Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum14.01.2020
NázevDart´s Pub 501 D.O.
RozhodčíPeřina Ivan
Počet hráčů15
Typ turnajeStČ pohár základní
MístoDart´s Pub, Říčany
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Jelínek Petr [CZE063448]
Káninský Jan [CZE063867]
Kohout Martin [CZE054003]
Kopecký Jiří [CZE064056]
Kovařík Vladimír [CZE012862]
Kyselová Hana [CZE063003]
Mikeš Jan [CZE061534]
Mukařovský Petr [CZE013266]
Peřina Ivan [CZE061101]
Rutar Oldřich [CZE060017]
Řehka Petr [CZE060772]
Sláviková Mária [CZE052254]
Suchý Jindřich [CZE015579]
Todorov Živko [CZE054936]
Trmalová Marcela [CZE059211]
1Dart´s Pub 501 D.O.
Žádné utkání
2Dart´s Pub 501 D.O.
Žádné utkání
  •  Rutar Oldřich0
  • Kopecký Jiří0
    Rutar Oldřich1
  •  
  • Peřina Ivan0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Peřina Ivan1
    Káninský Jan0
  •  
  • Řehka Petr0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Suchý Jindřich0
    Peřina Ivan1
  •  
  • Kovařík Vladimír0
    Řehka Petr1
  •  
  • Suchý Jindřich1
    Todorov Živko0
  •  
  • Peřina Ivan1
    Jelínek Petr0
  •  
  • Kovařík Vladimír1
    Mukařovský Petr0
  •  
  • Trmalová Marcela0
    Řehka Petr1
  •  
  • Volný_los0
    Suchý Jindřich1
  •  
  • Sláviková Mária0
    Peřina Ivan1
  •  
  • Kohout Martin0
    Kovařík Vladimír1
  •  
  • Trmalová Marcela1
    Kyselová Hana0
  •  
  • Řehka Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Suchý Jindřich0
    Rutar Oldřich1
  •  
  • Káninský Jan1
    Sláviková Mária0
  •  
  • Peřina Ivan0
    Mukařovský Petr1
  •  
  • Kohout Martin0
    Jelínek Petr1
  •  
  • Kovařík Vladimír0
    Mikeš Jan1
  •  
  • Trmalová Marcela0
    Todorov Živko1
  •  
  • Kyselová Hana0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Řehka Petr0
    Rutar Oldřich1
  •  
  • Káninský Jan1
    Mukařovský Petr0
  •  
  • Jelínek Petr0
    Mikeš Jan1
  •  
  • Todorov Živko0
    Kopecký Jiří1
  •  
  • Rutar Oldřich1
    Káninský Jan0
  •  
  • Mikeš Jan1
    Kopecký Jiří0
  •  
  • Rutar Oldřich0
    Mikeš Jan1
  •  
  • Mikeš Jan0
    Rutar Oldřich1
  •  
  •  Rutar Oldřich0
#Hráč nebo pár
1.Rutar Oldřich [CZE060017]
2.Mikeš Jan [CZE061534]
3.Kopecký Jiří [CZE064056]
4.Peřina Ivan [CZE061101]
5.Káninský Jan [CZE063867]
5.Řehka Petr [CZE060772]
7.Suchý Jindřich [CZE015579]
7.Kovařík Vladimír [CZE012862]
9.Trmalová Marcela [CZE059211]
9.Mukařovský Petr [CZE013266]
9.Jelínek Petr [CZE063448]
9.Todorov Živko [CZE054936]
13.Sláviková Mária [CZE052254]
13.Kohout Martin [CZE054003]
13.Kyselová Hana [CZE063003]
#Hráč nebo pár
1.Rutar Oldřich [CZE060017]
2.Mikeš Jan [CZE061534]
3.Kopecký Jiří [CZE064056]
4.Peřina Ivan [CZE061101]
5.Káninský Jan [CZE063867]
5.Řehka Petr [CZE060772]
7.Suchý Jindřich [CZE015579]
7.Kovařík Vladimír [CZE012862]
9.Trmalová Marcela [CZE059211]
9.Mukařovský Petr [CZE013266]
9.Jelínek Petr [CZE063448]
9.Todorov Živko [CZE054936]
13.Sláviková Mária [CZE052254]
13.Kohout Martin [CZE054003]
13.Kyselová Hana [CZE063003]


Turnaje


© 2020 Insion.cz