Turnaje
Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů
Detail turnaje
Datum | 18.11.2019 |
Název | Cross |
Rozhodčí | Skopalová Marcela |
Počet hráčů | 10 |
Typ turnaje | Jackpot Cup MSK - rozhodčí |
Místo | Cross, Frýdek-Místek |
Plán | Double KO |
Propozice | nejsou k dispozici |
Hráči | |
Carbol Michal [CZE063192] | |
Faldyna Jan [CZE063725] | |
Foldyna David [CZE063430] | |
Kvanka Alan [CZE038509] | |
Liška Petr [CZE064048] | |
Skopalová Marcela [CZE032715] | |
Slavický Jakub [CZE060272] | |
Ševčíková Barbora [CZE064802] | |
Tomis Roman [CZE063188] | |
Vludarčík Milan [CZE038338] |
- Tomis Roman0
Slavický Jakub 0 Tomis Roman 2
Vludarčík Milan 0 Slavický Jakub 2
Foldyna David 0 Vludarčík Milan 2 Skopalová Marcela 0 Slavický Jakub 2
Faldyna Jan 0 Foldyna David 2 Liška Petr 1 Skopalová Marcela 2
Faldyna Jan 2 Ševčíková Barbora 0 Volný_los 0 Foldyna David 1 Volný_los 0 Liška Petr 1 Carbol Michal 1 Skopalová Marcela 2
Volný_los 0 Faldyna Jan 1 Volný_los 1 Volný_los 0 Volný_los 1 Volný_los 0 Carbol Michal 1 Volný_los 0
Skopalová Marcela 1 Volný_los 0 Faldyna Jan 0 Tomis Roman 2 Liška Petr 1 Volný_los 0 Vludarčík Milan 1 Volný_los 0 Foldyna David 1 Volný_los 0 Slavický Jakub 1 Volný_los 0 Carbol Michal 0 Kvanka Alan 2 Ševčíková Barbora 1 Volný_los 0
Skopalová Marcela 0 Tomis Roman 2 Liška Petr 1 Vludarčík Milan 2 Foldyna David 1 Slavický Jakub 2 Kvanka Alan 2 Ševčíková Barbora 0
Tomis Roman 2 Vludarčík Milan 1 Slavický Jakub 1 Kvanka Alan 2
Tomis Roman 0 Kvanka Alan 2
Tomis Roman 0 Kvanka Alan 2
- Kvanka Alan0
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kvanka Alan [CZE038509] |
2. | Tomis Roman [CZE063188] |
3. | Slavický Jakub [CZE060272] |
4. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
5. | Foldyna David [CZE063430] |
5. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
7. | Faldyna Jan [CZE063725] |
7. | Liška Petr [CZE064048] |
9. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
9. | Carbol Michal [CZE063192] |
# | Hráč nebo pár |
---|---|
1. | Kvanka Alan [CZE038509] |
2. | Tomis Roman [CZE063188] |
3. | Slavický Jakub [CZE060272] |
4. | Vludarčík Milan [CZE038338] |
5. | Foldyna David [CZE063430] |
5. | Skopalová Marcela [CZE032715] |
7. | Faldyna Jan [CZE063725] |
7. | Liška Petr [CZE064048] |
9. | Ševčíková Barbora [CZE064802] |
9. | Carbol Michal [CZE063192] |
Tento turnaj nemá přihlášky online