Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.03.2019
NázevÚterní šipkování v OKU
RozhodčíŠmrha Jan
Počet hráčů20
Typ turnajeÚterní šipkování v OKU
MístoKlub OKO Plzeň, Plzeň
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Fikrle Josef [CZE052702]
Hamrozi Tomáš [CZE023441]
Jandík Vladimír [CZE057511]
Krtička Luboš [CZE000257]
Kulišan Jan [CZE046152]
Milý Jakub [CZE060060]
Moravec Lukáš [CZE038058]
Motyka Lukáš [CZE062368]
Patka Pavel [CZE061371]
Pokorná Bronislava [CZE056495]
Pokorný Bohuslav [CZE056494]
Rajtmajer Filip [CZE056100]
Rajtmajer Marek [CZE053252]
Schoř Petr [CZE059756]
Schořová Barbora [CZE059755]
Suttý Roman [CZE060813]
Šmrha Jan [CZE000448]
Štruncová Michaela [CZE037119]
Výborný Radek [CZE054083]
Zeman Jan [CZE049931]
1Úterní šipkování v OKU
Žádné utkání
2Úterní šipkování v OKU
Žádné utkání
3Úterní šipkování v OKU
Žádné utkání
4Úterní šipkování v OKU
Žádné utkání
5Úterní šipkování v OKU
Žádné utkání
6Úterní šipkování v OKU
Žádné utkání
  •  Fikrle Josef0
  • Fikrle Josef1
    Kulišan Jan0
  •  
  • Šmrha Jan0
    Fikrle Josef1
  •  
  • Krtička Luboš0
    Šmrha Jan1
  •  
  • Fikrle Josef1
    Rajtmajer Marek0
  •  
  • Krtička Luboš1
    Jandík Vladimír0
  •  
  • Moravec Lukáš0
    Fikrle Josef1
  •  
  • Suttý Roman0
    Krtička Luboš1
  •  
  • Schořová Barbora0
    Jandík Vladimír1
  •  
  • Výborný Radek0
    Moravec Lukáš1
  •  
  • Zeman Jan0
    Fikrle Josef1
  •  
  • Suttý Roman1
    Milý Jakub0
  •  
  • Pokorná Bronislava0
    Schořová Barbora1
  •  
  • Výborný Radek1
    Rajtmajer Filip0
  •  
  • Zeman Jan1
    Motyka Lukáš0
  •  
  • Pokorný Bohuslav0
    Suttý Roman1
  •  
  • Volný_los0
    Milý Jakub1
  •  
  • Volný_los0
    Pokorná Bronislava1
  •  
  • Patka Pavel0
    Schořová Barbora1
  •  
  • Schoř Petr0
    Výborný Radek1
  •  
  • Volný_los0
    Rajtmajer Filip1
  •  
  • Volný_los0
    Zeman Jan1
  •  
  • Štruncová Michaela0
    Motyka Lukáš1
  •  
  • Volný_los0
    Pokorný Bohuslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Patka Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Schoř Petr1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Štruncová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Jandík Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorný Bohuslav0
    Motyka Lukáš1
  •  
  • Zeman Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kulišan Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Krtička Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Rajtmajer Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Výborný Radek1
    Patka Pavel0
  •  
  • Rajtmajer Marek1
    Volný_los0
  •  
  • Šmrha Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Schoř Petr0
    Schořová Barbora1
  •  
  • Fikrle Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Pokorná Bronislava1
    Volný_los0
  •  
  • Milý Jakub1
    Volný_los0
  •  
  • Moravec Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Suttý Roman1
    Štruncová Michaela0
  •  
  • Hamrozi Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Jandík Vladimír1
    Motyka Lukáš0
  •  
  • Zeman Jan0
    Kulišan Jan1
  •  
  • Krtička Luboš1
    Rajtmajer Filip0
  •  
  • Výborný Radek0
    Rajtmajer Marek1
  •  
  • Šmrha Jan1
    Schořová Barbora0
  •  
  • Fikrle Josef1
    Pokorná Bronislava0
  •  
  • Milý Jakub0
    Moravec Lukáš1
  •  
  • Suttý Roman0
    Hamrozi Tomáš1
  •  
  • Jandík Vladimír0
    Kulišan Jan1
  •  
  • Krtička Luboš0
    Rajtmajer Marek1
  •  
  • Šmrha Jan1
    Fikrle Josef0
  •  
  • Moravec Lukáš0
    Hamrozi Tomáš1
  •  
  • Kulišan Jan1
    Rajtmajer Marek0
  •  
  • Šmrha Jan0
    Hamrozi Tomáš1
  •  
  • Kulišan Jan0
    Hamrozi Tomáš1
  •  
  • Hamrozi Tomáš1
    Fikrle Josef0
  •  
  •  Hamrozi Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Hamrozi Tomáš [CZE023441]
2.Fikrle Josef [CZE052702]
3.Kulišan Jan [CZE046152]
4.Šmrha Jan [CZE000448]
5.Krtička Luboš [CZE000257]
5.Rajtmajer Marek [CZE053252]
7.Jandík Vladimír [CZE057511]
7.Moravec Lukáš [CZE038058]
9.Zeman Jan [CZE049931]
9.Výborný Radek [CZE054083]
9.Schořová Barbora [CZE059755]
9.Suttý Roman [CZE060813]
13.Motyka Lukáš [CZE062368]
13.Rajtmajer Filip [CZE056100]
13.Pokorná Bronislava [CZE056495]
13.Milý Jakub [CZE060060]
17.Štruncová Michaela [CZE037119]
17.Schoř Petr [CZE059756]
17.Patka Pavel [CZE061371]
17.Pokorný Bohuslav [CZE056494]
#Hráč nebo pár
1.Hamrozi Tomáš [CZE023441]
2.Fikrle Josef [CZE052702]
3.Kulišan Jan [CZE046152]
4.Šmrha Jan [CZE000448]
5.Krtička Luboš [CZE000257]
5.Rajtmajer Marek [CZE053252]
7.Jandík Vladimír [CZE057511]
7.Moravec Lukáš [CZE038058]
9.Zeman Jan [CZE049931]
9.Výborný Radek [CZE054083]
9.Schořová Barbora [CZE059755]
9.Suttý Roman [CZE060813]
13.Motyka Lukáš [CZE062368]
13.Rajtmajer Filip [CZE056100]
13.Pokorná Bronislava [CZE056495]
13.Milý Jakub [CZE060060]
17.Štruncová Michaela [CZE037119]
17.Schoř Petr [CZE059756]
17.Patka Pavel [CZE061371]
17.Pokorný Bohuslav [CZE056494]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz