Turnaje

Seznam připravovaných, aktuálně hraných a odehraných turnajů

Detail turnaje

Datum16.11.2019
NázevPP Tour 2019 - Odpadlíci
RozhodčíGoláň Radek
Počet hráčů23
Typ turnajeMO Pardubický kraj - jednotl.
MístoBowling Dubina, Pardubice
PlánDouble KO
PropozicePropozice
Hráči
Bidlo Karel [CZE050715]
Capoušek Filip [CZE058569]
Capoušková Dagmar [CZE058649]
Carbol David [CZE015825]
Goláň Radek [CZE038318]
Hamrník Lukáš [CZE026290]
Hamrník Miroslav [CZE029328]
Hamrníková Ivana [CZE046013]
Jindra Jiří [CZE017089]
Jindra Michal [CZE021837]
Johanidesová Iveta [CZE048526]
Kašík Václav [CZE055587]
Křivka Vladimír [CZE059226]
Mašek Jiří [CZE035031]
Maturová Šárka [CZE032521]
Novotná Iva [CZE046685]
Novotná Jiřina [CZE049730]
Ryšina Petr [CZE000490]
Suchý Martin [CZE009117]
Svobodová Kateřina [CZE047111]
Škop František [CZE051527]
Tesař Jan [CZE056154]
Žák Václav [CZE060935]
1PP Tour 2019 - Odpadlíci
Žádné utkání
2PP Tour 2019 - Odpadlíci
Žádné utkání
3PP Tour 2019 - Odpadlíci
Žádné utkání
4PP Tour 2019 - Odpadlíci
Žádné utkání
5NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
6NEOBSAZOVAT
Žádné utkání
  •  Ryšina Petr0
  • Ryšina Petr2
    Hamrník Miroslav1
  •  
  • Žák Václav1
    Ryšina Petr2
  •  
  • Novotná Jiřina0
    Žák Václav2
  •  
  • Ryšina Petr2
    Jindra Michal1
  •  
  • Suchý Martin1
    Novotná Jiřina2
  •  
  • Hamrníková Ivana0
    Ryšina Petr2
  •  
  • Novotná Iva0
    Suchý Martin2
  •  
  • Novotná Jiřina2
    Mašek Jiří0
  •  
  • Hamrníková Ivana2
    Kašík Václav0
  •  
  • Carbol David1
    Ryšina Petr2
  •  
  • Novotná Iva2
    Škop František0
  •  
  • Tesař Jan1
    Novotná Jiřina2
  •  
  • Hamrníková Ivana2
    Goláň Radek0
  •  
  • Capoušková Dagmar0
    Carbol David2
  •  
  • Novotná Iva2
    Jindra Jiří0
  •  
  • Volný_los0
    Škop František1
  •  
  • Tesař Jan2
    Křivka Vladimír0
  •  
  • Novotná Jiřina2
    Capoušek Filip0
  •  
  • Hamrníková Ivana2
    Svobodová Kateřina0
  •  
  • Goláň Radek2
    Hamrník Lukáš0
  •  
  • Capoušková Dagmar2
    Maturová Šárka1
  •  
  • Johanidesová Iveta0
    Carbol David2
  •  
  • Volný_los0
    Novotná Iva1
  •  
  • Volný_los1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Tesař Jan1
  •  
  • Novotná Jiřina1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Hamrníková Ivana1
  •  
  • Goláň Radek1
    Volný_los0
  •  
  • Volný_los0
    Capoušková Dagmar1
  •  
  • Johanidesová Iveta1
    Volný_los0
  •  
  • Bidlo Karel1
    Volný_los0
  •  
  • Novotná Iva0
    Carbol David2
  •  
  • Maturová Šárka1
    Volný_los0
  •  
  • Mašek Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Volný_los0
  •  
  • Suchý Martin2
