Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum13.03.2019
Název5. Uničov 13.3.2019
RozhodčíSmékal Roman
Počet hráčů12
Typ turnajeČDS Cup Uničov
Místo12 Pivnice na Střelnici 4, Uničov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Anton Jakub [CZE057034]
Beutelová Lenka [CZE019261]
Binder Karel [CZE045112]
Haník Kamil [CZE050500]
Huličný Svatopluk [CZE004924]
Kneblík Ladislav [CZE002531]
Komínek Martin [CZE063464]
Lakomý Hynek [CZE000845]
Malošíková Pavlína [CZE057035]
Markovský Daniel [CZE050165]
Smékal Roman [CZE004471]
Šedivý Jan [CZE057315]
15. Uničov 13.3.2019
Žádné utkání
25. Uničov 13.3.2019
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Anton Jakub0
  • Anton Jakub1
    Haník Kamil0
  •  
  • Lakomý Hynek0
    Anton Jakub1
  •  
  • Lakomý Hynek1
    Binder Karel0
  •  
  • Komínek Martin0
    Anton Jakub1
  •  
  • Smékal Roman0
    Lakomý Hynek1
  •  
  • Komínek Martin1
    Kneblík Ladislav0
  •  
  • Malošíková Pavlína0
    Smékal Roman1
  •  
  • Beutelová Lenka0
    Lakomý Hynek1
  •  
  • Šedivý Jan0
    Komínek Martin1
  •  
  • Huličný Svatopluk0
    Kneblík Ladislav1
  •  
  • Volný_los0
    Malošíková Pavlína1
  •  
  • Beutelová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Šedivý Jan1
  •  
  • Huličný Svatopluk1
    Volný_los0
  •  
  • Kneblík Ladislav1
    Volný_los0
  •  
  • Haník Kamil1
    Malošíková Pavlína0
  •  
  • Beutelová Lenka0
    Binder Karel1
  •  
  • Komínek Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Lakomý Hynek1
    Volný_los0
  •  
  • Šedivý Jan0
    Anton Jakub1
  •  
  • Markovský Daniel1
    Huličný Svatopluk0
  •  
  • Smékal Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Kneblík Ladislav0
    Haník Kamil1
  •  
  • Binder Karel1
    Komínek Martin0
  •  
  • Lakomý Hynek0
    Anton Jakub1
  •  
  • Markovský Daniel1
    Smékal Roman0
  •  
  • Haník Kamil1
    Binder Karel0
  •  
  • Anton Jakub0
    Markovský Daniel1
  •  
  • Haník Kamil0
    Markovský Daniel1
  •  
  • Markovský Daniel1
    Anton Jakub0
  •  
  •  Markovský Daniel0
#Hráč nebo pár
1.Markovský Daniel [CZE050165]
2.Anton Jakub [CZE057034]
3.Haník Kamil [CZE050500]
4.Lakomý Hynek [CZE000845]
5.Binder Karel [CZE045112]
5.Komínek Martin [CZE063464]
7.Smékal Roman [CZE004471]
7.Kneblík Ladislav [CZE002531]
9.Huličný Svatopluk [CZE004924]
9.Šedivý Jan [CZE057315]
9.Beutelová Lenka [CZE019261]
9.Malošíková Pavlína [CZE057035]
#Hráč nebo pár
1.Markovský Daniel [CZE050165]
2.Anton Jakub [CZE057034]
3.Haník Kamil [CZE050500]
4.Lakomý Hynek [CZE000845]
5.Binder Karel [CZE045112]
5.Komínek Martin [CZE063464]
7.Smékal Roman [CZE004471]
7.Kneblík Ladislav [CZE002531]
9.Huličný Svatopluk [CZE004924]
9.Šedivý Jan [CZE057315]
9.Beutelová Lenka [CZE019261]
9.Malošíková Pavlína [CZE057035]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz