Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum02.12.2019
NázevPŠT o ceny
RozhodčíCuřínová Kristýna
Počet hráčů23
Typ turnajeMístní Open 501 DO
MístoHospůdka na hřišti , Brno
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Andoniadis Lukáš [CZE025487]
Augusta David [CZE001578]
Balej Josef [CZE038406]
Brůžek Jan [CZE052173]
Cuřínová Kristýna [CZE060291]
Gargulák Jiří [CZE041702]
Gottwaldová Jana [CZE029031]
Hladík Jiří [CZE050991]
Hrala Tomáš [CZE002314]
Hutárek Ladislav [CZE026951]
Chmelař Filip [CZE059448]
Chudá Martina [CZE000056]
Kostelka Martin [CZE019339]
Kříž Jiří [CZE050039]
Kříž Libor [CZE060990]
Marek Lukáš [CZE060987]
Opletalová Tereza [CZE042274]
Pacek Petr [CZE062940]
Pokorný Filip [CZE050230]
Staněk Otakar [CZE019057]
Staňek Rudolf [CZE002630]
Svoboda Lukáš [CZE055083]
Šeregely Roman [CZE001239]
1PŠT o ceny
Žádné utkání
2PŠT o ceny
Žádné utkání
3PORUCHA
Žádné utkání
4PŠT o ceny
Žádné utkání
  •  Augusta David0
  • Augusta David1
    Staněk Otakar0
  •  
  • Augusta David1
    Brůžek Jan0
  •  
  • Augusta David1
    Hutárek Ladislav0
  •  
  • Brůžek Jan1
    Pokorný Filip0
  •  
  • Augusta David1
    Kostelka Martin0
  •  
  • Brůžek Jan1
    Kříž Libor0
  •  
  • Kříž Jiří0
    Augusta David1
  •  
  • Balej Josef0
    Kostelka Martin1
  •  
  • Hladík Jiří0
    Brůžek Jan1
  •  
  • Marek Lukáš0
    Kříž Libor1
  •  
  • Svoboda Lukáš0
    Kříž Jiří1
  •  
  • Cuřínová Kristýna0
    Balej Josef1
  •  
  • Hladík Jiří1
    Staňek Rudolf0
  •  
  • Andoniadis Lukáš0
    Marek Lukáš1
  •  
  • Svoboda Lukáš1
    Šeregely Roman0
  •  
  • Volný_los0
    Kříž Jiří1
  •  
  • Opletalová Tereza0
    Cuřínová Kristýna1
  •  
  • Balej Josef1
    Chudá Martina0
  •  
  • Gargulák Jiří0
    Hladík Jiří1
  •  
  • Chmelař Filip0
    Staňek Rudolf1
  •  
  • Gottwaldová Jana0
    Andoniadis Lukáš1
  •  
  • Marek Lukáš1
    Pacek Petr0
  •  
  • Volný_los0
    Svoboda Lukáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Opletalová Tereza1
  •  
  • Balej Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Gargulák Jiří1
  •  
  • Chmelař Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Gottwaldová Jana1
  •  
  • Marek Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Pacek Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Svoboda Lukáš0
    Staněk Otakar1
  •  
  • Andoniadis Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Kostelka Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Augusta David1
    Volný_los0
  •  
  • Staňek Rudolf1
    Opletalová Tereza0
  •  
  • Balej Josef0
    Pokorný Filip1
  •  
  • Hladík Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Chudá Martina1
    Volný_los0
  •  
  • Hrala Tomáš1
    Gargulák Jiří0
  •  
  • Kříž Libor1
    Chmelař Filip0
  •  
  • Cuřínová Kristýna1
    Volný_los0
  •  
  • Kříž Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Hutárek Ladislav1
    Gottwaldová Jana0
  •  
  • Brůžek Jan1
    Marek Lukáš0
  •  
  • Šeregely Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Pacek Petr0
    Staněk Otakar1
  •  
  • Andoniadis Lukáš0
    Kostelka Martin1
  •  
  • Augusta David1
    Staňek Rudolf0
  •  
  • Pokorný Filip1
    Hladík Jiří0
  •  
  • Chudá Martina0
    Hrala Tomáš1
  •  
  • Kříž Libor1
    Cuřínová Kristýna0
  •  
  • Kříž Jiří0
    Hutárek Ladislav1
  •  
  • Brůžek Jan1
    Šeregely Roman0
  •  
  • Staněk Otakar1
    Kostelka Martin0
  •  
  • Augusta David0
    Pokorný Filip1
  •  
  • Hrala Tomáš1
    Kříž Libor0
  •  
  • Hutárek Ladislav1
    Brůžek Jan0
  •  
  • Staněk Otakar1
    Pokorný Filip0
  •  
  • Hrala Tomáš1
    Hutárek Ladislav0
  •  
  • Staněk Otakar0
    Hrala Tomáš1
  •  
  • Hrala Tomáš1
    Augusta David0
  •  
  •  Hrala Tomáš0
#Hráč nebo pár
1.Hrala Tomáš [CZE002314]
2.Augusta David [CZE001578]
3.Staněk Otakar [CZE019057]
4.Brůžek Jan [CZE052173]
5.Hutárek Ladislav [CZE026951]
5.Pokorný Filip [CZE050230]
7.Kostelka Martin [CZE019339]
7.Kříž Libor [CZE060990]
9.Marek Lukáš [CZE060987]
9.Hladík Jiří [CZE050991]
9.Balej Josef [CZE038406]
9.Kříž Jiří [CZE050039]
13.Andoniadis Lukáš [CZE025487]
13.Staňek Rudolf [CZE002630]
13.Cuřínová Kristýna [CZE060291]
13.Svoboda Lukáš [CZE055083]
17.Pacek Petr [CZE062940]
17.Gottwaldová Jana [CZE029031]
17.Chmelař Filip [CZE059448]
17.Gargulák Jiří [CZE041702]
17.Chudá Martina [CZE000056]
17.Opletalová Tereza [CZE042274]
17.Šeregely Roman [CZE001239]
#Hráč nebo pár
1.Hrala Tomáš [CZE002314]
2.Augusta David [CZE001578]
3.Staněk Otakar [CZE019057]
4.Brůžek Jan [CZE052173]
5.Hutárek Ladislav [CZE026951]
5.Pokorný Filip [CZE050230]
7.Kostelka Martin [CZE019339]
7.Kříž Libor [CZE060990]
9.Marek Lukáš [CZE060987]
9.Hladík Jiří [CZE050991]
9.Balej Josef [CZE038406]
9.Kříž Jiří [CZE050039]
13.Andoniadis Lukáš [CZE025487]
13.Staňek Rudolf [CZE002630]
13.Cuřínová Kristýna [CZE060291]
13.Svoboda Lukáš [CZE055083]
17.Pacek Petr [CZE062940]
17.Gottwaldová Jana [CZE029031]
17.Chmelař Filip [CZE059448]
17.Gargulák Jiří [CZE041702]
17.Chudá Martina [CZE000056]
17.Opletalová Tereza [CZE042274]
17.Šeregely Roman [CZE001239]


Turnaje


© 2019 Insion.cz