    Tesař Jan0
  •  
  • Novotná Jiřina0
    Svobodová Kateřina2
  •  
  • Jindra Michal1
    Volný_los0
  •  
  • Capoušek Filip1
    Volný_los0
  •  
  • Hamrníková Ivana1
    Žák Václav2
  •  
  • Ryšina Petr2
    Goláň Radek0
  •  
  • Křivka Vladimír1
    Volný_los0
  •  
  • Kašík Václav1
    Volný_los0
  •  
  • Capoušková Dagmar1
    Škop František2
  •  
  • Hamrník Miroslav2
    Johanidesová Iveta1
  •  
  • Jindra Jiří1
    Volný_los0
  •  
  • Bidlo Karel2
    Carbol David0
  •  
  • Maturová Šárka0
    Mašek Jiří2
  •  
  • Hamrník Lukáš1
    Suchý Martin2
  •  
  • Svobodová Kateřina0
    Jindra Michal2
  •  
  • Capoušek Filip0
    Žák Václav2
  •  
  • Ryšina Petr2
    Křivka Vladimír0
  •  
  • Kašík Václav2
    Škop František0
  •  
  • Hamrník Miroslav2
    Jindra Jiří1
  •  
  • Bidlo Karel2
    Mašek Jiří0
  •  
  • Suchý Martin1
    Jindra Michal2
  •  
  • Žák Václav2
    Ryšina Petr0
  •  
  • Kašík Václav1
    Hamrník Miroslav2
  •  
  • Bidlo Karel2
    Jindra Michal1
  •  
  • Žák Václav0
    Hamrník Miroslav2
  •  
  • Bidlo Karel2
    Hamrník Miroslav1
  •  
  • Bidlo Karel2
    Ryšina Petr1
  •  
  •  Bidlo Karel0
#Hráč nebo pár
1.Bidlo Karel [CZE050715]
2.Ryšina Petr [CZE000490]
3.Hamrník Miroslav [CZE029328]
4.Žák Václav [CZE060935]
5.Novotná Jiřina [CZE049730]
5.Jindra Michal [CZE021837]
7.Suchý Martin [CZE009117]
7.Hamrníková Ivana [CZE046013]
9.Carbol David [CZE015825]
9.Kašík Václav [CZE055587]
9.Mašek Jiří [CZE035031]
9.Novotná Iva [CZE046685]
13.Capoušková Dagmar [CZE058649]
13.Goláň Radek [CZE038318]
13.Tesař Jan [CZE056154]
13.Škop František [CZE051527]
17.Johanidesová Iveta [CZE048526]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
17.Hamrník Lukáš [CZE026290]
17.Svobodová Kateřina [CZE047111]
17.Capoušek Filip [CZE058569]
17.Křivka Vladimír [CZE059226]
17.Jindra Jiří [CZE017089]
#Hráč nebo pár
1.Bidlo Karel [CZE050715]
2.Ryšina Petr [CZE000490]
3.Hamrník Miroslav [CZE029328]
4.Žák Václav [CZE060935]
5.Novotná Jiřina [CZE049730]
5.Jindra Michal [CZE021837]
7.Suchý Martin [CZE009117]
7.Hamrníková Ivana [CZE046013]
9.Carbol David [CZE015825]
9.Kašík Václav [CZE055587]
9.Mašek Jiří [CZE035031]
9.Novotná Iva [CZE046685]
13.Capoušková Dagmar [CZE058649]
13.Goláň Radek [CZE038318]
13.Tesař Jan [CZE056154]
13.Škop František [CZE051527]
17.Johanidesová Iveta [CZE048526]
17.Maturová Šárka [CZE032521]
17.Hamrník Lukáš [CZE026290]
17.Svobodová Kateřina [CZE047111]
17.Capoušek Filip [CZE058569]
17.Křivka Vladimír [CZE059226]
17.Jindra Jiří [CZE017089]
Tento turnaj nemá přihlášky online


Turnaje


Unie šipkových organizací České republiky z.s.
IČ: 69154431
Kontakty »

© 2020 Insion.cz