Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.03.2019
NázevRM OKO Ženy dvojice
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů8
Typ turnajeReg.Master Plzeňského kraje - dv. ženy
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Brejchová Nikol [CZE039656], Schořová Barbora [CZE059755]
Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602], Pokorná Bronislava [CZE056495]
Mačurová Kateřina [CZE039393], Kučerová Jaroslava [CZE035683]
Marešová Nicola [CZE063088], Bláhová Tereza [CZE061576]
Stýblová Pavlína [CZE058651], Kantoříková Renata [CZE059283]
Štefánková Lucie [CZE051107], Nagy Renáta [CZE060093]
Štruncová Dagmar [CZE039095], Štruncová Michaela [CZE037119]
Tomášková Ilona [CZE000600], Troníčková Eva [CZE050014]
1NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
2NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
10VOLNÝ
Žádné utkání
11VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Tomášková, Troníčková0
  • Tomášková, Troníčková1
    Stýblová, Kantoříková0
  •  
  • Tomášková, Troníčková1
    Štefánková, Nagy0
  •  
  • Tomášková, Troníčková1
    Mačurová, Kučerová0
  •  
  • Štefánková, Nagy1
    Marešová, Bláhová0
  •  
  • Tomášková, Troníčková1
    Štruncová, Štruncová0
  •  
  • Štefánková, Nagy1
    Brejchová, Schořová0
  •  
  • Krieglsteinová, Pokorná1
    Tomášková, Troníčková0
  •  
  • Marešová, Bláhová1
    Štruncová, Štruncová0
  •  
  • Stýblová, Kantoříková2
    Štefánková, Nagy0
  •  
  • Brejchová, Schořová0
    Mačurová, Kučerová1
  •  
  • Krieglsteinová, Pokorná1
    Marešová, Bláhová0
  •  
  • Stýblová, Kantoříková1
    Mačurová, Kučerová0
  •  
  • Krieglsteinová, Pokorná1
    Stýblová, Kantoříková0
  •  
  • Krieglsteinová, Pokorná1
    Tomášková, Troníčková0
  •  
  •  Krieglsteinová, Pokorná0
#Hráč nebo pár
1.Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602], Pokorná Bronislava [CZE056495]
2.Tomášková Ilona [CZE000600], Troníčková Eva [CZE050014]
3.Stýblová Pavlína [CZE058651], Kantoříková Renata [CZE059283]
4.Štefánková Lucie [CZE051107], Nagy Renáta [CZE060093]
5.Mačurová Kateřina [CZE039393], Kučerová Jaroslava [CZE035683]
5.Marešová Nicola [CZE063088], Bláhová Tereza [CZE061576]
7.Štruncová Dagmar [CZE039095], Štruncová Michaela [CZE037119]
7.Brejchová Nikol [CZE039656], Schořová Barbora [CZE059755]
#Hráč nebo pár
1.Krieglsteinová Zbyňka [CZE043602], Pokorná Bronislava [CZE056495]
2.Tomášková Ilona [CZE000600], Troníčková Eva [CZE050014]
3.Stýblová Pavlína [CZE058651], Kantoříková Renata [CZE059283]
4.Štefánková Lucie [CZE051107], Nagy Renáta [CZE060093]
5.Mačurová Kateřina [CZE039393], Kučerová Jaroslava [CZE035683]
5.Marešová Nicola [CZE063088], Bláhová Tereza [CZE061576]
7.Štruncová Dagmar [CZE039095], Štruncová Michaela [CZE037119]
7.Brejchová Nikol [CZE039656], Schořová Barbora [CZE059755]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz