Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum18.11.2019
NázevPipkin jednotlivci
RozhodčíRoubalová Lucie
Počet hráčů21
Typ turnajeStředočeský pohár zvýhodněný
MístoPipkin, Praha
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Adámek Jaroslav [CZE004321]
Bláha Petr [CZE049371]
Blahník Pavel [CZE006374]
Eger Patrik [CZE056231]
Hamšík Robert [CZE059170]
Kozlová Michaela [CZE000070]
Krykorka Milan [CZE062053]
Marval Petr [CZE011036]
Michálková Michaela [CZE052185]
Novák Ivan [CZE025179]
Novák Jiří [CZE062936]
Pecha Martin [CZE044897]
Pecha Ondřej [CZE044177]
Procházka Lubomír [CZE030947]
Roubalová Lucie [CZE033944]
Řehoř Martin [CZE057724]
Šnejdarová Jitka [CZE060106]
Švorcová Zuzana [CZE062930]
Uhlíř Richard [CZE058976]
Vanišová Jana [CZE065310]
Velev Stanislav [CZE059619]
1Pipkin jednotlivci
Žádné utkání
2Pipkin jednotlivci
Žádné utkání
3Pipkin jednotlivci
Žádné utkání
4Pipkin jednotlivci
Žádné utkání
  •  Pecha Ondřej0
  • Pecha Ondřej1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Bláha Petr0
  •  
  • Šnejdarová Jitka0
    Pecha Ondřej1
  •  
  • Bláha Petr1
    Krykorka Milan0
  •  
  • Šnejdarová Jitka1
    Procházka Lubomír0
  •  
  • Roubalová Lucie0
    Bláha Petr1
  •  
  • Pecha Martin0
    Šnejdarová Jitka1
  •  
  • Procházka Lubomír1
    Eger Patrik0
  •  
  • Blahník Pavel0
    Roubalová Lucie1
  •  
  • Bláha Petr1
    Marval Petr0
  •  
  • Velev Stanislav0
    Pecha Martin1
  •  
  • Procházka Lubomír1
    Kozlová Michaela0
  •  
  • Novák Jiří0
    Blahník Pavel1
  •  
  • Vanišová Jana0
    Bláha Petr1
  •  
  • Adámek Jaroslav0
    Velev Stanislav1
  •  
  • Volný_los0
    Pecha Martin1
  •  
  • Procházka Lubomír1
    Hamšík Robert0
  •  
  • Kozlová Michaela1
    Švorcová Zuzana0
  •  
  • Novák Jiří1
    Uhlíř Richard0
  •  
  • Volný_los0
    Blahník Pavel1
  •  
  • Volný_los0
    Vanišová Jana1
  •  
  • Bláha Petr1
    Michálková Michaela0
  •  
  • Volný_los0
    Adámek Jaroslav1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Procházka Lubomír1
  •  
  • Kozlová Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Novák Jiří1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Bláha Petr1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková Michaela1
    Volný_los0
  •  
  • Eger Patrik1
    Adámek Jaroslav0
  •  
  • Krykorka Milan1
    Volný_los0
  •  
  • Vanišová Jana1
    Volný_los0
  •  
  • Šnejdarová Jitka1
    Volný_los0
  •  
  • Procházka Lubomír0
    Blahník Pavel1
  •  
  • Kozlová Michaela0
    Novák Ivan1
  •  
  • Uhlíř Richard1
    Volný_los0
  •  
  • Švorcová Zuzana1
    Volný_los0
  •  
  • Marval Petr1
    Novák Jiří0
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Volný_los0
  •  
  • Hamšík Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Pecha Martin1
    Volný_los0
  •  
  • Roubalová Lucie1
    Volný_los0
  •  
  • Bláha Petr0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Velev Stanislav1
    Volný_los0
  •  
  • Michálková Michaela0
    Eger Patrik1
  •  
  • Krykorka Milan1
    Vanišová Jana0
  •  
  • Šnejdarová Jitka1
    Blahník Pavel0
  •  
  • Novák Ivan1
    Uhlíř Richard0
  •  
  • Švorcová Zuzana0
    Marval Petr1
  •  
  • Pecha Ondřej1
    Hamšík Robert0
  •  
  • Pecha Martin0
    Roubalová Lucie1
  •  
  • Řehoř Martin1
    Velev Stanislav0
  •  
  • Eger Patrik0
    Krykorka Milan1
  •  
  • Šnejdarová Jitka0
    Novák Ivan1
  •  
  • Marval Petr0
    Pecha Ondřej1
  •  
  • Roubalová Lucie0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Krykorka Milan0
    Novák Ivan1
  •  
  • Pecha Ondřej0
    Řehoř Martin1
  •  
  • Novák Ivan1
    Řehoř Martin0
  •  
  • Novák Ivan0
    Pecha Ondřej1
  •  
  •  Pecha Ondřej0
#Hráč nebo pár
1.Pecha Ondřej [CZE044177]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Řehoř Martin [CZE057724]
4.Bláha Petr [CZE049371]
5.Šnejdarová Jitka [CZE060106]
5.Krykorka Milan [CZE062053]
7.Procházka Lubomír [CZE030947]
7.Roubalová Lucie [CZE033944]
9.Marval Petr [CZE011036]
9.Blahník Pavel [CZE006374]
9.Eger Patrik [CZE056231]
9.Pecha Martin [CZE044897]
13.Vanišová Jana [CZE065310]
13.Novák Jiří [CZE062936]
13.Kozlová Michaela [CZE000070]
13.Velev Stanislav [CZE059619]
17.Michálková Michaela [CZE052185]
17.Uhlíř Richard [CZE058976]
17.Švorcová Zuzana [CZE062930]
17.Hamšík Robert [CZE059170]
17.Adámek Jaroslav [CZE004321]
#Hráč nebo pár
1.Pecha Ondřej [CZE044177]
2.Novák Ivan [CZE025179]
3.Řehoř Martin [CZE057724]
4.Bláha Petr [CZE049371]
5.Šnejdarová Jitka [CZE060106]
5.Krykorka Milan [CZE062053]
7.Procházka Lubomír [CZE030947]
7.Roubalová Lucie [CZE033944]
9.Marval Petr [CZE011036]
9.Blahník Pavel [CZE006374]
9.Eger Patrik [CZE056231]
9.Pecha Martin [CZE044897]
13.Vanišová Jana [CZE065310]
13.Novák Jiří [CZE062936]
13.Kozlová Michaela [CZE000070]
13.Velev Stanislav [CZE059619]
17.Michálková Michaela [CZE052185]
17.Uhlíř Richard [CZE058976]
17.Švorcová Zuzana [CZE062930]
17.Hamšík Robert [CZE059170]
17.Adámek Jaroslav [CZE004321]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz