Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 21.11.2019 |
Název | Ostrov Kolečko TOP 12 / 2020 |
Rozhodčí | Mrenica Jan |
Počet hráčů | 27 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Kolečko, Ostrov |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bodnarik Jiří [CZE010461] | |
Bubla Tomáš [CZE004538] | |
Esková Miroslava [CZE060233] | |
Filák Petr [CZE063673] | |
Gibiec Karel [CZE063589] | |
Hochmann František [CZE039717] | |
Jecha Lukáš [CZE054657] | |
Krotký Václav [CZE052383] | |
Loučim René [CZE038671] | |
Maron Lukáš [CZE054864] | |
Maslejová Klára [CZE063964] | |
Mrenica Jan [CZE032271] | |
Peterka Michal [CZE045969] | |
Peterková Petra [CZE046923] | |
Pravda Vladimír [CZE061796] | |
Redlová Martina [CZE000535] | |
Semera Jiří [CZE061790] | |
Spruzsanský Tomáš [CZE008245] | |
Szebesta Václav [CZE033685] | |
Tunkiv Štěpán [CZE050379] | |
Werner František [CZE005634] | |
YYYHost muž I [HOST_5] | |
YYYHost muž II [HOST_20] | |
YYYHost muž III [HOST_21] | |
YYYHost muž IV [HOST_22] | |
YYYHost muž V [HOST_23] | |
Zelenka Michal [CZE039807] |
- Gibiec Karel0
Gibiec Karel 1 Loučim René 0
Spruzsanský Tomáš 0 Gibiec Karel 1
Spruzsanský Tomáš 1 Zelenka Michal 0 Gibiec Karel 1 Redlová Martina 0
Spruzsanský Tomáš 1 Tunkiv Štěpán 0 Gibiec Karel 1 Semera Jiří 0
Spruzsanský Tomáš 1 Peterka Michal 0 Szebesta Václav 0 Tunkiv Štěpán 1 Gibiec Karel 1 Mrenica Jan 0 Semera Jiří 1 Peterková Petra 0
Spruzsanský Tomáš 1 YYYHost muž V 0 Bodnarik Jiří 0 Szebesta Václav 1 Filák Petr 0 Gibiec Karel 1 YYYHost muž II 0 Semera Jiří 1
Werner František 0 Spruzsanský Tomáš 1 YYYHost muž V 1 YYYHost muž III 0 Esková Miroslava 0 Bodnarik Jiří 1 Bubla Tomáš 0 Szebesta Václav 1 Pravda Vladimír 0 Filák Petr 1 Krotký Václav 0 Gibiec Karel 1 Maron Lukáš 0 YYYHost muž II 1 YYYHost muž IV 0 Semera Jiří 1
Volný_los 0 Werner František 1 YYYHost muž I 0 YYYHost muž V 1 Volný_los 0 Esková Miroslava 1 Bubla Tomáš 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Pravda Vladimír 1 Krotký Václav 1 Hochmann František 0 Maron Lukáš 1 Maslejová Klára 0 YYYHost muž IV 1 Volný_los 0
Tunkiv Štěpán 1 Volný_los 0 Werner František 0 Semera Jiří 1 YYYHost muž I 0 Redlová Martina 1 YYYHost muž II 1 YYYHost muž V 0 Loučim René 1 Volný_los 0 Esková Miroslava 0 Gibiec Karel 1 Peterka Michal 1 Bubla Tomáš 0 Filák Petr 1 Volný_los 0 Szebesta Václav 1 Volný_los 0 Pravda Vladimír 0 Jecha Lukáš 1 Krotký Václav 0 Peterková Petra 1 Hochmann František 0 Bodnarik Jiří 1 YYYHost muž III 1 Maron Lukáš 0 Maslejová Klára 0 Zelenka Michal 1 YYYHost muž IV 0 Spruzsanský Tomáš 1 Mrenica Jan 1 Volný_los 0
Tunkiv Štěpán 1 Semera Jiří 0 Redlová Martina 1 YYYHost muž II 0 Loučim René 1 Gibiec Karel 0 Peterka Michal 1 Filák Petr 0 Szebesta Václav 0 Jecha Lukáš 1 Peterková Petra 1 Bodnarik Jiří 0 YYYHost muž III 0 Zelenka Michal 1 Spruzsanský Tomáš 0 Mrenica Jan 1
Tunkiv Štěpán 0 Redlová Martina 1 Loučim René 1 Peterka Michal 0 Jecha Lukáš 1 Peterková Petra 0 Zelenka Michal 1 Mrenica Jan 0
Redlová Martina 0 Loučim René 1 Jecha Lukáš 1 Zelenka Michal 0
Loučim René 0 Jecha Lukáš 1
Gibiec Karel 0 Jecha Lukáš 1
- Jecha Lukáš0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jecha Lukáš [CZE054657] |
2. | Gibiec Karel [CZE063589] |
3. | Loučim René [CZE038671] |
4. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
5. | Zelenka Michal [CZE039807] |
5. | Redlová Martina [CZE000535] |
7. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
7. | Semera Jiří [CZE061790] |
9. | Peterková Petra [CZE046923] |
9. | Mrenica Jan [CZE032271] |
9. | Szebesta Václav [CZE033685] |
9. | Peterka Michal [CZE045969] |
13. | YYYHost muž II [HOST_20] |
13. | Filák Petr [CZE063673] |
13. | Bodnarik Jiří [CZE010461] |
13. | YYYHost muž V [HOST_23] |
17. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
17. | Maron Lukáš [CZE054864] |
17. | Krotký Václav [CZE052383] |
17. | Pravda Vladimír [CZE061796] |
17. | Bubla Tomáš [CZE004538] |
17. | Esková Miroslava [CZE060233] |
17. | YYYHost muž III [HOST_21] |
17. | Werner František [CZE005634] |
25. | Maslejová Klára [CZE063964] |
25. | Hochmann František [CZE039717] |
25. | YYYHost muž I [HOST_5] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Jecha Lukáš [CZE054657] |
2. | Gibiec Karel [CZE063589] |
3. | Loučim René [CZE038671] |
4. | Spruzsanský Tomáš [CZE008245] |
5. | Zelenka Michal [CZE039807] |
5. | Redlová Martina [CZE000535] |
7. | Tunkiv Štěpán [CZE050379] |
7. | Semera Jiří [CZE061790] |
9. | Peterková Petra [CZE046923] |
9. | Mrenica Jan [CZE032271] |
9. | Szebesta Václav [CZE033685] |
9. | Peterka Michal [CZE045969] |
13. | YYYHost muž II [HOST_20] |
13. | Filák Petr [CZE063673] |
13. | Bodnarik Jiří [CZE010461] |
13. | YYYHost muž V [HOST_23] |
17. | YYYHost muž IV [HOST_22] |
17. | Maron Lukáš [CZE054864] |
17. | Krotký Václav [CZE052383] |
17. | Pravda Vladimír [CZE061796] |
17. | Bubla Tomáš [CZE004538] |
17. | Esková Miroslava [CZE060233] |
17. | YYYHost muž III [HOST_21] |
17. | Werner František [CZE005634] |
25. | Maslejová Klára [CZE063964] |
25. | Hochmann František [CZE039717] |
25. | YYYHost muž I [HOST_5] |
Tento turnaj nemá přihlášky online