Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum30.11.2019
Název301 DO
RozhodčíŠtěpánek Pavel
Počet hráčů10
Typ turnajeBistro U Štěpánků - základ.
MístoU Štěpánků, Běleč nad Orlicí
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Černovská Michaela [CZE026559]
Rygl Luboš [CZE027294]
Svoboda Petr [CZE017199]
Šedivá Kopta Michaela [CZE035423]
Štěpánek Pavel [CZE002409]
Štěpánková Veronika [CZE003531]
Tavali Libor [CZE027328]
Vokoun Leoš [CZE014353]
Vokounová Simona [CZE050770]
Zajíc Jan [CZE052318]
1
Žádné utkání
2
Žádné utkání
3NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Rygl Luboš0
  • Rygl Luboš2
    Tavali Libor0
  •  
  • Vokoun Leoš0
    Rygl Luboš2
  •  
  • Černovská Michaela1
    Vokoun Leoš2
  •  
  • Rygl Luboš2
    Štěpánek Pavel0
  •  
  • Černovská Michaela2
    Vokounová Simona1
  •  
  • Šedivá Kopta Michaela1
    Rygl Luboš2
  •  
  • Černovská Michaela2
    Svoboda Petr0
  •  
  • Volný_los0
    Vokounová Simona1
  •  
  • Volný_los0
    Šedivá Kopta Michaela1
  •  
  • Rygl Luboš2
    Zajíc Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Černovská Michaela1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Rygl Luboš1
    Volný_los0
  •  
  • Vokoun Leoš1
    Volný_los0
  •  
  • Zajíc Jan2
    Černovská Michaela0
  •  
  • Šedivá Kopta Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Štěpánková Veronika1
    Volný_los0
  •  
  • Tavali Libor1
    Volný_los0
  •  
  • Vokounová Simona1
    Volný_los0
  •  
  • Rygl Luboš0
    Štěpánek Pavel2
  •  
  • Svoboda Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Vokoun Leoš2
    Zajíc Jan0
  •  
  • Šedivá Kopta Michaela0
    Štěpánková Veronika2
  •  
  • Tavali Libor2
    Vokounová Simona1
  •  
  • Štěpánek Pavel2
    Svoboda Petr0
  •  
  • Vokoun Leoš0
    Štěpánková Veronika2
  •  
  • Tavali Libor2
    Štěpánek Pavel1
  •  
  • Štěpánková Veronika2
    Tavali Libor0
  •  
  • Štěpánková Veronika0
    Rygl Luboš2
  •  
  •  Rygl Luboš0
#Hráč nebo pár
1.Rygl Luboš [CZE027294]
2.Štěpánková Veronika [CZE003531]
3.Tavali Libor [CZE027328]
4.Vokoun Leoš [CZE014353]
5.Černovská Michaela [CZE026559]
5.Štěpánek Pavel [CZE002409]
7.Vokounová Simona [CZE050770]
7.Šedivá Kopta Michaela [CZE035423]
9.Zajíc Jan [CZE052318]
9.Svoboda Petr [CZE017199]
#Hráč nebo pár
1.Rygl Luboš [CZE027294]
2.Štěpánková Veronika [CZE003531]
3.Tavali Libor [CZE027328]
4.Vokoun Leoš [CZE014353]
5.Černovská Michaela [CZE026559]
5.Štěpánek Pavel [CZE002409]
7.Vokounová Simona [CZE050770]
7.Šedivá Kopta Michaela [CZE035423]
9.Zajíc Jan [CZE052318]
9.Svoboda Petr [CZE017199]


Turnaje


© 2019 Insion.cz