Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.11.2019
Názevjednotlivci 501
RozhodčíSvoboda Vladimír
Počet hráčů26
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoLidový dům Kbely, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Celler Miroslav [CZE056895]
Cmunt František [CZE062871]
Daňková Lucie [CZE041338]
Drobný Radek [CZE057848]
Dvořák Michal [CZE057849]
Havlíček Petr [CZE063704]
Javornický Josef [CZE059626]
Jorda Tomáš [CZE066016]
Kinter Michal [CZE065506]
Kopec Vladimír [CZE041947]
Moravcová Dagmar [CZE059767]
Moravec František [CZE057517]
Nová Markéta [CZE057926]
Nový Jan [CZE055547]
Ráš Bohumil [CZE062779]
Rozporka Jiří [CZE034452]
Ružbacký Jan [CZE062778]
Soukup Jan [CZE059591]
Svoboda Vladimír [CZE052143]
Šamšulová Lenka [CZE064714]
Taufer Miloš [CZE057847]
Válka Adam [CZE065488]
Válka Tomáš [CZE064434]
Vlach Daniel [CZE062872]
Voborník Lukáš [CZE062870]
Zerzán Miloš [CZE064613]
1jednotlivci 501
Žádné utkání
2jednotlivci 501
Žádné utkání
3jednotlivci 501
Žádné utkání
  •  Javornický Josef0
  • Javornický Josef1
    Celler Miroslav0
  •  
  • Kopec Vladimír0
    Javornický Josef1
  •  
  • Kopec Vladimír1
    Jorda Tomáš0
  •  
  • Javornický Josef1
    Moravec František0
  •  
  • Kopec Vladimír1
    Válka Tomáš0
  •  
  • Javornický Josef1
    Rozporka Jiří0
  •  
  • Havlíček Petr0
    Kopec Vladimír1
  •  
  • Válka Tomáš1
    Moravcová Dagmar0
  •  
  • Svoboda Vladimír0
    Javornický Josef1
  •  
  • Rozporka Jiří1
    Ráš Bohumil0
  •  
  • Havlíček Petr1
    Nový Jan0
  •  
  • Válka Tomáš1
    Dvořák Michal0
  •  
  • Svoboda Vladimír1
    Zerzán Miloš0
  •  
  • Rozporka Jiří1
    Vlach Daniel0
  •  
  • Cmunt František0
    Havlíček Petr1
  •  
  • Kinter Michal0
    Nový Jan1
  •  
  • Nová Markéta0
    Válka Tomáš1
  •  
  • Ružbacký Jan0
    Dvořák Michal1
  •  
  • Voborník Lukáš0
    Svoboda Vladimír1
  •  
  • Šamšulová Lenka0
    Zerzán Miloš1
  •  
  • Rozporka Jiří1
    Taufer Miloš0
  •  
  • Válka Adam0
    Vlach Daniel1
  •  
  • Volný_los0
    Cmunt František1
  •  
  • Kinter Michal1
    Soukup Jan0
  •  
  • Volný_los0
    Nová Markéta1
  •  
  • Ružbacký Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Voborník Lukáš1
  •  
  • Šamšulová Lenka1
    Volný_los0
  •  
  • Daňková Lucie0
    Rozporka Jiří1
  •  
  • Válka Adam1
    Volný_los0
  •  
  • Vlach Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Cmunt František0
    Moravec František1
  •  
  • Kinter Michal0
    Taufer Miloš1
  •  
  • Moravcová Dagmar1
    Soukup Jan0
  •  
  • Drobný Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Nová Markéta0
    Zerzán Miloš1
  •  
  • Svoboda Vladimír1
    Ružbacký Jan0
  •  
  • Kopec Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Dvořák Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Ráš Bohumil1
    Voborník Lukáš0
  •  
  • Jorda Tomáš1
    Šamšulová Lenka0
  •  
  • Válka Tomáš1
    Volný_los0
  •  
  • Celler Miroslav1
    Daňková Lucie0
  •  
  • Nový Jan1
    Rozporka Jiří0
  •  
  • Havlíček Petr1
    Válka Adam0
  •  
  • Javornický Josef1
    Volný_los0
  •  
  • Vlach Daniel0
    Moravec František1
  •  
  • Taufer Miloš0
    Moravcová Dagmar1
  •  
  • Drobný Radek1
    Zerzán Miloš0
  •  
  • Svoboda Vladimír0
    Kopec Vladimír1
  •  
  • Dvořák Michal0
    Ráš Bohumil1
  •  
  • Jorda Tomáš1
    Válka Tomáš0
  •  
  • Celler Miroslav1
    Nový Jan0
  •  
  • Havlíček Petr0
    Javornický Josef1
  •  
  • Moravec František1
    Moravcová Dagmar0
  •  
  • Drobný Radek1
    Kopec Vladimír0
  •  
  • Ráš Bohumil0
    Jorda Tomáš1
  •  
  • Celler Miroslav1
    Javornický Josef0
  •  
  • Moravec František0
    Drobný Radek1
  •  
  • Jorda Tomáš0
    Celler Miroslav1
  •  
  • Drobný Radek1
    Celler Miroslav0
  •  
  • Drobný Radek1
    Javornický Josef0
  •  
  •  Drobný Radek0
#Hráč nebo pár
1.Drobný Radek [CZE057848]
2.Javornický Josef [CZE059626]
3.Celler Miroslav [CZE056895]
4.Kopec Vladimír [CZE041947]
5.Jorda Tomáš [CZE066016]
5.Moravec František [CZE057517]
7.Válka Tomáš [CZE064434]
7.Rozporka Jiří [CZE034452]
9.Ráš Bohumil [CZE062779]
9.Svoboda Vladimír [CZE052143]
9.Moravcová Dagmar [CZE059767]
9.Havlíček Petr [CZE063704]
13.Vlach Daniel [CZE062872]
13.Zerzán Miloš [CZE064613]
13.Dvořák Michal [CZE057849]
13.Nový Jan [CZE055547]
17.Válka Adam [CZE065488]
17.Taufer Miloš [CZE057847]
17.Šamšulová Lenka [CZE064714]
17.Voborník Lukáš [CZE062870]
17.Ružbacký Jan [CZE062778]
17.Nová Markéta [CZE057926]
17.Kinter Michal [CZE065506]
17.Cmunt František [CZE062871]
25.Daňková Lucie [CZE041338]
25.Soukup Jan [CZE059591]
#Hráč nebo pár
1.Drobný Radek [CZE057848]
2.Javornický Josef [CZE059626]
3.Celler Miroslav [CZE056895]
4.Kopec Vladimír [CZE041947]
5.Jorda Tomáš [CZE066016]
5.Moravec František [CZE057517]
7.Válka Tomáš [CZE064434]
7.Rozporka Jiří [CZE034452]
9.Ráš Bohumil [CZE062779]
9.Svoboda Vladimír [CZE052143]
9.Moravcová Dagmar [CZE059767]
9.Havlíček Petr [CZE063704]
13.Vlach Daniel [CZE062872]
13.Zerzán Miloš [CZE064613]
13.Dvořák Michal [CZE057849]
13.Nový Jan [CZE055547]
17.Válka Adam [CZE065488]
17.Taufer Miloš [CZE057847]
17.Šamšulová Lenka [CZE064714]
17.Voborník Lukáš [CZE062870]
17.Ružbacký Jan [CZE062778]
17.Nová Markéta [CZE057926]
17.Kinter Michal [CZE065506]
17.Cmunt František [CZE062871]
25.Daňková Lucie [CZE041338]
25.Soukup Jan [CZE059591]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz