Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum12.12.2019
NázevOstrov Kolečko TOP 15 / 2020
RozhodčíMrenica Jan
Počet hráčů24
Typ turnajeMístní Open Karlovarsko jednotlivci
MístoKolečko, Ostrov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Alán Petr [CZE016084]
Balát Jan [CZE061795]
Cicvárek David [CZE046925]
Fiala Miroslav [CZE062353]
Filák Petr [CZE063673]
Hochmann František [CZE039717]
Host muž I [HOST_5]
Host muž II [HOST_20]
Host muž III [HOST_21]
Host muž IV [HOST_22]
Jecha Lukáš [CZE054657]
Maron Lukáš [CZE054864]
Mlčáková Kateřina [CZE065562]
Mrenica Jan [CZE032271]
Ogorek Lukáš [CZE019666]
Ogorek Miroslav [CZE001220]
Peterka Michal [CZE045969]
Peterková Petra [CZE046923]
Redlová Martina [CZE000535]
Semera Jiří [CZE061790]
Spruzsanský Tomáš [CZE008245]
Straka Lukáš [CZE064350]
Štěpánek Zdeněk [CZE047180]
Tunkiv Štepan [CZE050379]
1Ostrov Kolečko TOP 15 / 2020
Žádné utkání
2Ostrov Kolečko TOP 15 / 2020
Žádné utkání
3Ostrov Kolečko TOP 15 / 2020
Žádné utkání
4Ostrov Kolečko TOP 15 / 2020
Žádné utkání
  •  Tunkiv Štepan0
  • Tunkiv Štepan1
    Mrenica Jan0
  •  
  • Tunkiv Štepan1
    Fiala Miroslav0
  •  
  • Tunkiv Štepan1
    Redlová Martina0
  •  
  • Peterková Petra0
    Fiala Miroslav1
  •  
  • Tunkiv Štepan1
    Alán Petr0
  •  
  • Semera Jiří0
    Peterková Petra1
  •  
  • Host muž III 0
    Tunkiv Štepan1
  •  
  • Štěpánek Zdeněk0
    Alán Petr1
  •  
  • Semera Jiří1
    Peterka Michal0
  •  
  • Peterková Petra1
    Host muž I0
  •  
  • Host muž III 1
    Hochmann František0
  •  
  • Filák Petr0
    Štěpánek Zdeněk1
  •  
  • Maron Lukáš0
    Semera Jiří1
  •  
  • Host muž II0
    Peterková Petra1
  •  
  • Host muž IV 0
    Host muž III 1
  •  
  • Spruzsanský Tomáš0
    Hochmann František1
  •  
  • Filák Petr1
    Straka Lukáš0
  •  
  • Štěpánek Zdeněk1
    Balát Jan0
  •  
  • Maron Lukáš1
    Ogorek Miroslav0
  •  
  • Cicvárek David0
    Semera Jiří1
  •  
  • Host muž II1
    Ogorek Lukáš0
  •  
  • Mlčáková Kateřina0
    Peterková Petra1
  •  
  • Volný_los0
    Host muž IV 1
  •  
  • Spruzsanský Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Filák Petr1
  •  
  • Štěpánek Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Maron Lukáš1
  •  
  • Cicvárek David1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Host muž II1
  •  
  • Mlčáková Kateřina1
    Volný_los0
  •  
  • Peterková Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Host muž IV 0
    Alán Petr1
  •  
  • Mrenica Jan1
    Spruzsanský Tomáš0
  •  
  • Ogorek Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Fiala Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Semera Jiří1
    Filák Petr0
  •  
  • Štěpánek Zdeněk0
    Tunkiv Štepan1
  •  
  • Ogorek Miroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Redlová Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Maron Lukáš0
    Balát Jan1
  •  
  • Cicvárek David0
    Host muž I1
  •  
  • Straka Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Hochmann František1
    Volný_los0
  •  
  • Jecha Lukáš1
    Host muž II0
  •  
  • Mlčáková Kateřina0
    Peterka Michal1
  •  
  • Host muž III 1
    Volný_los0
  •  
  • Peterková Petra0
    Alán Petr1
  •  
  • Mrenica Jan1
    Ogorek Lukáš0
  •  
  • Fiala Miroslav1
    Semera Jiří0
  •  
  • Tunkiv Štepan1
    Ogorek Miroslav0
  •  
  • Redlová Martina1
    Balát Jan0
  •  
  • Host muž I1
    Straka Lukáš0
  •  
  • Hochmann František0
    Jecha Lukáš1
  •  
  • Peterka Michal1
    Host muž III 0
  •  
  • Alán Petr0
    Mrenica Jan1
  •  
  • Fiala Miroslav1
    Tunkiv Štepan0
  •  
  • Redlová Martina1
    Host muž I0
  •  
  • Jecha Lukáš1
    Peterka Michal0
  •  
  • Mrenica Jan1
    Fiala Miroslav0
  •  
  • Redlová Martina0
    Jecha Lukáš1
  •  
  • Mrenica Jan0
    Jecha Lukáš1
  •  
  • Jecha Lukáš1
    Tunkiv Štepan0
  •  
  •  Jecha Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Jecha Lukáš [CZE054657]
2.Tunkiv Štepan [CZE050379]
3.Mrenica Jan [CZE032271]
4.Fiala Miroslav [CZE062353]
5.Redlová Martina [CZE000535]
5.Peterková Petra [CZE046923]
7.Alán Petr [CZE016084]
7.Semera Jiří [CZE061790]
9.Host muž I [HOST_5]
9.Peterka Michal [CZE045969]
9.Štěpánek Zdeněk [CZE047180]
9.Host muž III [HOST_21]
13.Host muž II [HOST_20]
13.Maron Lukáš [CZE054864]
13.Filák Petr [CZE063673]
13.Hochmann František [CZE039717]
17.Mlčáková Kateřina [CZE065562]
17.Ogorek Lukáš [CZE019666]
17.Cicvárek David [CZE046925]
17.Ogorek Miroslav [CZE001220]
17.Balát Jan [CZE061795]
17.Straka Lukáš [CZE064350]
17.Spruzsanský Tomáš [CZE008245]
17.Host muž IV [HOST_22]
#Hráč nebo pár
1.Jecha Lukáš [CZE054657]
2.Tunkiv Štepan [CZE050379]
3.Mrenica Jan [CZE032271]
4.Fiala Miroslav [CZE062353]
5.Redlová Martina [CZE000535]
5.Peterková Petra [CZE046923]
7.Alán Petr [CZE016084]
7.Semera Jiří [CZE061790]
9.Host muž I [HOST_5]
9.Peterka Michal [CZE045969]
9.Štěpánek Zdeněk [CZE047180]
9.Host muž III [HOST_21]
13.Host muž II [HOST_20]
13.Maron Lukáš [CZE054864]
13.Filák Petr [CZE063673]
13.Hochmann František [CZE039717]
17.Mlčáková Kateřina [CZE065562]
17.Ogorek Lukáš [CZE019666]
17.Cicvárek David [CZE046925]
17.Ogorek Miroslav [CZE001220]
17.Balát Jan [CZE061795]
17.Straka Lukáš [CZE064350]
17.Spruzsanský Tomáš [CZE008245]
17.Host muž IV [HOST_22]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje



Unie šipkových organizací České republiky z.s.
Adresa: Za Školou 178, Trutnov 54101
IČ: 69154431

Sekretář: Uhříček Břetislav
Telefon: 777 065 519
Email: sekretariatsipky.org

© 2020 Insion.cz