Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.03.2019
Názevanna
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů10
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Formanová Denisa [CZE056395]
Formanová Monika [CZE056394]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Illner Antonín [CZE061377]
Korda Milan [CZE041275]
Melichar David [CZE044617]
Svoboda Libor [CZE026803]
Svobodová Andrea [CZE026800]
Šulitka Miroslav [CZE046346]
Velcová Martina [CZE061376]
1anna
Žádné utkání
2anna
Žádné utkání
  •  Svoboda Libor0
  • Korda Milan0
    Svoboda Libor1
  •  
  • Melichar David0
    Korda Milan1
  •  
  • Melichar David1
    Formanová Monika0
  •  
  • Svobodová Andrea0
    Korda Milan1
  •  
  • Illner Antonín0
    Melichar David1
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Šulitka Miroslav0
  •  
  • Velcová Martina0
    Illner Antonín1
  •  
  • Volný_los0
    Melichar David1
  •  
  • Volný_los0
    Svobodová Andrea1
  •  
  • Šulitka Miroslav1
    Formanová Denisa0
  •  
  • Volný_los0
    Velcová Martina1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Šulitka Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Formanová Monika1
    Volný_los0
  •  
  • Velcová Martina0
    Formanová Denisa1
  •  
  • Svoboda Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Svobodová Andrea1
    Volný_los0
  •  
  • Melichar David1
    Volný_los0
  •  
  • Korda Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Šulitka Miroslav0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Illner Antonín1
    Volný_los0
  •  
  • Formanová Monika1
    Formanová Denisa0
  •  
  • Svoboda Libor1
    Svobodová Andrea0
  •  
  • Melichar David0
    Korda Milan1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Illner Antonín0
  •  
  • Formanová Monika0
    Svoboda Libor1
  •  
  • Korda Milan0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Svoboda Libor1
    Goldmannová Anna0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Svoboda Libor1
  •  
  •  Svoboda Libor0
#Hráč nebo pár
1.Svoboda Libor [CZE026803]
2.Goldmannová Anna [CZE039588]
3.Korda Milan [CZE041275]
4.Melichar David [CZE044617]
5.Formanová Monika [CZE056394]
5.Svobodová Andrea [CZE026800]
7.Illner Antonín [CZE061377]
7.Šulitka Miroslav [CZE046346]
9.Formanová Denisa [CZE056395]
9.Velcová Martina [CZE061376]
#Hráč nebo pár
1.Svoboda Libor [CZE026803]
2.Goldmannová Anna [CZE039588]
3.Korda Milan [CZE041275]
4.Melichar David [CZE044617]
5.Formanová Monika [CZE056394]
5.Svobodová Andrea [CZE026800]
7.Illner Antonín [CZE061377]
7.Šulitka Miroslav [CZE046346]
9.Formanová Denisa [CZE056395]
9.Velcová Martina [CZE061376]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz