Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 19.11.2019 |
Název | Test 501 DKO |
Rozhodčí | Nejedlý Josef |
Počet hráčů | 11 |
Typ turnaje | A Pracovní Varan jednotlivci |
Místo | Místo, Město |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Bradáčová Kateřina [CZE016458] | |
Brancuzský Otmar [CZE002207] | |
Buňát Marek [CZE040831] | |
Derka Martin [CZE049066] | |
Fraňková Dana [CZE054784] | |
Hopjan Jiří [CZE016759] | |
Katt Markus [WRD034144] | |
Lopez Gomez [ESP443637] | |
Mosiurczák Petr [CZE018859] | |
Nejedlý Josef [CZE048390] | |
Turtáková Eliška [CZE014188] |
- Turtáková Eliška0
Fraňková Dana 0 Turtáková Eliška 1
Derka Martin 0 Fraňková Dana 1
Derka Martin 2 Bradáčová Kateřina 0 Fraňková Dana 1 Lopez Gomez 0
Brancuzský Otmar 0 Derka Martin 1 Nejedlý Josef 1 Fraňková Dana 2
Brancuzský Otmar 1 Mosiurczák Petr 0 Volný_los 0 Derka Martin 1 Katt Markus 1 Nejedlý Josef 2 Buňát Marek 0 Fraňková Dana 1
Volný_los 0 Brancuzský Otmar 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 0 Katt Markus 1 Buňát Marek 1 Volný_los 0
Bradáčová Kateřina 1 Volný_los 0 Brancuzský Otmar 0 Fraňková Dana 1 Nejedlý Josef 1 Volný_los 0 Hopjan Jiří 1 Volný_los 0 Lopez Gomez 1 Volný_los 0 Katt Markus 0 Derka Martin 1 Mosiurczák Petr 1 Buňát Marek 0 Turtáková Eliška 1 Volný_los 0
Bradáčová Kateřina 2 Fraňková Dana 0 Nejedlý Josef 0 Hopjan Jiří 1 Lopez Gomez 2 Derka Martin 1 Mosiurczák Petr 0 Turtáková Eliška 2
Bradáčová Kateřina 0 Hopjan Jiří 1 Lopez Gomez 0 Turtáková Eliška 1
Hopjan Jiří 1 Turtáková Eliška 0
Hopjan Jiří 1 Turtáková Eliška 2
- Turtáková Eliška0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Turtáková Eliška [CZE014188] |
2. | Hopjan Jiří [CZE016759] |
3. | Fraňková Dana [CZE054784] |
4. | Derka Martin [CZE049066] |
5. | Bradáčová Kateřina [CZE016458] |
5. | Lopez Gomez [ESP443637] |
7. | Brancuzský Otmar [CZE002207] |
7. | Nejedlý Josef [CZE048390] |
9. | Buňát Marek [CZE040831] |
9. | Katt Markus [WRD034144] |
9. | Mosiurczák Petr [CZE018859] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Turtáková Eliška [CZE014188] |
2. | Hopjan Jiří [CZE016759] |
3. | Fraňková Dana [CZE054784] |
4. | Derka Martin [CZE049066] |
5. | Bradáčová Kateřina [CZE016458] |
5. | Lopez Gomez [ESP443637] |
7. | Brancuzský Otmar [CZE002207] |
7. | Nejedlý Josef [CZE048390] |
9. | Buňát Marek [CZE040831] |
9. | Katt Markus [WRD034144] |
9. | Mosiurczák Petr [CZE018859] |
Tento turnaj nemá přihlášky online