Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.01.2020 |
Název | Jáchymov Taverna Terasa |
Rozhodčí | Pospíšil Jiří |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | Místní Open Karlovarsko jednotlivci |
Místo | Taverna Terasa, Jáchymov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Beránek Petr [CZE026863] | |
Esková Miroslava [CZE060233] | |
Janeczková Jaroslava [CZE054983] | |
Janeček Luboš [CZE001275] | |
Kostka Martin [CZE048562] | |
Loučim René [CZE038671] | |
Mikulášek Jiří [CZE048796] | |
Mrenica Jan [CZE032271] | |
Plaček Emil [CZE048565] | |
Pospíšil Jiří [CZE051759] | |
Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
- Plaček Emil0
Beránek Petr 0 Plaček Emil 1
Loučim René 0 Beránek Petr 1
Pospíšil Jiří 0 Loučim René 1 Beránek Petr 1 Janeček Luboš 0
Pospíšil Jiří 1 Mikulášek Jiří 0 Beránek Petr 1 Janeczková Jaroslava 0
Esková Miroslava 0 Pospíšil Jiří 1 Volný_los 0 Mikulášek Jiří 1 Mrenica Jan 0 Beránek Petr 1 Kostka Martin 0 Janeczková Jaroslava 1
Volný_los 0 Esková Miroslava 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Mrenica Jan 1 Kostka Martin 1 Volný_los 0
Loučim René 1 Volný_los 0 Esková Miroslava 0 Janeczková Jaroslava 1 Beránek Petr 1 Volný_los 0 Štěpánek Zdeněk 1 Volný_los 0 Mikulášek Jiří 1 Volný_los 0 Plaček Emil 1 Mrenica Jan 0 Janeček Luboš 1 Kostka Martin 0 Pospíšil Jiří 1 Volný_los 0
Loučim René 1 Janeczková Jaroslava 0 Beránek Petr 0 Štěpánek Zdeněk 1 Mikulášek Jiří 0 Plaček Emil 1 Janeček Luboš 1 Pospíšil Jiří 0
Loučim René 0 Štěpánek Zdeněk 1 Plaček Emil 1 Janeček Luboš 0
Štěpánek Zdeněk 1 Plaček Emil 0
Štěpánek Zdeněk 1 Plaček Emil 0
- Štěpánek Zdeněk0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
2. | Plaček Emil [CZE048565] |
3. | Beránek Petr [CZE026863] |
4. | Loučim René [CZE038671] |
5. | Pospíšil Jiří [CZE051759] |
5. | Janeček Luboš [CZE001275] |
7. | Mikulášek Jiří [CZE048796] |
7. | Janeczková Jaroslava [CZE054983] |
9. | Kostka Martin [CZE048562] |
9. | Mrenica Jan [CZE032271] |
9. | Esková Miroslava [CZE060233] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Štěpánek Zdeněk [CZE047180] |
2. | Plaček Emil [CZE048565] |
3. | Beránek Petr [CZE026863] |
4. | Loučim René [CZE038671] |
5. | Pospíšil Jiří [CZE051759] |
5. | Janeček Luboš [CZE001275] |
7. | Mikulášek Jiří [CZE048796] |
7. | Janeczková Jaroslava [CZE054983] |
9. | Kostka Martin [CZE048562] |
9. | Mrenica Jan [CZE032271] |
9. | Esková Miroslava [CZE060233] |
Tento turnaj nemá přihlášky online