
9.Vala Kamil [CZE056053]
10.Poljanský Albín [CZE001939]
11.Pavelek Michal [CZE030278]
12.Ulík Josef [CZE060337]
13.Hanzlík Antonín [CZE055423]
14.Nečesal Lukáš [CZE062191]
15.Válek Dalimil [CZE027730]
16.Juřík Tomáš [CZE055415]
17.Příhoda Ladislav [CZE061559]
18.Přerovský Vítězslav [CZE064193]
19.Kuběna Lubomír [CZE035506]
20.Strnka Tomáš [CZE058123]
21.Obšil Roman [CZE023652]
22.Loubal Evžen [CZE048532]
23.Host muž II [HOST_20]
24.Kolomar Ondřej [CZE012758]
25.Host muž III [HOST_21]
26.Host muž IV [HOST_22]
27.Čožík Karel [CZE000526]
28.Tirala Radim ml. [CZE038982]
29.Host muž V [HOST_23]
30.Sedláček Jaromír [CZE000129]
31.Maceček Milan [CZE033116]
32.Plášek Vlastimil [CZE033115]
33.Minarčík David [CZE056903]
34.Pastyřík Roman [CZE002600]
35.Juřík Martin [CZE052029]
36.Polanský Petr [CZE053058]
37.Host muž VI [HOST_24]
38.Doušek Jakub [CZE002291]
39.Host muž VII [HOST_25]
40.Pluhařík Marcel [CZE026113]
41.Málek Ivo [CZE060336]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz