Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.11.2019
NázevSkalka cup
RozhodčíGoldmannová Anna
Počet hráčů26
Typ turnajeBalkán Cup
MístoPod Skalkou, Úpice
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Čihák Martin [CZE059102]
Ducháčová Renáta [CZE004659]
Goldmann Petr [CZE040773]
Goldmannová Anna [CZE039588]
Havel Daniel [CZE052127]
Horká Alena [CZE053232]
Horká Pavlína [CZE060948]
Horn Jan [CZE003012]
Host žena I [HOST_6]
Hrdlička Zdeněk [CZE003014]
Chráska Dalibor [CZE032178]
Kalinová Petra [CZE065723]
Knap Martin [CZE046848]
Kocian Rudolf [CZE058088]
Kocianová Pavlína [CZE059336]
Kordová Romana [CZE051260]
Krouželová Viola [CZE039591]
Macek Petr [CZE001771]
Mann Josef [CZE038392]
Máslová Iva [CZE052128]
Prouza Jiří [CZE048547]
Prouza Jiří [CZE058288]
Prouzová Zdenka [CZE048734]
Rakus Lukáš [CZE050674]
Semerák Jan [CZE052126]
Vít Josef [CZE003160]
1Skalka cup
Žádné utkání
2Skalka cup
Žádné utkání
  •  Hrdlička Zdeněk0
  • Hrdlička Zdeněk1
    Vít Josef0
  •  
  • Hrdlička Zdeněk1
    Rakus Lukáš0
  •  
  • Kocianová Pavlína0
    Hrdlička Zdeněk1
  •  
  • Rakus Lukáš1
    Ducháčová Renáta0
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Mann Josef0
  •  
  • Kocian Rudolf0
    Rakus Lukáš1
  •  
  • Kordová Romana0
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Mann Josef1
  •  
  • Kocian Rudolf1
    Knap Martin0
  •  
  • Prouza Jiří (048547)0
    Rakus Lukáš1
  •  
  • Macek Petr0
    Kordová Romana1
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Horká Alena0
    Kocian Rudolf1
  •  
  • Čihák Martin0
    Prouza Jiří (048547)1
  •  
  • Prouza Jiří (058288)0
    Macek Petr1
  •  
  • Kordová Romana1
    Máslová Iva0
  •  
  • Havel Daniel0
    Goldmannová Anna1
  •  
  • Kalinová Petra0
    Goldmann Petr1
  •  
  • Host žena I 0
    Horká Alena1
  •  
  • Horn Jan0
    Kocian Rudolf1
  •  
  • Prouzová Zdenka0
    Čihák Martin1
  •  
  • Prouza Jiří (048547)1
    Horká Pavlína0
  •  
  • Volný_los0
    Prouza Jiří (058288)1
  •  
  • Kordová Romana1
    Krouželová Viola0
  •  
  • Volný_los0
    Havel Daniel1
  •  
  • Kalinová Petra1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Host žena I 1
  •  
  • Horn Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Chráska Dalibor0
    Prouzová Zdenka1
  •  
  • Prouza Jiří (048547)1
    Volný_los0
  •  
  • Horká Pavlína1
    Volný_los0
  •  
  • Mann Josef1
    Prouza Jiří (058288)0
  •  
  • Kordová Romana0
    Čihák Martin1
  •  
  • Ducháčová Renáta1
    Krouželová Viola0
  •  
  • Kocian Rudolf1
    Volný_los0
  •  
  • Havel Daniel0
    Vít Josef1
  •  
  • Horká Alena1
    Kalinová Petra0
  •  
  • Kocianová Pavlína1
    Volný_los0
  •  
  • Hrdlička Zdeněk1
    Volný_los0
  •  
  • Goldmann Petr1
    Host žena I 0
  •  
  • Goldmannová Anna1
    Horn Jan0
  •  
  • Rakus Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Chráska Dalibor0
    Semerák Jan1
  •  
  • Máslová Iva1
    Prouzová Zdenka0
  •  
  • Prouza Jiří (048547)0
    Macek Petr1
  •  
  • Knap Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Horká Pavlína0
    Mann Josef1
  •  
  • Čihák Martin0
    Ducháčová Renáta1
  •  
  • Kocian Rudolf0
    Vít Josef1
  •  
  • Horká Alena0
    Kocianová Pavlína1
  •  
  • Hrdlička Zdeněk1
    Goldmann Petr0
  •  
  • Goldmannová Anna0
    Rakus Lukáš1
  •  
  • Semerák Jan1
    Máslová Iva0
  •  
  • Macek Petr0
    Knap Martin1
  •  
  • Mann Josef0
    Ducháčová Renáta1
  •  
  • Vít Josef1
    Kocianová Pavlína0
  •  
  • Hrdlička Zdeněk1
    Rakus Lukáš0
  •  
  • Semerák Jan1
    Knap Martin0
  •  
  • Ducháčová Renáta0
    Vít Josef1
  •  
  • Hrdlička Zdeněk0
    Semerák Jan1
  •  
  • Vít Josef0
    Semerák Jan1
  •  
  • Hrdlička Zdeněk1
    Semerák Jan0
  •  
  •  Hrdlička Zdeněk0
#Hráč nebo pár
1.Hrdlička Zdeněk [CZE003014]
2.Semerák Jan [CZE052126]
3.Vít Josef [CZE003160]
4.Rakus Lukáš [CZE050674]
5.Kocianová Pavlína [CZE059336]
5.Ducháčová Renáta [CZE004659]
7.Mann Josef [CZE038392]
7.Kocian Rudolf [CZE058088]
9.Prouza Jiří [CZE048547]
9.Knap Martin [CZE046848]
9.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Kordová Romana [CZE051260]
13.Čihák Martin [CZE059102]
13.Horká Alena [CZE053232]
13.Goldmann Petr [CZE040773]
13.Macek Petr [CZE001771]
17.Horká Pavlína [CZE060948]
17.Prouzová Zdenka [CZE048734]
17.Horn Jan [CZE003012]
17.Host žena I [HOST_6]
17.Kalinová Petra [CZE065723]
17.Havel Daniel [CZE052127]
17.Máslová Iva [CZE052128]
17.Prouza Jiří [CZE058288]
25.Chráska Dalibor [CZE032178]
25.Krouželová Viola [CZE039591]
#Hráč nebo pár
1.Hrdlička Zdeněk [CZE003014]
2.Semerák Jan [CZE052126]
3.Vít Josef [CZE003160]
4.Rakus Lukáš [CZE050674]
5.Kocianová Pavlína [CZE059336]
5.Ducháčová Renáta [CZE004659]
7.Mann Josef [CZE038392]
7.Kocian Rudolf [CZE058088]
9.Prouza Jiří [CZE048547]
9.Knap Martin [CZE046848]
9.Goldmannová Anna [CZE039588]
9.Kordová Romana [CZE051260]
13.Čihák Martin [CZE059102]
13.Horká Alena [CZE053232]
13.Goldmann Petr [CZE040773]
13.Macek Petr [CZE001771]
17.Horká Pavlína [CZE060948]
17.Prouzová Zdenka [CZE048734]
17.Horn Jan [CZE003012]
17.Host žena I [HOST_6]
17.Kalinová Petra [CZE065723]
17.Havel Daniel [CZE052127]
17.Máslová Iva [CZE052128]
17.Prouza Jiří [CZE058288]
25.Chráska Dalibor [CZE032178]
25.Krouželová Viola [CZE039591]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz