Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.01.2020
Názevu hroznu 1
RozhodčíSvětelský Pavel
Počet hráčů17
Typ turnajeKlubový Open MSK - jednotlivci
MístoU Hroznu, Frýdek - Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bíroš Tomáš [CZE060119]
Bohmová Vanesa [CZE065409]
Dulava Petr [CZE059544]
Fajkus Radek [CZE002032]
Gebauer Michal [CZE060120]
Hrabec Jan [CZE063726]
Janečková Markéta [CZE063892]
Koždoň Jan [CZE017883]
Křístková Denisa [CZE052833]
Křístková Svatava [CZE057622]
Magnusek Miroslav [CZE060121]
Rumian Libor [CZE038511]
Slavický Jakub [CZE060272]
Strašák Martin [CZE062599]
Světelský Pavel [CZE054848]
Szymanik Miloslav [CZE065808]
Vízner Jaroslav [CZE059408]
1u hroznu 1
Žádné utkání
2u hroznu 1
Žádné utkání
3u hroznu 1
Žádné utkání
  •  Rumian Libor0
  • Rumian Libor2
    Fajkus Radek1
  •  
  • Rumian Libor2
    Hrabec Jan1
  •  
  • Rumian Libor2
    Gebauer Michal0
  •  
  • Magnusek Miroslav0
    Hrabec Jan2
  •  
  • Rumian Libor2
    Szymanik Miloslav0
  •  
  • Strašák Martin1
    Magnusek Miroslav2
  •  
  • Rumian Libor2
    Vízner Jaroslav1
  •  
  • Szymanik Miloslav2
    Slavický Jakub0
  •  
  • Strašák Martin2
    Křístková Denisa0
  •  
  • Bohmová Vanesa0
    Magnusek Miroslav2
  •  
  • Rumian Libor2
    Dulava Petr0
  •  
  • Szymanik Miloslav2
    Janečková Markéta0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Strašák Martin2
  •  
  • Světelský Pavel1
    Bohmová Vanesa2
  •  
  • Rumian Libor2
    Bíroš Tomáš1
  •  
  • Volný_los0
    Dulava Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Szymanik Miloslav1
  •  
  • Volný_los0
    Janečková Markéta1
  •  
  • Volný_los0
    Křístková Svatava1
  •  
  • Volný_los0
    Strašák Martin1
  •  
  • Volný_los0
    Světelský Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Bohmová Vanesa1
  •  
  • Volný_los0
    Rumian Libor1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Bohmová Vanesa1
    Volný_los0
  •  
  • Hrabec Jan2
    Rumian Libor0
  •  
  • Světelský Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Slavický Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Koždoň Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Strašák Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Křístková Svatava1
    Volný_los0
  •  
  • Vízner Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Janečková Markéta1
    Volný_los0
  •  
  • Magnusek Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Szymanik Miloslav1
    Volný_los0
  •  
  • Fajkus Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Dulava Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Gebauer Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Bíroš Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Křístková Denisa1
    Volný_los0
  •  
  • Bohmová Vanesa0
    Hrabec Jan2
  •  
  • Světelský Pavel1
    Slavický Jakub2
  •  
  • Koždoň Jan2
    Strašák Martin0
  •  
  • Křístková Svatava0
    Vízner Jaroslav2
  •  
  • Janečková Markéta1
    Magnusek Miroslav2
  •  
  • Szymanik Miloslav0
    Fajkus Radek2
  •  
  • Dulava Petr1
    Gebauer Michal2
  •  
  • Bíroš Tomáš0
    Křístková Denisa2
  •  
  • Hrabec Jan2
    Slavický Jakub1
  •  
  • Koždoň Jan2
    Vízner Jaroslav0
  •  
  • Magnusek Miroslav0
    Fajkus Radek2
  •  
  • Gebauer Michal2
    Křístková Denisa1
  •  
  • Hrabec Jan1
    Koždoň Jan2
  •  
  • Fajkus Radek2
    Gebauer Michal0
  •  
  • Koždoň Jan2
    Fajkus Radek0
  •  
  • Koždoň Jan2
    Rumian Libor1
  •  
  •  Koždoň Jan0
#Hráč nebo pár
1.Koždoň Jan [CZE017883]
2.Rumian Libor [CZE038511]
3.Fajkus Radek [CZE002032]
4.Hrabec Jan [CZE063726]
5.Gebauer Michal [CZE060120]
5.Magnusek Miroslav [CZE060121]
7.Szymanik Miloslav [CZE065808]
7.Strašák Martin [CZE062599]
9.Bohmová Vanesa [CZE065409]
9.Křístková Denisa [CZE052833]
9.Slavický Jakub [CZE060272]
9.Vízner Jaroslav [CZE059408]
13.Světelský Pavel [CZE054848]
13.Křístková Svatava [CZE057622]
13.Janečková Markéta [CZE063892]
13.Dulava Petr [CZE059544]
17.Bíroš Tomáš [CZE060119]
#Hráč nebo pár
1.Koždoň Jan [CZE017883]
2.Rumian Libor [CZE038511]
3.Fajkus Radek [CZE002032]
4.Hrabec Jan [CZE063726]
5.Gebauer Michal [CZE060120]
5.Magnusek Miroslav [CZE060121]
7.Szymanik Miloslav [CZE065808]
7.Strašák Martin [CZE062599]
9.Bohmová Vanesa [CZE065409]
9.Křístková Denisa [CZE052833]
9.Slavický Jakub [CZE060272]
9.Vízner Jaroslav [CZE059408]
13.Světelský Pavel [CZE054848]
13.Křístková Svatava [CZE057622]
13.Janečková Markéta [CZE063892]
13.Dulava Petr [CZE059544]
17.Bíroš Tomáš [CZE060119]


Turnaje


© 2020 Insion.cz