Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.12.2019
NázevRanec 1
RozhodčíOpěla Robin
Počet hráčů12
Typ turnajeJackpot Cup MSK - rozhodčí
MístoRanec sportbar, Frýdek-Místek
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bojda Rudolf [CZE057812]
Dias Michal [CZE062979]
Dunaj Milan [CZE054131]
Kandl Martin [CZE051797]
Krakovská Helena [CZE064153]
Kučák David [CZE064800]
Niesner Lukáš [CZE064414]
Opěla Robin [CZE057429]
Otipka David [CZE063195]
Petrik Jan [CZE065926]
Pokluda David [CZE048550]
Vnenk Rostislav [CZE061930]
1Ranec 1
Žádné utkání
2Ranec 1
Žádné utkání
3Ranec 1
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Dunaj Milan0
  • Pokluda David0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Pokluda David1
    Niesner Lukáš0
  •  
  • Pokluda David1
    Opěla Robin0
  •  
  • Petrik Jan0
    Niesner Lukáš1
  •  
  • Pokluda David1
    Dias Michal0
  •  
  • Petrik Jan1
    Kučák David0
  •  
  • Otipka David0
    Pokluda David1
  •  
  • Dias Michal1
    Bojda Rudolf0
  •  
  • Krakovská Helena0
    Petrik Jan1
  •  
  • Kučák David1
    Kandl Martin0
  •  
  • Volný_los0
    Otipka David1
  •  
  • Dias Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Krakovská Helena1
  •  
  • Kučák David1
    Volný_los0
  •  
  • Kandl Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Otipka David0
  •  
  • Opěla Robin1
    Dias Michal0
  •  
  • Petrik Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Bojda Rudolf1
    Krakovská Helena0
  •  
  • Pokluda David1
    Kučák David0
  •  
  • Dunaj Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Kandl Martin0
    Vnenk Rostislav1
  •  
  • Opěla Robin1
    Petrik Jan0
  •  
  • Niesner Lukáš1
    Bojda Rudolf0
  •  
  • Pokluda David0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Opěla Robin0
  •  
  • Niesner Lukáš0
    Dunaj Milan1
  •  
  • Vnenk Rostislav1
    Dunaj Milan0
  •  
  • Vnenk Rostislav0
    Dunaj Milan1
  •  
  •  Dunaj Milan0
#Hráč nebo pár
1.Dunaj Milan [CZE054131]
2.Vnenk Rostislav [CZE061930]
3.Pokluda David [CZE048550]
4.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Opěla Robin [CZE057429]
5.Petrik Jan [CZE065926]
7.Dias Michal [CZE062979]
7.Kučák David [CZE064800]
9.Otipka David [CZE063195]
9.Bojda Rudolf [CZE057812]
9.Krakovská Helena [CZE064153]
9.Kandl Martin [CZE051797]
#Hráč nebo pár
1.Dunaj Milan [CZE054131]
2.Vnenk Rostislav [CZE061930]
3.Pokluda David [CZE048550]
4.Niesner Lukáš [CZE064414]
5.Opěla Robin [CZE057429]
5.Petrik Jan [CZE065926]
7.Dias Michal [CZE062979]
7.Kučák David [CZE064800]
9.Otipka David [CZE063195]
9.Bojda Rudolf [CZE057812]
9.Krakovská Helena [CZE064153]
9.Kandl Martin [CZE051797]


Turnaje


© 2019 Insion.cz