Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum22.11.2019
NázevJC Osada
RozhodčíMichalíková Andrea
Počet hráčů11
Typ turnajeA Pracovní Varan jednotlivci
MístoOsada, Jirkov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Lacinová Blanka [CZE047321]
Lacinová Dagmar [CZE009006]
Luxa Pavel [CZE058769]
Mareš Jaroslav [CZE065690]
Michalíková Andrea [CZE045654]
Novotný Karel [CZE057395]
Pindiaková Zdeňka [CZE063636]
Skoumal Miroslav [CZE062594]
Stýblo Vladimír [CZE014561]
Šerých Jindřich [CZE001660]
Waldhauserová Jana [CZE063707]
1JC Osada
Žádné utkání
2JC Osada
Žádné utkání
  •  Šerých Jindřich0
  • Šerých Jindřich2
    Stýblo Vladimír1
  •  
  • Šerých Jindřich2
    Skoumal Miroslav0
  •  
  • Lacinová Dagmar0
    Šerých Jindřich2
  •  
  • Mareš Jaroslav1
    Skoumal Miroslav2
  •  
  • Waldhauserová Jana0
    Lacinová Dagmar2
  •  
  • Pindiaková Zdeňka1
    Mareš Jaroslav2
  •  
  • Michalíková Andrea0
    Waldhauserová Jana2
  •  
  • Volný_los0
    Lacinová Dagmar1
  •  
  • Pindiaková Zdeňka2
    Novotný Karel0
  •  
  • Mareš Jaroslav2
    Lacinová Blanka0
  •  
  • Volný_los0
    Michalíková Andrea1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Pindiaková Zdeňka1
  •  
  • Mareš Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Lacinová Blanka1
    Volný_los0
  •  
  • Šerých Jindřich2
    Michalíková Andrea0
  •  
  • Luxa Pavel1
    Volný_los0
  •  
  • Novotný Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Lacinová Dagmar1
    Volný_los0
  •  
  • Stýblo Vladimír2
    Pindiaková Zdeňka0
  •  
  • Skoumal Miroslav2
    Mareš Jaroslav0
  •  
  • Waldhauserová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Lacinová Blanka0
    Šerých Jindřich2
  •  
  • Luxa Pavel2
    Novotný Karel0
  •  
  • Lacinová Dagmar0
    Stýblo Vladimír2
  •  
  • Skoumal Miroslav2
    Waldhauserová Jana0
  •  
  • Šerých Jindřich1
    Luxa Pavel2
  •  
  • Stýblo Vladimír2
    Skoumal Miroslav1
  •  
  • Luxa Pavel2
    Stýblo Vladimír1
  •  
  • Luxa Pavel2
    Šerých Jindřich1
  •  
  •  Luxa Pavel0
#Hráč nebo pár
1.Luxa Pavel [CZE058769]
2.Šerých Jindřich [CZE001660]
3.Stýblo Vladimír [CZE014561]
4.Skoumal Miroslav [CZE062594]
5.Lacinová Dagmar [CZE009006]
5.Mareš Jaroslav [CZE065690]
7.Waldhauserová Jana [CZE063707]
7.Pindiaková Zdeňka [CZE063636]
9.Lacinová Blanka [CZE047321]
9.Novotný Karel [CZE057395]
9.Michalíková Andrea [CZE045654]
#Hráč nebo pár
1.Luxa Pavel [CZE058769]
2.Šerých Jindřich [CZE001660]
3.Stýblo Vladimír [CZE014561]
4.Skoumal Miroslav [CZE062594]
5.Lacinová Dagmar [CZE009006]
5.Mareš Jaroslav [CZE065690]
7.Waldhauserová Jana [CZE063707]
7.Pindiaková Zdeňka [CZE063636]
9.Lacinová Blanka [CZE047321]
9.Novotný Karel [CZE057395]
9.Michalíková Andrea [CZE045654]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz