Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.01.2020
Názevu hroznu 2
RozhodčíSvětelský Pavel
Počet hráčů13
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoU Hroznu, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bohmová Vanesa [CZE065409]
Dulava Petr [CZE059544]
Gebauer Michal [CZE060120]
Hrabec Jan [CZE063726]
Koždoň Jan [CZE017883]
Křístková Denisa [CZE052833]
Křístková Svatava [CZE057622]
Magnusek Miroslav [CZE060121]
Rumian Libor [CZE038511]
Slavický Jakub [CZE060272]
Světelský Pavel [CZE054848]
Szymanik Miloslav [CZE065808]
Vízner Jaroslav [CZE059408]
1u hroznu 2
Žádné utkání
2u hroznu 2
Žádné utkání
3u hroznu 2
Žádné utkání
  •  Hrabec Jan0
  • Gebauer Michal0
    Hrabec Jan2
  •  
  • Dulava Petr1
    Gebauer Michal2
  •  
  • Magnusek Miroslav1
    Dulava Petr2
  •  
  • Gebauer Michal2
    Světelský Pavel1
  •  
  • Slavický Jakub1
    Magnusek Miroslav2
  •  
  • Gebauer Michal2
    Bohmová Vanesa0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Slavický Jakub2
  •  
  • Koždoň Jan0
    Magnusek Miroslav2
  •  
  • Gebauer Michal2
    Szymanik Miloslav0
  •  
  • Křístková Denisa1
    Bohmová Vanesa2
  •  
  • Volný_los0
    Křístková Svatava1
  •  
  • Koždoň Jan2
    Vízner Jaroslav0
  •  
  • Volný_los0
    Gebauer Michal1
  •  
  • Křístková Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Bohmová Vanesa1
    Volný_los0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Hrabec Jan2
  •  
  • Koždoň Jan1
    Dulava Petr2
  •  
  • Szymanik Miloslav2
    Vízner Jaroslav1
  •  
  • Magnusek Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Gebauer Michal0
    Světelský Pavel2
  •  
  • Křístková Denisa0
    Rumian Libor2
  •  
  • Slavický Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Bohmová Vanesa0
    Hrabec Jan2
  •  
  • Dulava Petr2
    Szymanik Miloslav1
  •  
  • Magnusek Miroslav1
    Světelský Pavel2
  •  
  • Rumian Libor2
    Slavický Jakub1
  •  
  • Hrabec Jan2
    Dulava Petr1
  •  
  • Světelský Pavel1
    Rumian Libor2
  •  
  • Hrabec Jan1
    Rumian Libor2
  •  
  • Rumian Libor0
    Hrabec Jan2
  •  
  •  Hrabec Jan0
#Hráč nebo pár
1.Hrabec Jan [CZE063726]
2.Rumian Libor [CZE038511]
3.Gebauer Michal [CZE060120]
4.Dulava Petr [CZE059544]
5.Magnusek Miroslav [CZE060121]
5.Světelský Pavel [CZE054848]
7.Slavický Jakub [CZE060272]
7.Bohmová Vanesa [CZE065409]
9.Křístková Denisa [CZE052833]
9.Szymanik Miloslav [CZE065808]
9.Koždoň Jan [CZE017883]
9.Křístková Svatava [CZE057622]
13.Vízner Jaroslav [CZE059408]
#Hráč nebo pár
1.Hrabec Jan [CZE063726]
2.Rumian Libor [CZE038511]
3.Gebauer Michal [CZE060120]
4.Dulava Petr [CZE059544]
5.Magnusek Miroslav [CZE060121]
5.Světelský Pavel [CZE054848]
7.Slavický Jakub [CZE060272]
7.Bohmová Vanesa [CZE065409]
9.Křístková Denisa [CZE052833]
9.Szymanik Miloslav [CZE065808]
9.Koždoň Jan [CZE017883]
9.Křístková Svatava [CZE057622]
13.Vízner Jaroslav [CZE059408]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz