Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum09.03.2019
NázevMístní
RozhodčíVlk Martin
Počet hráčů10
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoU Vlčků, Rtyně v Podkrkonoší
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Abert Tomáš [CZE043692]
Adamcová Petra [CZE049811]
Bazika Tomáš [CZE037493]
Daňo Tomáš [CZE025552]
Dlask Václav [CZE034445]
Drápela Lukáš [CZE037615]
Dvořáková Jiřina [CZE053381]
Pullmann Lukáš [CZE022958]
Snášel Roman [CZE063434]
Vlk Martin [CZE016589]
1Místní
Žádné utkání
2Místní
Žádné utkání
3Místní
Žádné utkání
  •  Pullmann Lukáš0
  • Snášel Roman0
    Pullmann Lukáš1
  •  
  • Dvořáková Jiřina0
    Snášel Roman1
  •  
  • Dvořáková Jiřina1
    Adamcová Petra0
  •  
  • Abert Tomáš0
    Snášel Roman1
  •  
  • Bazika Tomáš0
    Dvořáková Jiřina1
  •  
  • Abert Tomáš1
    Dlask Václav0
  •  
  • Bazika Tomáš1
    Drápela Lukáš0
  •  
  • Volný_los0
    Dvořáková Jiřina1
  •  
  • Volný_los0
    Abert Tomáš1
  •  
  • Dlask Václav1
    Daňo Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Bazika Tomáš1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Dlask Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Daňo Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Pullmann Lukáš2
    Bazika Tomáš0
  •  
  • Adamcová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Abert Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořáková Jiřina1
    Volný_los0
  •  
  • Snášel Roman1
    Volný_los0
  •  
  • Vlk Martin2
    Dlask Václav0
  •  
  • Drápela Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Daňo Tomáš0
    Pullmann Lukáš1
  •  
  • Adamcová Petra1
    Abert Tomáš0
  •  
  • Dvořáková Jiřina0
    Snášel Roman1
  •  
  • Vlk Martin1
    Drápela Lukáš0
  •  
  • Pullmann Lukáš1
    Adamcová Petra0
  •  
  • Snášel Roman0
    Vlk Martin1
  •  
  • Pullmann Lukáš0
    Vlk Martin1
  •  
  • Vlk Martin1
    Pullmann Lukáš0
  •  
  •  Vlk Martin0
#Hráč nebo pár
1.Vlk Martin [CZE016589]
2.Pullmann Lukáš [CZE022958]
3.Snášel Roman [CZE063434]
4.Dvořáková Jiřina [CZE053381]
5.Adamcová Petra [CZE049811]
5.Abert Tomáš [CZE043692]
7.Bazika Tomáš [CZE037493]
7.Dlask Václav [CZE034445]
9.Drápela Lukáš [CZE037615]
9.Daňo Tomáš [CZE025552]
#Hráč nebo pár
1.Vlk Martin [CZE016589]
2.Pullmann Lukáš [CZE022958]
3.Snášel Roman [CZE063434]
4.Dvořáková Jiřina [CZE053381]
5.Adamcová Petra [CZE049811]
5.Abert Tomáš [CZE043692]
7.Bazika Tomáš [CZE037493]
7.Dlask Václav [CZE034445]
9.Drápela Lukáš [CZE037615]
9.Daňo Tomáš [CZE025552]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz