Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.11.2019
NázevHij-score
RozhodčíJanisch Erik
Počet hráčů51
Typ turnajeŠK.Op-Ko.VČ High Score
MístoHospoda KD, Damnikov
PlánDouble KO
Propozicenejsou k dispozici
Hráči
Bádal Ludvík [CZE055567]
Beran Tomáš [CZE058096]
Bílý Tomáš [CZE010452]
Budiš David [CZE064179]
Bulva František [CZE010483]
Daneš Tomáš [CZE057501]
Danešová Lucie [CZE059514]
Duba Marek [CZE002209]
Fotr Pavel [CZE007196]
Fryaufová Monika Josefína [CZE060442]
Gregar Pavel [CZE049227]
Hečko Karel [CZE048631]
Hons Jan [CZE057505]
Hons Jiří [CZE057502]
Horká Alena [CZE053232]
Charalambidis Ivo [CZE048723]
Chleboun Petr [CZE056956]
Janisch Erik [CZE023957]
Janků Michaela [CZE059506]
Janoš Martin [CZE060345]
Jebousek Luděk [CZE053990]
Jebousková Barbora [CZE052147]
Jebousková Jana [CZE053988]
Konopáč Jaroslav [CZE017845]
Kovačevič Ljuban [CZE063604]
Kovářová Lenka [CZE047806]
Kráčmarová Kristýna [CZE063882]
Kubeš Michal [CZE056953]
Mann Josef [CZE038392]
Markl Jan [CZE053992]
Motyčka Tomáš [CZE022118]
Neumann Milan [CZE064177]
Pekárik Jan [CZE011189]
Pekárik Jan [CZE062219]
Pekáriková Anna [CZE062220]
Poláčková Marie [CZE060364]
Rédová Kateřina [CZE064178]
Rot Michal [CZE058097]
Schejbal Martin [CZE052815]
Schuster Dominik [CZE056355]
Skoták Milan [CZE033903]
Sodomková Nikola [CZE059507]
Sokol Luboš [CZE065965]
Stejskal Robin [CZE033901]
Sychra Libor [CZE054690]
Šnobl Filip [CZE060010]
Šroubek Pavel [CZE000047]
Švichký Pavel [CZE058587]
Tomík Marek [CZE060482]
Závodníková Lucie [CZE036790]
Žák Marek [CZE058100]
1
Žádné utkání
2VOLNÝ
Žádné utkání
3
Žádné utkání
4NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
5
Žádné utkání
6VOLNÝ
Žádné utkání
7
Žádné utkání
8
Žádné utkání
9VOLNÝ
Žádné utkání
  • 0
  • 0
#Hráč nebo pár
#Hráč/i
1.Tomík Marek [CZE060482]
2.Motyčka Tomáš [CZE022118]
3.Šnobl Filip [CZE060010]
4.Bulva František [CZE010483]
5.Stejskal Robin [CZE033901]
6.Šroubek Pavel [CZE000047]
7.Gregar Pavel [CZE049227]
8.Duba Marek [CZE002209]
9.Rot Michal [CZE058097]
10.Chleboun Petr [CZE056956]
11.Hons Jan [CZE057505]
12.Markl Jan [CZE053992]
13.Konopáč Jaroslav [CZE017845]
14.Bílý Tomáš [CZE010452]
15.Hons Jiří [CZE057502]
16.Schejbal Martin [CZE052815]
17.Danešová Lucie [CZE059514]
18.Jebousek Luděk [CZE053990]
19.Beran Tomáš [CZE058096]
20.Horká Alena [CZE053232]
21.Daneš Tomáš [CZE057501]
22.Skoták Milan [CZE033903]
23.Kráčmarová Kristýna [CZE063882]
24.Bádal Ludvík [CZE055567]
25.Kovačevič Ljuban [CZE063604]
26.Janků Michaela [CZE059506]
27.Sodomková Nikola [CZE059507]
28.Žák Marek [CZE058100]
29.Budiš David [CZE064179]
30.Fotr Pavel [CZE007196]
31.Kovářová Lenka [CZE047806]
32.Mann Josef [CZE038392]
33.Neumann Milan [CZE064177]
34.Pekárik Jan [CZE011189]
35.Švichký Pavel [CZE058587]
36.Závodníková Lucie [CZE036790]
37.Kubeš Michal [CZE056953]
38.Hečko Karel [CZE048631]
39.Jebousková Jana [CZE053988]
40.Schuster Dominik [CZE056355]
41.Sokol Luboš [CZE065965]
42.Charalambidis Ivo [CZE048723]
43.Jebousková Barbora [CZE052147]
44.Janisch Erik [CZE023957]
45.Sychra Libor [CZE054690]
46.Pekáriková Anna [CZE062220]
47.Fryaufová Monika Josefína [CZE060442]
48.Rédová Kateřina [CZE064178]
49.Pekárik Jan [CZE062219]
50.Poláčková Marie [CZE060364]
51.Janoš Martin [CZE060345]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz