Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum17.11.2019
NázevKobra starší
RozhodčíMatušíková Jana
Počet hráčů11
Typ turnajeOpen mládež
MístoKobra, Praha 9
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Döme Robert [CZE057172]
Hanuš Jan [CZE057363]
Kroužek Lukáš [CZE063090]
Křížek Tomáš [CZE053835]
Maříková Anežka [CZE057365]
Okrouhlík Tadeáš [CZE057169]
Okrouhlíková Sára [CZE057179]
Srazil Jaroslav [CZE060466]
Sroka Maxim [CZE062112]
Šoltys Tomáš [CZE060600]
Vlček Daniel [CZE060678]
1VOLNÝ
Žádné utkání
2Kobra starší
Žádné utkání
3VOLNÝ
Žádné utkání
4VOLNÝ
Žádné utkání
5VOLNÝ
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
  •  Vlček Daniel0
  • Döme Robert0
    Vlček Daniel1
  •  
  • Maříková Anežka0
    Döme Robert1
  •  
  • Maříková Anežka1
    Srazil Jaroslav0
  •  
  • Döme Robert1
    Okrouhlík Tadeáš0
  •  
  • Sroka Maxim0
    Maříková Anežka1
  •  
  • Döme Robert1
    Hanuš Jan0
  •  
  • Sroka Maxim1
    Šoltys Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Maříková Anežka1
  •  
  • Okrouhlíková Sára0
    Döme Robert1
  •  
  • Hanuš Jan1
    Křížek Tomáš0
  •  
  • Volný_los0
    Sroka Maxim1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Okrouhlíková Sára1
  •  
  • Hanuš Jan1
    Volný_los0
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Křížek Tomáš1
    Sroka Maxim0
  •  
  • Srazil Jaroslav1
    Volný_los0
  •  
  • Döme Robert1
    Volný_los0
  •  
  • Maříková Anežka1
    Volný_los0
  •  
  • Okrouhlík Tadeáš1
    Okrouhlíková Sára0
  •  
  • Šoltys Tomáš1
    Hanuš Jan0
  •  
  • Vlček Daniel1
    Volný_los0
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Křížek Tomáš0
  •  
  • Srazil Jaroslav1
    Döme Robert0
  •  
  • Maříková Anežka0
    Okrouhlík Tadeáš1
  •  
  • Šoltys Tomáš0
    Vlček Daniel1
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Srazil Jaroslav0
  •  
  • Okrouhlík Tadeáš0
    Vlček Daniel1
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Vlček Daniel0
  •  
  • Kroužek Lukáš1
    Vlček Daniel0
  •  
  •  Kroužek Lukáš0
#Hráč nebo pár
1.Kroužek Lukáš [CZE063090]
2.Vlček Daniel [CZE060678]
3.Döme Robert [CZE057172]
4.Maříková Anežka [CZE057365]
5.Srazil Jaroslav [CZE060466]
5.Okrouhlík Tadeáš [CZE057169]
7.Sroka Maxim [CZE062112]
7.Hanuš Jan [CZE057363]
9.Šoltys Tomáš [CZE060600]
9.Okrouhlíková Sára [CZE057179]
9.Křížek Tomáš [CZE053835]
#Hráč nebo pár
1.Kroužek Lukáš [CZE063090]
2.Vlček Daniel [CZE060678]
3.Döme Robert [CZE057172]
4.Maříková Anežka [CZE057365]
5.Srazil Jaroslav [CZE060466]
5.Okrouhlík Tadeáš [CZE057169]
7.Sroka Maxim [CZE062112]
7.Hanuš Jan [CZE057363]
9.Šoltys Tomáš [CZE060600]
9.Okrouhlíková Sára [CZE057179]
9.Křížek Tomáš [CZE053835]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz