Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 14.03.2019 |
Název | La Putica Prostějov2 |
Rozhodčí | Mičková Monika |
Počet hráčů | 32 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | La Putica 2, Prostějov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Dvořák Petr [CZE003261] | |
Fiala Matěj [CZE060241] | |
Fiala Milan [CZE051640] | |
Fojtík Michal [CZE061686] | |
Hrubá Kateřina [CZE000063] | |
Klásek David [CZE058619] | |
Kůrka Jiří [CZE019350] | |
Lasovský Pavel [CZE050332] | |
Maties Mihai [CZE037708] | |
Mičková Monika [CZE022874] | |
Moučka Jiří [CZE024348] | |
Mück Petr [CZE058666] | |
Naniaš Patrik [CZE062299] | |
Paděra Pavel [CZE018870] | |
Paprota David [CZE003701] | |
Richter Jan [CZE055501] | |
Sadílek Jakub [CZE038416] | |
Staněk Michal [CZE019059] | |
Šanovský Patrik [CZE028563] | |
Šejnoha Robin [CZE061551] | |
Šmudlová Romana [CZE014036] | |
Špaček Dalibor [CZE046039] | |
Toufar Petr [CZE000197] | |
Vašina Martin [CZE048700] | |
Vémola Dominik [CZE048666] | |
Vémola Jiří [CZE000819] | |
Vidmuch Dušan [CZE037400] | |
Vymlátil Robert [CZE037711] | |
Vysloužil Ladislav [CZE054775] | |
Vysloužil Ondřej [CZE056107] | |
Zapletal Milan [CZE004517] | |
Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
- 0
- 0
# | Hráč nebo pár |
---|
# | Hráč/i |
---|---|
1. | Sadílek Jakub [CZE038416] |
2. | Vymlátil Robert [CZE037711] |
3. | Vémola Dominik [CZE048666] |
4. | Vidmuch Dušan [CZE037400] |
5. | Toufar Petr [CZE000197] |
6. | Richter Jan [CZE055501] |
7. | Vysloužil Ondřej [CZE056107] |
8. | Špaček Dalibor [CZE046039] |
9. | Zapletal Milan [CZE004517] |
10. | Staněk Michal [CZE019059] |
11. | Fojtík Michal [CZE061686] |
12. | Zatloukal Ondřej [CZE035134] |
13. | Paděra Pavel [CZE018870] |
14. | Šanovský Patrik [CZE028563] |
15. | Kůrka Jiří [CZE019350] |
16. | Fiala Matěj [CZE060241] |
17. | Mičková Monika [CZE022874] |
18. | Vysloužil Ladislav [CZE054775] |
19. | Vémola Jiří [CZE000819] |
20. | Maties Mihai [CZE037708] |
21. | Šejnoha Robin [CZE061551] |
22. | Dvořák Petr [CZE003261] |
23. | Naniaš Patrik [CZE062299] |
24. | Fiala Milan [CZE051640] |
25. | Hrubá Kateřina [CZE000063] |
26. | Moučka Jiří [CZE024348] |
27. | Klásek David [CZE058619] |
28. | Lasovský Pavel [CZE050332] |
29. | Šmudlová Romana [CZE014036] |
30. | Vašina Martin [CZE048700] |
31. | Paprota David [CZE003701] |
32. | Mück Petr [CZE058666] |
Tento turnaj nemá přihlášky online